snažíme se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LUCIAN
Nováček 3 příspěvky 05.10.09 20:07
snažíme se

ahojky. nevím jak začít-jsem tu dnes poprvé.ale mam prosbu.doufám že mi někdo odpoví a poradí.s manželem se 1,5roku snažíme o mimi ale zatím marně.ted´sem 20den cyklu a už pět dní mám bolesti prsou,pobolívá mě podbřišek(bolesti jdou až do třísel)a jsem unavená.ráda bych znala váš názor.je možnost že bych byla těhotná?

Reakce:
quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 05.10.09 22:09

záleží kolikátý DC byla ovu :?:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 05.10.09 22:25

Jestli ty bolesti nejsou tak hrozné, počkej pár dní na MS, případně si udělej test, těžko ti někdo diagnostikuje těhotenství přes internet :wink: Jestli je to k nevydržení, zajdi k mudr a uvidíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >