Snídaně a večeře pro 2 leťáka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
110
19.5.22 09:08

Snídaně a večeře pro 2 leťáka

Zdravím. Nějak poslední měsíce bojujeme s jídlem. Obědy máme každý týden stejné. Syn jí jen cca 6 obědů.
A poslední dobou i snídaně a večeře jsou stejné. Ráno vánočka nebo bílý jogurt s ovocem nebo vafle, štrůdl
Večeře: veka ve vajíčku, vajíčko na tvrdo, vaječina, vajíčková pomazánka nebo tuňáková pomazánka. Hoďte mi tady prosím nějaké vaše mlsky. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7588
19.5.22 09:16

Polévky zeleninové na večeři jsem hodně dělala, nebo zeleninové placky (různá zelenina předvařena, vydličkou rozmačkat, vajíčko a do trouby). Snídaně podobně bývali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1585
19.5.22 09:19

U nás snídá ovesnou kaši (ovesné vločky s kakaem, zalité vodou - s mlékem jí to nechutná). Míchaná vajíčka, buchty, jogurty, pudingy, bebe dobré ráno. Občas nesní nic.
K večeři někdy teplá večeře - ryba, brambory, zelenina, rizoto, těstoviny. Většinou studená večeře - obložený talíř - sýr, různé druhy syrové zeleniny, někdy šunka, vajíčko na tvrdo, někdy čočka, k tomu namazaný rohlík s lučinou, nebo rýžový chlebík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
19.5.22 09:20

Joo na ryby jsem zapomněla…ty děláme na večeři taky…losos nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
19.5.22 14:48

K snidani ruzne kase - spaldova, ovesna, jahlova, pohankova, amarantova apod. K tomu ovoce a tvaroh. Vecere vetsinou zbytek od obeda, polivka nebo jen jogurt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.22 12:49

U nás dost frčí lívance s oriskovym máslem. Teda jen lískové oříšky a mandle, z arasidoveho másla se mi brutálně poblinkal.

250g podmasli nebo kefiroveho mleka+ 80g celozrnné spaldove mouky + 2 vejce. Těsto si připravím vecer, dám do ledničky a ráno jen přidám trochu kypriciho prášku (bez fosfatu, kupuji od Alnatury).
Tato dávka vyjde na 8 lívancu z livanecniku- 1 pro malého,3 pro mě,4 pro manžela…a snídaně je hotová.

K tomu ovoce, již zmíněné oriskove maslo a pro dospělé med nebo javorový sirup.
Mňam :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16035
26.5.22 12:52

@saphir u nás byly a ještě jsou dost zeleninové polévky, obložené pečivo, různé pomazánky, palačinky, tousty.. Na snídani jedna stále různé kaše na milion způsobů a druhé peču různé buchty. Připadně cereálie v mléce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat