Softshellové rukavice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11256 příspěvků 07.01.17 11:28
Softshellové rukavice

Ahoj holky, dcerky mi nechteji nosit klasika lyzarske rukavice, pletene maji hned promocene. Tak me napadlo, jestli se daji sehnat prstove softshellove rukavice a jake jsou? Neni v tom zima? Jo a nemusely by stat 500… Dekuji :kytka:.

Reakce:
poppaea
Závislačka 3326 příspěvků 24.02.17 13:11

Oživuji - nemáte tip na softshellové prstové rukavice pro cca 5 leté dítě? Nic extra teplého, jen na tohle přechodové období, když je ráno ještě zima. Díky

Ice79
Závislačka 2659 příspěvků 24.02.17 13:16

Mrkni na Fler.

Griffin
Stálice 95 příspěvků 24.02.17 13:18

Před časem jsme objednávali z Veselé nohavice, jsou fajn. http://www.veselanohavice.cz/…ve-rukavice/

poppaea
Závislačka 3326 příspěvků 24.02.17 13:21

@Ice79 Nic jsem tam nenašla :(
@Griffin Máme, ale já chci právě prstové.

poppaea
Závislačka 3326 příspěvků 24.02.17 13:38

Tak nic, ještě jsem to promyslela a bereme palčáky. I tak díky :mavam:

Prit
Kecalka 225 příspěvků 24.02.17 13:42

Kupovala jsem na outdoorkids.cz nebo vecicky.cz, vse ale palcove.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o miliony: Syn Ladislava Smoljaka obviňuje Svěráka s Kotkem

O svá dědická práva se bije syn Ladislava Smoljaka Filip. Ten je ve sporu s... číst dále >

Krásky z Mostu: I tyhle české kočky jsou z města nýmanda Luďka!

Most! Tak se jmenuje osmidílný komediální seriál, který z obyvatel tohoto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >