Sobotka položil vládu

69308
2.5.17 13:55

Sobotka položil vládu

Ty jo, musím napsat, že překvapil. Nejsem volič ČSSD, nejsem ani levicový volič, nejsem fanda Sobotky, docela jsem byla zvědavá, jak to vyřeší, a ty jo, fakt překvapil. Co vy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.5.17 13:58

@terinka4444 ze mu teče do bot a volby jsou blízko. A tak zkouší velké gesto. Možná jsem jen negativní, ale ten chlap mne děsně dráždí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
2.5.17 13:59

Pravda, tohle jsem taky nečekala.

Ač teda nejsem zastánce ČSSD, tak mi Sobotka nevadí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 13:59

No co, ze Boban je z Andreje tak pokakany, ze nema silu po nem tvrde pozadovat jakekoliv vysvetleni, proto radeji poda demisi, aby se jeste vice (jde to :mrgreen: vubec?) neztrapnoval jako naprosto neschopny premier, ktery postrada autoritu u clena sveho kabinetu, ktery z nej ma akorat tak prcu. Vzdyt je to fraska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
2.5.17 14:00

Pravda, tohle jsem taky nečekala.

Ač teda nejsem zastánce ČSSD, tak mi Sobotka nevadí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
2.5.17 14:02

@terinka4444 Kde to čteš? Četla jsem pouze, že chce.. ale stejně mu to bude prd platné. Stejně volby vyhraje Ano..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17165
2.5.17 14:03

Taky jsem to nečekala. Jsem zvědavá, jestli jim to pomůže nebo naopak ublíží ve volbách.
@Musulka12 on řekl, že to udělá zítra. Když to takhle vyhlásil, tak to musí udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
2.5.17 14:04

Tak počkáme do konce týdne, jestli demisi skutečně podá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569

@terinka4444 trapné, mě nepřekvapil…kdyby to udělal, když na AB vylezly první průšvihy, tak smekám, teď je to jen předvolební tah a nic z toho nebude, vše rozvrtané, bordel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane

Teď běžela zpráva na Nově že se zas někde střílelo.. ach jo co to je za den

• Nahlásit
  • Citovat
427
2.5.17 14:06

@vokishka Už to taky čtu. Stejně nevím k čemu to Divadlo. Když na podzim jsou volby řádně. Dělá že sebe saska a platit tu budeme všichni. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 14:07

Sobotka je velky pragmatik a moc dobre vi, ze jedine, jak si zachovat zbytek duvery a jakous takous autoritu ve strane, je umyt si nad Babisem ruce. Cestnost a sebereflexi bych v tom nehledala.
Vzdyt vzpomente, ze Topolanek dojel na daleko mensi problem a byl vymenen tesne pred volbami.

Příspěvek upraven 02.05.17 v 14:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17165
2.5.17 14:08

ANO si nyní zjišťuje možnosti dalšího vývoje - jaké by byly formy vládnutí, podmínky úřednické vlády, otázky předčasných voleb i to, co by mohl prezident v tuto chvíli udělat. Ministr financí Andrej Babiš stále obědvá.

Hlavně, že má Babiš pořád chuť k jídlu. Zajímalo by mě, jestli mu v první chvíli nezaskočilo, řekla bych, že s tím nepočítal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
@vonajebohyne píše:
No co, ze Boban je z Andreje tak pokakany, ze nema silu po nem tvrde pozadovat jakekoliv vysvetleni, proto radeji poda demisi, aby se jeste vice (jde to :mrgreen: vubec?) neztrapnoval jako naprosto neschopny premier, ktery postrada autoritu u clena sveho kabinetu, ktery z nej ma akorat tak prcu. Vzdyt je to fraska.

no, on hlavně nemá jak to po něm tvrdě vyžadovat, protoče Babiš absolutně nerespektuje to, že není král, ale že podléhá poslanecké sněmovně, byl několikrát vyzván a prostě si z nich dělá ve svém nekonečném egu dobrý den. A Sobotka to neměl jak vyřešit, mohl ho tam nechat, což by byl za totálního vola a Babišovi by nahrál, mohl ho odvolat a tím z něj udělat ještě více chudáčka, co po něm všichni jdou. přemýšlela jsem, co z toho zvolí, tohle se mi zdá v jeho neřešitelné situaci jako vyřešit to se ctí. Zeman mu to sice pokazí, ten je s Babišem jedna ruka, ale Sobota má plus, sice bezvýznamné, ale má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750

Klesají jim preference, potřeboval uspíšit volby a k tomu udělat takové gesto. Se mu to hodilo do krámu. To si myslím já :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama