Prodejna v Praze- velky vyber

297
12.8.10 13:51

prodejna v Praze- velky vyber

Ahojky, tak jsem s vasi pomoci konecne vybrala spotrebice. Tedy vzdy dva jeden od AEG a druhy od Boshe a ted jsem si myslela, ze pujdu do elektra a rozhodnu se podle toho jak dobre se budou ovladat a jak se mi budou libit. To bylo asi dost naivni, protoze vzdycky maji samozrejme tak tri a konec. Ja se nechci spolehnout jen na internet preci jen videt to na vlastni oci je lepsi. Nevite, kde v Praze maji velky vyber vestavenych spotrebicu mnou vybranych znacek. Diky Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

jjelena
12.8.10 14:29

Ahoj, já nevím, ale všechno, co jsme si kdy vyhlídli na netu jsme s jistotou viděli v Okay Elektro… aspon na Kladně nebo na P9 na Proseku, taky tam mají velice příznivý ceny hodně blízký těm internetovým. Jinak bych zkusila Electroworld, Datart a tyhle velký shopy, ale to určitě víš i sama.

• Nahlásit
  • Citovat
297
12.8.10 16:05

Ahojky, ja prave byla v Datartu v Letnanech a tam moc vyber nemeli a obsluha nebyla moc skolena a pak jsem byla ve Sterboholech nevim co tam je myslim, ze Euronics a taky nic :-(. H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
12.8.10 16:14

Tak fakt zkus to OKAY, mají ceny srovnatelný s netem a fakt celkem velký výběr, aspon to co my jsme si vždy vybrali, ale to už jsem psala. Máme vyzkoušený na Proseku vedle OBI.

Datart v OC Letnany myslíš? No tak to je snad nejhorší krám jakej jsem kdy viděla. Manžel má ještě hodně rád electroworld na Zličíně v Metropoli, tam je to taky velký.

Co sháníte? Taky nás čeká komplet vybavení, ale my už víceméně máme jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
297
12.8.10 18:47

Tak to zkusim a uvidime. Vybavujeme novou kuchyn takze uplne vsechno troubu, desku, mycku, lednici a mikrovlnku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13874
12.8.10 19:50

electroworld na zličíně právě rekonstruují, takže mají omezený provoz. jinak euronics ve štěrboholích je hodně malý. docela dobrý byl před lety Datart v parku Hostivař a teď jsem koukala, že mají dost velký výběr v centru chodov, tam je taky Datart. a nebo ještě můžete zkusit Electroworld v průhonicích. ten je hodně veliký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama