Socialka udani

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 09:48
Socialka udani

Dobry den maminky nekdo nas udal na socialku mam miminko enmocne se srdickem a je v nemocnici bouzel uz 10 dlouhych mesicu a nejsem tam sni jsme doma jelikoz bychto nezvladla psychicky volame tam denne jezdime kdykoliv to vyjde casove a nema vysetreni ale i pres to nas nekdo udal s tim ze se o malou nestaram ze nejsem sni v nemocnici atd atd co mam delat bojim se

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21999 příspěvků 05.09.19 09:53

Tak pokud není možnost si vzít dítě domu a vy tam jezdite jak můžete, tak není čeho se bát, ne? Vzít vám ji nikdo nemůže, navíc když je v nemocnici

Tessa252
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 09:54
@Anonymní píše:
Dobry den maminky nekdo nas udal na socialku mam miminko enmocne se srdickem a je v nemocnici bouzel uz 10 dlouhych mesicu a nejsem tam sni jsme doma jelikoz bychto nezvladla psychicky volame tam denne jezdime kdykoliv to vyjde casove a nema vysetreni ale i pres to nas nekdo udal s tim ze se o malou nestaram ze nejsem sni v nemocnici atd atd co mam delat bojim se

To není možný jak se někteří lidi nudí, že se chovají jako svině. Máš tušení kdo to je? Je to blbost, pokud je miminko v nemocnici nemocné se srdickem, tak nevidím důvod mít strach spíš nechápu..Jinak mě to moc mrzí a držím palce ať je vše v pořádku :hug:

Lalelale
Kelišová 5438 příspěvků 05.09.19 09:54

V nemocnici se o ni snad stará personál a nikoliv rodiče, ne? Jinak pokud se s tím nesverujes všem sousedům, tak se obávám, že tě udal někdo z rodiny.

Čičorečka
Závislačka 2790 příspěvků 05.09.19 09:55

Čeho se bojíš? Oni tě kontaktují, ty jim vysvětlíš situaci a společně si budete myslet, že ten, kdo tě udal, je hovňousek.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 1 inzerát 05.09.19 09:57

Achjo chudák mimčo, bud v klidu máš svědomí čistý, lidi jsou neskutečně zákeřný, zlý, pomstichtivý prostě k****.Pokud je v nemocnici s něčím, za co ty nemužeš, což bych řekla, že ne, tak by neměl být problém.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16209 příspěvků 05.09.19 09:58

A nebo někdo z nemocnice co si myslí že jezdíte málo nějaká moc všímavá matka

ivašot.
Echt Kelišová 8644 příspěvků 05.09.19 09:59
**@Anonymní píše:
Dobry den maminky nekdo nas udal na socialku mam miminko enmocne se srdickem a je v nemocnici bouzel uz 10 dlouhych mesicu a nejsem tam sni jsme doma jelikoz bychto nezvladla psychicky volame tam denne jezdime kdykoliv to vyjde casove a nema vysetreni ale i pres to nas nekdo udal s tim ze se o malou nestaram ze nejsem sni v nemocnici atd atd co mam delat bojim se

Nemáš se samozřejmě čeho bát a nechápu, jak se někomu v hlavě urodí, že vás udá
:pocitac:.
Na druhou stranu: jako puberťák jsem v nemocnici zažila samotné cca roční děti, bylo mi 12 a doteď si to pamatuji a vím, že ať by byla situace jakákoliv, tak bych udělala cokoli, jen abych s dítětem mohla být v nemocnici já nebo otec…

Lalelale
Kelišová 5438 příspěvků 05.09.19 10:05
@ka2ka píše:
A nebo někdo z nemocnice co si myslí že jezdíte málo nějaká moc všímavá matka

Matka z nemocnice by vůbec neměla mít možnost získat adresu, ne? Maximálně jméno, pokud se ještě píšou na postele? Aspoň bych čekala, že obojí sociálka potřebuje

unuděná
Echt Kelišová 8748 příspěvků 4 inzeráty 05.09.19 10:11

Lidi jsou svině, tohle je strašný :? Nicméně, jak často je podle tebe „tak, jak to jde“? Alespoň 2-3× týdně? Já si teda neumím představit, že bych měla miminko 10 měsíců v nemocnici a nebyla s ním denně, ať už je to psychicky sebevíc náročné, rozhodně bych se to snažia překonat kvůli dítěti. A být doma a vědět, že moje dítě je v nemocnici…Mě hospitalizovali syna v 8mi dnech a i když to bylo šíleně psychicky náročné, ani na chvíli mě nenepadlo, že bych jela domů a nechala ho tam…

Tessa252
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 10:12

Jenom nechápu jak nemůžeš být se svým mimčem v nemocnici ještě když je nemocné, já bych to nezvládla :think:

unuděná
Echt Kelišová 8748 příspěvků 4 inzeráty 05.09.19 10:12
@Lalelale píše:
Matka z nemocnice by vůbec neměla mít možnost získat adresu, ne? Maximálně jméno, pokud se ještě píšou na postele? Aspoň bych čekala, že obojí sociálka potřebuje

Mě jako první napadla přehnaně empatická sestřička, ta by dokázala kontaktní údaje najít…

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 05.09.19 10:15

Proboha 10 měsíců v nemocnici? Není to překlep? Co by to muselo být za dg v dnešní době, kdy pacienti po operaci srdce chodí domů po týdnu.

mag
Extra třída :D 11173 příspěvků 05.09.19 10:18

A neberes rodicovsky prispevek?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 10:24

@unuděná prevazne denně pokud nemam lekaze nebo jiny vyrizovani alespon na par hodin

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama