Šneky bez sýru

136
3.7.20 05:54

Šneky bez sýru

Dobrý den holky,
chci upéct šneky z listového těsta. Znám klasický pizzový ze šunky a sýra+kečup. Bohužel beru teď ale tablety na které nesmím mléčné výrobky. Poradíte mi jakou jinou náplň můžu dát? A prosím na slano. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3131
3.7.20 06:11

Já dávám anglickou slaninu (a k tomu nivu, ale zkusila jsem bez nivy a taky je to super)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
811
3.7.20 06:13

Opražená cibulka, kukuřice, můžeš přidat nakrájený sušený rajčata a dobrou šunku nebo klobásek, třeba i chilli papričky pokud máš ráda pálivý chutě. Nebo třeba špenát a k tomu šunku, ty jsou taky výborný. Nebo opražená cibulka, žampiony a k tomu uzenina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6870
3.7.20 06:57

Já dávám třeba jen anglickou slaninu, šunku a kečup. Je to fakt mňamka. Potírám vejcem a sypu ( solí, sezamem…),Tím, že je tam ta slanina to dodá šnekům grady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14806
3.7.20 07:19

Za sebe tam třeba sýr nemusím mít vůbec. Klidně bych dala jen tu anglickou a rajčatový protlak, koření. Pro sebe bych asi přidala špenát. A nebo kombinace slanina a trošku hub, kdysi jsme to dělávali na pánvi a spojovali to vajíčkem. Balili jsme to jako závin. Ale do těch malých šneků, to asi bude moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13004
4.7.20 05:28

S anglickou slaninou 8)
Delame si takhle slaninove vrtulky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...