Reklama

snažíme se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LUCIAN
Nováček 3 příspěvky 05.10.09 20:07
snažíme se

ahojky. nevím jak začít-jsem tu dnes poprvé.ale mam prosbu.doufám že mi někdo odpoví a poradí.s manželem se 1,5roku snažíme o mimi ale zatím marně.ted´sem 20den cyklu a už pět dní mám bolesti prsou,pobolívá mě podbřišek(bolesti jdou až do třísel)a jsem unavená.ráda bych znala váš názor.je možnost že bych byla těhotná?

Reklama

Reakce:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 05.10.09 22:09

záleží kolikátý DC byla ovu :?:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 05.10.09 22:25

Jestli ty bolesti nejsou tak hrozné, počkej pár dní na MS, případně si udělej test, těžko ti někdo diagnostikuje těhotenství přes internet :wink: Jestli je to k nevydržení, zajdi k mudr a uvidíš.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >