Reklama

Snažit se nebo zapomenout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kub9
Nováček 2 příspěvky 20.01.18 13:01
Snažit se nebo zapomenout?

Zdravím,
náhodně jsem se dostal na tuhle stránku už nevím jak to dál řešit jak se rozhodnout a tak jsem zkusil napsat tady :)
S přítelkyní jsme spolu byli 2 roky, mě 26 a jí 20 skoro od začátku vztahu u mě začala bydlet,,jelikož měla doma docela špatnou situaci. Celé dva roky jsme byli spolu, dá se říct každý den! Po roce mezi náma dvěma nastaly měnší problémy, potom jí psal jeden kluk, někde se spolu potom sešli snad 2-krát a já to zjistil (nic spolu neměli),bral jsem to jako něvěru a chtěl jsem se to ukončit. Všechno jsme nakonec urovnali, všechno jsme si vyříkali a šlo na ní vidět, že mě opravdu miluje a já jí odpustil. Potom to bylo moc krásné mezi náma, po dělší době jsem jí to to asi nedokázal odpustit, nechoval jsem se k ní moc dobře, nevěnoval jí moc času :) Našel jsi ještě jednu práci a skoro nebyl doma, ona celou dobu se moc snažila a troufnu si říct, že mě dost milovala a byla na mě zavíslá. Mluvila, že k sobě patříme a cití, že je to napořád, já bohužel v tu dobu asi nevěděl ani co chci a skrz to co se stalo, jsem se přes to nějak nemohl přenést. V říjnu začala chodit na výšku a poznala nové lidi, myslel jsem si, že to nemá dál budoucnost. Nebudu nic nalhávat s holkami jsem neměl nikdy problém a dá se říct že bych si mohl vybírat :D Ale za celou dobu jsem jí nikdy nepodvel a s nikým nic neměl. Listopad potkal jsem se jednou sympatickou slečnou, nějak jsme si začli psát, parkát se sešli (už o tom ví)…V tu dobu jsem si uvědomil, že holka o které jsem pochyboval je pro mě opravdu ta pravá je úžasná a začal cítít, že jí potřebuju a nechi jí ztratit.Moje chovaní se najednou otočilo o 180 stupnu, začal jsem se snažit a dát jí to všechno patřičně najevo a udělat jí štastnou ani nevím proč všechno jsem začal docela kvůli ní měnit, dokonce jsem si začal hledat práci ve městě kde studuje, málem jsem se přestěhoval a chtěl za ní! Bohužel jak to bývá už asi bylo pozdě, najednou se o ní začalo zajímat více kluků…před vánoci došla s tím, že nevěří, že budu pořád takový a někoho potkala a chce se rozejít, samozřejmě jsem k tomu nenechal dopustit a dá se říct, přemluvil jí k tomu at zůstaneme spolu, všechno obrečela vyznali jsme si lásku a řekli, že bez sebe nemůžeme opravdu být a vánoce byli spolu.Na silvestra jsme zjistil, že pořád je s jedním v kontaktu ba co, že se o ní snaží dokonce dva kluci a píšou si spolu, docela jsem ztropil hádku a řekl, že už ji nechci at jde pryč (v opilosti a nemyslel jsem to tak vůbec),ale zůstala se mnou! Ten jeden kluk mi začal potom psát a posílat co si píšou, byly to docela citlivé zprávy a docela mě to ranilo, ale přešel jsem to, on jí neustále psal volal a chtěl jí( ona mu zavolala řekla, že má mě a chce být se mnou a ukončila to).Od té doby jsem jí začal strašně hlídat a žárlit, byl jsem jako chodící hromádka neštěstí, protože jsem jí pořád strašně miloval a citíl, že je to ono a nevědel co ona. Myslím, vím že jí to bylo nepříjemné já chtěl pořád něco řešit jestli mě miluje nemá někoho atd..do toho se přidal ještě ten druhej kluk co s ní chodí na výšku, on jí psal a ona nevěděla co s tím už. Asi se do něho možná asi zakoukala, protože tam nemusela nic řešit a bylo to v pohodě což chápu a doma jsem jí čekal já hromádka neštěstí a neustálej řešitel našeho vztahu, bylo to strašně těžké období, ale věděl jsem, že když to překonáme tak to bude napořád! Nedávno spolu ležíme v posteli a někomu psala, docela jsem po ní vyjel jestli si s ním pořád píše a byl dost nepříjemná, ona už to nevydžela..Řekla, že už dál nic nechce řešit a ubíjí to a končíme spolu, že zítra odejde pryč a..přiznala se že s tím klukem byla na den předtím na obedě a docela tam asi něco přeskočilo, já z toho byl hrozně špatnej a nevěděl co dál :( Udělal jsem strašnou blbost hned chvilku potom co mi to řekla…Hned jsem tomu klukovi napsal, jestli ví, že je zadaná a co to na ní zkouší! On mi odepsal něco v tom smyslu, že to asi blbě pochopila, že on má někoho jiného a jí ani nechce, pokud udělal nějaký problém tak se omlouvá a že věděl, že je zadaná a je s ní jen kamarád nic víc. Na to jak spala tak jsem v rámci krize a žárlivosti (nikdy bych nic takového neudělal jindy a citím se za to moc trapně) jak spala jsem se jí podíval do telefonu, co jsi psali at vím na čem jsem, po chvilce jsem hned přestal, protože jsem na to neměl, ale nic hrozného tam nebylo. Samozřejmě to ráno hned zjistila, já se ke všemu přiznal a ještě jí řekl co jsem udělal a ukazal jí to :( Odešla pryč, že to končíme po tomhle a řekla, že jsem to neměl dělat. Zeptal jsem se jestli jí nebudu chybět, řekla že tedka neví co bude cítít za čas a že jí to hrozně mrzí, poslouchá prý srdce co jí říka at odejde a hlava at zůstane, prý sama neví co ted chce. Bojí se hlavně toho, že jak se krásně chovám ted je jen na chvíli a vráti se to zase do starých kolejí(ale já vím, už delší dobu, že to tak není)…Já to částečně pochopil smazal jsem si si všechny její kontakty at jí nepíšu nebo nevolám, protože jsem k tomu měl nutkání pořád a nechal to tak.. Má doma u mě bohužel ještě všechny věci, takže se ještě uvidíme, ikdyž asi ani nechce :) Už jsem nějaký rozchod zažil a vím co to je, ale v tomhle případě pořád vím, že je to něco jiného v tomhle případě bych pro ní udělal cokoliv a moc jí miluji, vím že jí taky nejsem úplně lhostejny, akorát jsem si to pokazil sám než jsem si uvědomil co v ní mám a choval se k ní jak blbec a nevím jestli to jde vrátit zpět u ní. Kdybych věděl, že s tím klukem jsou spolu nechám ji jít a neřeším to a nějak to řežiju, ale ona s ním není ani nebude to po tom všem to vím :) Tak právě nevim co mám dělat :( Všechno co se stalo bych jí hned odpustil a neřešil, protože vím, že to je důsledek hlavně mého chování předtím a vyústění situace. Opravdu citím, že je to ta prává, to sáme ještě nedávno řekla i ona o mě. Co myslíte vy? Mám o ní zabojovat za každou cenu nebo to nechat podle vás plavat a nemá to už cenu? Vím, že mám těd na očích ružové brýle..Do toho ještě další týden má narozeniny, já trouba už ji koupil do předu pro nás dva krásny pobyt v Praze, jelikož má ráda divadlo tak jsem koupil ještě lístky do divadla na každý den a nějaké docela drahé šperky. Tam jí to chtěl všechno říct co citím a dokázat ji to tímhle, samozřejmě to bylo překvapení a ona o tom neví, všechno už má zaplacené bohužel :D :,( Ted samozřejmě nevím co s tím přemluvit jí a říct jí o tom at tam jede se mnou nebo na to kašlat :) :nevim: Díky za každý názor a radu :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24600 příspěvků 20.01.18 13:05
@Kub9 píše:
Zdravím,
náhodně jsem se dostal na tuhle stránku už nevím jak to dál řešit jak se rozhodnout a tak jsem zkusil napsat tady :)
S přítelkyní jsme spolu byli 2 roky, mě 26 a jí 20 skoro od začátku vztahu u mě začala bydlet,,jelikož měla doma docela špatnou situaci. Celé dva roky jsme byli spolu, dá se říct každý den! Po roce mezi náma dvěma nastaly měnší problémy, potom jí psal jeden kluk, někde se spolu potom sešli snad 2-krát a já to zjistil (nic spolu neměli),bral jsem to jako něvěru a chtěl jsem se to ukončit. Všechno jsme nakonec urovnali, všechno jsme si vyříkali a šlo na ní vidět, že mě opravdu miluje a já jí odpustil. Potom to bylo moc krásné mezi náma, po dělší době jsem jí to to asi nedokázal odpustit, nechoval jsem se k ní moc dobře, nevěnoval jí moc času :) Našel jsi ještě jednu práci a skoro nebyl doma, ona celou dobu se moc snažila a troufnu si říct, že mě dost milovala a byla na mě zavíslá. Mluvila, že k sobě patříme a cití, že je to napořád, já bohužel v tu dobu asi nevěděl ani co chci a skrz to co se stalo, jsem se přes to nějak nemohl přenést. V říjnu začala chodit na výšku a poznala nové lidi, myslel jsem si, že to nemá dál budoucnost. Nebudu nic nalhávat s holkami jsem neměl nikdy problém a dá se říct že bych si mohl vybírat :D Ale za celou dobu jsem jí nikdy nepodvel a s nikým nic neměl. Listopad potkal jsem se jednou sympatickou slečnou, nějak jsme si začli psát, parkát se sešli (už o tom ví)…V tu dobu jsem si uvědomil, že holka o které jsem pochyboval je pro mě opravdu ta pravá je úžasná a začal cítít, že jí potřebuju a nechi jí ztratit.Moje chovaní se najednou otočilo o 180 stupnu, začal jsem se snažit a dát jí to všechno patřičně najevo a udělat jí štastnou ani nevím proč všechno jsem začal docela kvůli ní měnit, dokonce jsem si začal hledat práci ve městě kde studuje, málem jsem se přestěhoval a chtěl za ní! Bohužel jak to bývá už asi bylo pozdě, najednou se o ní začalo zajímat více kluků…před vánoci došla s tím, že nevěří, že budu pořád takový a někoho potkala a chce se rozejít, samozřejmě jsem k tomu nenechal dopustit a dá se říct, přemluvil jí k tomu at zůstaneme spolu, všechno obrečela vyznali jsme si lásku a řekli, že bez sebe nemůžeme opravdu být a vánoce byli spolu.Na silvestra jsme zjistil, že pořád je s jedním v kontaktu ba co, že se o ní snaží dokonce dva kluci a píšou si spolu, docela jsem ztropil hádku a řekl, že už ji nechci at jde pryč (v opilosti a nemyslel jsem to tak vůbec),ale zůstala se mnou! Ten jeden kluk mi začal potom psát a posílat co si píšou, byly to docela citlivé zprávy a docela mě to ranilo, ale přešel jsem to, on jí neustále psal volal a chtěl jí( ona mu zavolala řekla, že má mě a chce být se mnou a ukončila to).Od té doby jsem jí začal strašně hlídat a žárlit, byl jsem jako chodící hromádka neštěstí, protože jsem jí pořád strašně miloval a citíl, že je to ono a nevědel co ona. Myslím, vím že jí to bylo nepříjemné já chtěl pořád něco řešit jestli mě miluje nemá někoho atd..do toho se přidal ještě ten druhej kluk co s ní chodí na výšku, on jí psal a ona nevěděla co s tím už. Asi se do něho možná asi zakoukala, protože tam nemusela nic řešit a bylo to v pohodě což chápu a doma jsem jí čekal já hromádka neštěstí a neustálej řešitel našeho vztahu, bylo to strašně těžké období, ale věděl jsem, že když to překonáme tak to bude napořád! Nedávno spolu ležíme v posteli a někomu psala, docela jsem po ní vyjel jestli si s ním pořád píše a byl dost nepříjemná, ona už to nevydžela..Řekla, že už dál nic nechce řešit a ubíjí to a končíme spolu, že zítra odejde pryč a..přiznala se že s tím klukem byla na den předtím na obedě a docela tam asi něco přeskočilo, já z toho byl hrozně špatnej a nevěděl co dál :( Udělal jsem strašnou blbost hned chvilku potom co mi to řekla…Hned jsem tomu klukovi napsal, jestli ví, že je zadaná a co to na ní zkouší! On mi odepsal něco v tom smyslu, že to asi blbě pochopila, že on má někoho jiného a jí ani nechce, pokud udělal nějaký problém tak se omlouvá a že věděl, že je zadaná a je s ní jen kamarád nic víc. Na to jak spala tak jsem v rámci krize a žárlivosti (nikdy bych nic takového neudělal jindy a citím se za to moc trapně) jak spala jsem se jí podíval do telefonu, co jsi psali at vím na čem jsem, po chvilce jsem hned přestal, protože jsem na to neměl, ale nic hrozného tam nebylo. Samozřejmě to ráno hned zjistila, já se ke všemu přiznal a ještě jí řekl co jsem udělal a ukazal jí to :( Odešla pryč, že to končíme po tomhle a řekla, že jsem to neměl dělat. Zeptal jsem se jestli jí nebudu chybět, řekla že tedka neví co bude cítít za čas a že jí to hrozně mrzí, poslouchá prý srdce co jí říka at odejde a hlava at zůstane, prý sama neví co ted chce. Bojí se hlavně toho, že jak se krásně chovám ted je jen na chvíli a vráti se to zase do starých kolejí(ale já vím, už delší dobu, že to tak není)…Já to částečně pochopil smazal jsem si si všechny její kontakty at jí nepíšu nebo nevolám, protože jsem k tomu měl nutkání pořád a nechal to tak.. Má doma u mě bohužel ještě všechny věci, takže se ještě uvidíme, ikdyž asi ani nechce :) Už jsem nějaký rozchod zažil a vím co to je, ale v tomhle případě pořád vím, že je to něco jiného v tomhle případě bych pro ní udělal cokoliv a moc jí miluji, vím že jí taky nejsem úplně lhostejny, akorát jsem si to pokazil sám než jsem si uvědomil co v ní mám a choval se k ní jak blbec a nevím jestli to jde vrátit zpět u ní. Kdybych věděl, že s tím klukem jsou spolu nechám ji jít a neřeším to a nějak to řežiju, ale ona s ním není ani nebude to po tom všem to vím :) Tak právě nevim co mám dělat :( Všechno co se stalo bych jí hned odpustil a neřešil, protože vím, že to je důsledek hlavně mého chování předtím a vyústění situace. Opravdu citím, že je to ta prává, to sáme ještě nedávno řekla i ona o mě. Co myslíte vy? Mám o ní zabojovat za každou cenu nebo to nechat podle vás plavat a nemá to už cenu? Vím, že mám těd na očích ružové brýle..Do toho ještě další týden má narozeniny, já trouba už ji koupil do předu pro nás dva krásny pobyt v Praze, jelikož má ráda divadlo tak jsem koupil ještě lístky do divadla na každý den a nějaké docela drahé šperky. Tam jí to chtěl všechno říct co citím a dokázat ji to tímhle, samozřejmě to bylo překvapení a ona o tom neví, všechno už má zaplacené bohužel :D :,( Ted samozřejmě nevím co s tím přemluvit jí a říct jí o tom at tam jede se mnou nebo na to kašlat :) :nevim: Díky za každý názor a radu :?

Zkusit to můžeš, ale myslím, že to nevydrží…

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 20.01.18 13:08

Pana svatyho 8o. Ja na tvym miste bych ji nechala bejt. A ty se hod do klidu a do pohody, nebo se zblaznis.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.01.18 13:21

Být tebou tak tomu nechám čas a volný průběh a být tebou dala bych se do kupy nebo se z cvokneš :think:

Beata74
Nováček 1 příspěvek 20.01.18 13:24

No, něco podobného jsem zažila ze svým nynějším manželem. Přemlouval mě pořád dokola, až jsem povolila po jeho naléhání. Ted jsme spolu štastní, máme děti a on se od té doby taky opravdu změnil a vše co řekl dodržel. Ale, ze začátku to nebylo jednoduché. Moje rada pokud to máš stejně a víš, opravdu že to pro ní uděláš. Zkous to! Přepošli jí jen tenhle odkaz třeba si to uvědomí, pokud jsi jí to neřekl!

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 20.01.18 13:24

Rozhodne bych ji ted nechala byt. Za posledny tydny jste toho asi emocionalne zazili dost :think: Ty si uklidni a dej ji cas ;)

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10988 příspěvků 20.01.18 13:48

Zapomenout.

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 20.01.18 14:36

Zapomenout se nedá, ale moc tlačíš na pilu. Nech to teď být, možná týdny, možná měsíce… Nech to celé vyšumět, zapomenout křivdy, uvědomit si chyby, srovnat si vše v hlavě. Ty i ona. Pokud jste si souzeni, tak spolu nakonec budete, ale v tuhle chvíli by jsi to totálně do…ral. Mohla by Tě začít nesnášet, za uhánění, to už by se nespravilo.

Hroznej puberťák
Závislačka 4492 příspěvků 20.01.18 14:52

No tvl, chudák holka. Nech ji bejt, nebo se z toho zcvokne…

Knedlinka
Povídálka 39 příspěvků 20.01.18 16:12

Pripada mi, ze moc tlacis na pilu a moc nad tim vsim premyslis. O tom planovanem vyletu bych ji rekla, az si treba prijde pro veci, rekni ji, ze uz jsi to mel naplanovane dopredu a at se rozhodne, jestli bude chtit jet. Verim, ze k tobe urcite neco citi, jen je z toho ted asi poradne zmatena. My jsme meli s manzelem taky zajimave zacatky, asi po roce jsme si dali „pauzu“ a jelikoz si planoval vylet do zoo a nemel nikoho, kdo by s nim jel, jela jsem ja a rekla bych, ze mezi rozchodem a zoo se to vsechno nejak uklidnilo, zoo jsme si uzili, vyjasnili sme si, ze se opravdu mame radi a uz jsme spolu 6 let. Drzim palce, aby Vam to klaplo :srdce:

Kub9
Nováček 2 příspěvky 22.01.18 19:20

Díky za rady, dal jsem si to v hlavě dohromady a věnuji svůj zájem a čas jinde a beru to za poučení do budoucnosti! Do Divadla nakonec jedu, ale s někým jiným! :potlesk:

Phenomene 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 20:01
@Kub9 píše:
Díky za rady, dal jsem si to v hlavě dohromady a věnuji svůj zájem a čas jinde a beru to za poučení do budoucnosti! Do Divadla nakonec jedu, ale s někým jiným! :potlesk:

Super. To je spravny pristup! Tech buchet jeste bude ;)

luliana
Kecalka 118 příspěvků 22.01.18 20:01

@Kub9 To ses z toho dostal rychle :potlesk: :potlesk: jak jsi tohle dokázal to by mě fakt zajímalo :mrgreen: :lol:

Phenomene 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 20:02
@luliana píše:
@Kub9 To ses z toho dostal rychle :potlesk: :potlesk: jak jsi tohle dokázal to by mě fakt zajímalo :mrgreen: :lol:

Proste se na to vysr… :lol: :lol:

luliana
Kecalka 118 příspěvků 22.01.18 20:03

@Saulus hustý :palec: :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >