SodaStream - vaše zkušenosti?

18075
18.8.10 11:32

SodaStream - vase zkusenosti?

Koupili jsme nasim k narozeninam SodaStream. Je to tohle:
http://www.sodastream.cz/

Ja jsem z toho nadsena, ac bublinky moc nemusim. Hlavne z toho systemu delani limonad, pripadne Coly.
Vyhodou je moznost syceni podle chuti a bombicka vydrzi celkem dlouho a meni ji u nas v Globusu.

Moc se mi libi i pristroj - jen si rikam, jestli to skutecne vyuzijeme a nebude to dalsi kram na lince.

Jinak doma mame vodu vybornou (testovanou), filtr na vodu a vodu mame v dvoudverove lednici s barem a s privodem na vodu + fce delani ledu a triste.

Ja osobne stavy nemusim, ale manzel a holky je pijou (no stavy manzel a deti obarvenou vodu).

Jenze, ted po lete uz jsem nejak obyc vody prepita, mam obcas rada ochucene mineralky a tohle je prave dobre reseni.

A ted baby radte… :lol: Mate, vyuzijete a jste s tim spokojene?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3138
18.8.10 11:40

supr tema me se taky libi ale porad vaham :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
18.8.10 11:41

My sami nemame, ale oboje rodice ano.
Moje mamina chtel puvodne sifon, jak na nej byla zvykla z davnych dob. Nejdriv byla vykulane, co to dostala (k Vanocum, ale ted je spokojena moc. Tim, ze jsou v baleni dve lahve, tak ma mamka i tatka svoji a maji i prehled, kolik toho za den vypiji :palec:
Rodice manzela maji sodastream pres dva roky a nedaji na nej dopustit. Libi se jim moznost „nabubalni“ podle prani :lol: a hodne vyuzivaji i ruzne prichute, ktere daji dokoupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
18.8.10 11:46
Hanka1 píše:

Ja jsem z toho nadsena, ac bublinky moc nemusim. Hlavne z toho systemu delani limonad, pripadne Coly.
Vyhodou je moznost syceni podle chuti a bombicka vydrzi celkem dlouho a meni ji u nas v Globusu.

Moc se mi libi i pristroj - jen si rikam, jestli to skutecne vyuzijeme a nebude to dalsi kram na lince.

Jinak doma mame vodu vybornou (testovanou), filtr na vodu a vodu mame v dvoudverove lednici s barem a s privodem na vodu + fce delani ledu a triste.

Ja osobne stavy nemusim, ale manzel a holky je pijou (no stavy manzel a deti obarvenou vodu).

Jenze, ted po lete uz jsem nejak obyc vody prepita, mam obcas rada ochucene mineralky a tohle je prave dobre reseni.

Máme doma. Já osobně mám nejraději jen jemně perlivou s kapkou takové bezbarvé příchuti.
Dobrý je tonic :-) a cola :-)
Co nemusím jsou různé pomeranč s něčím, to je na mě docela sladké.
Využije se to, když je více lidí - hlavně dětí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
18.8.10 11:57

Ahoj, mám rok a jsem spokojená.
Sifon je hned hotový a sílu si volím sama a vím z jaký je to vody a netahám těžký limonády.
Pak ho mám buď jen tak nebo ochutím normální šťávou.Ty originální se mi zdají drahé. :cert:
Nikdy jsem bublinky moc nemusela, ale v těhu jsem nebyla schopná přebít hnusnou chuť v puse ničím jiným než sifonem,dost mi to pomohlo :palec:
Jo a dobrý je si přikoupit ještě jednu bombu do foroty.Když ta v přístroji dojde, vyměním za druhou a pak nechám doplnit v krámu plyn do tý prázdný a nerozčiluju se, že není co pít :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
18.8.10 11:58

Moje mamka to ma a super! ;)

Ja chvalim zazvorovy sirup, chutna fakt jak zazvorova limonada.

• Nahlásit
  • Citovat
2470
18.8.10 12:01

Taky o něm uvažuju, protože na bublinkách ulítávám :D Chci se zeptat, kde všude se dají měnit/plnit ty bombičky do toho? A předpokládám, že šťávu si do toho můžu dát i obyč, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17522
18.8.10 12:06
Hanka1 píše:

Ahoj, máme stejný soda stream. A koupili jsme si ho i do kanceláře. Já piju obyčejnou vodu bez bublinek, ale už jsem ji taky tak přepitá, že si dávám občas sodovku.
Přítel miluje sladká pitíčka, tak si koupil Colu (dělá si poloviční dávky), Isotonic, Tonic a Růžový grep. Ty jsem ochutnala a jsou výborné. Určitě si nekupuj mango nebo medový meloun, to je fakt hnus, odnesla jsem to do kanclu, ale ani tam to nikdo nechce pít. Vyhozených 350kč za ty dvě lahvičky sirupů.
Jinak pozor na lahvičky, musíš je fakt dobře utáhnout než je dáš do lednice, jinak unikají a za 24h je skoro bez bublin :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4999
18.8.10 12:18

Murko, na stránkách Sodastreamu máš popsané všechny místa kde ti plyn doplněj. :)
Já jsem asi rok váhala jestli koupit nebo ne, pak jsem koupila a velká spokojenost. :) Manžel to nechtěl, že bude další krám v bytě, ale teď je z toho stejně nadšenej jako já. :) Ochucujeme si normální šťávou a je to moc dobrý. Fakt jsme rádi že jsme si ho koupili, doporučuju. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
18.8.10 12:21

ja videla, jak si pani vymenovala bopmbu v globu
stalo to 200 Kc a na bombe bylo napsano 80l, coz je predpokladam mnozstvi nabublane vody na nejmensi vykon

(ledaze by to bylo mnozstvi plynu za normalniho tlaku narvane v te bombe, ale to by bylo myslim malo)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
18.8.10 12:37
Pudloslava píše:
ja videla, jak si pani vymenovala bopmbu v globu
stalo to 200 Kc a na bombe bylo napsano 80l, coz je predpokladam mnozstvi nabublane vody na nejmensi vykon(ledaze by to bylo mnozstvi plynu za normalniho tlaku narvane v te bombe, ale to by bylo myslim malo)

Výměna stojí všude stejně 200 Kč a měla by vystačit na 80L vody, na normální silně bublinkatou vodu :-)

Zázvorová je fakt dobrá :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
18.8.10 13:32

Taky se přidávám ke spokojeným máme ho od května(bombička nám vydržela 2měsíce)a už pijem jen z něj máme koupenou obyč šťávu a vodu spíš jen obarvím!
Na sem tam mám koupenou orig.šťávu colu a tonic a super k nerozeznání od kupovaných! :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
18.8.10 14:05

My máme toto:
http://www.sodastream.cz/…RE-grey.aspx

Bublinky jsem nikdy moc nepila, minerálky mi moc nechutnaly, takže jsem byla na sirupu a vodě z vodovodu, ale moc jsem tomu nedala. :-(

Teď co máme SodaStream, tak se mi výrazně zlepšil pitný režim :palec:, resp. bych řekla, že to chlastám furt… :mrgreen:

Bombička nám vydrží 2 měsíce, brácha říkal, že jemu i 3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
18.8.10 14:10
Murka píše:
Taky o něm uvažuju, protože na bublinkách ulítávám :D Chci se zeptat, kde všude se dají měnit/plnit ty bombičky do toho? A předpokládám, že šťávu si do toho můžu dát i obyč, že?

Jasně, já dávám normální sirup. A navíc to dělám tak, že nabublinkuju čistou vodu z vodovodu a strčím do lednice. A když mám žízeň, tak si dám do skleničky sirup a ten zaliju nabublanou vodou z lednice.

Jednak sladíme s manželem každý jinak a jednak takto ty lahve jen vyplachuju a nemusím je složitě vymývat (na to jediný brácha nadával).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
18.8.10 16:04

Diky za postrehy a zkusenosti.

Tak mam aspon rozhodnuto - vyhodou je, ze se to muze redit se sirupama normalnima - my mame radi Yo stavy,

Hlavne dcera si bude hlidat pitny rezim, musim nad ni stat jak policajt a tyhle stavy a jak se to dela se ji u babicky hodne libily…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama