To je hrozná zima! Jak se oblékáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 01.01.17 14:16
To je hrozná zima!

Ahoj…Tedˇzrovna začalo pěkně mrznout, na teploměru je mínus 8. Jak se oblékáte do těch mrázů?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16379 příspěvků 01.01.17 14:19

U nás je ve stínu nula, ale stejně už se těším, až bude jaro a léto. Ještě hůř než mráz vnímám studený vítr, který ted naštěstí nefouká. Takže nabalím sebe, děti a hurá na sluníčko, i když ted bohužel moc nehřeje.

Xsvel
Kecalka 402 příspěvků 01.01.17 14:19

Tady bylo minus 10 a mela jsem na sobe mikcu a bundu proti větru :D zima mi není… ono totiž když je suchej mráz, tak cloveku neni takova zima jako kdyz je třeba kolem nuly a vlhko.

Musulka12
Kecalka 401 příspěvků 2 inzeráty 01.01.17 14:22

@Božislava Dětem dávám dolů lyžařské kalhoty, triko dlouhý rukáv, tílko a bundu. Čepice, rukavice. A já ve městě klasika. Kalhoty, triko, bunda, rukavice.vba horách i já lyžařské kalhoty a čepice. Jezdíme na hory, takže zimu milujeme a nevadí.

Apaji
Kelišová 5381 příspěvků 01.01.17 14:22

Džíny (letní, žádné zateplené), bez punčocháčů nebo podvlíkacích legín. Svetr na holé tělo nebo mikinu a bundu (funkční, žádnou péřovou). Rukavice, čepici, šálu nenosím -nikdy, klidně může být mínus 20. Kotníkové boty, nezateplené, kožené. Do sněhu mám vyšší boty, už zateplené a nepromokavé. Ale já jsem Viking, miluju studené počasí. Léto je pro mě utrpení, tedy trpím už od dubna, tak do konce října. Pak je mi dobře - A TO JE PRÁVĚ TEĎ! :dance:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 01.01.17 14:27

Já jsem teda asi úplně divná, ale vždycky jsem si myslela, že zima v zimě je normální… Asi ne :roll:

Oblíkám se tak, aby mi bylo dobře, džíny, triko, zimní bunda.

Helileli
Závislačka 2946 příspěvků 01.01.17 14:34

Nelyzarske podsite kalhoty z Hervisu, Loap softshell kabat, loap zimni snehule, tilko, triko s dlouhym, teply svetr, klapky na usi, sala, rukavice.
Je mi dobre, ale venku travim jen nezbytne dlouhou dobu na presun z bodu A do bodu B, takze maximalne 10 minut nez dojdu na bus.
Dneska jsem treba venku nebyla a ani to nemam v planu, radsi se nalozim do horke vany, co bych delala v mrazu :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5373 příspěvků 01.01.17 14:34

Ja teda neresim jestli je plus 5 nebo minus 10,oblikam se porad stejne :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12923 příspěvků 1 inzerát 01.01.17 14:36

@Nowuka2 :palec:

Kelsey
Hvězda diskuse 44740 příspěvků 01.01.17 14:48

Tady tez -8, rano bylo -12 nas jormsir mel rekord ve venceni.
Normalne ho rano pustim na zahradu a tam se probehne udela co treba, jde k plotu za sousedovic psinou.
A dnes byl rychly cvrk, cvrk a hned byl u dveri, ze chce dom.

Kelsey
Hvězda diskuse 44740 příspěvků 01.01.17 14:50

A my ven teprve pujdeme, vcera mi v 18h. malem umrzly ruky na ohnostroji. Dnes je o hodinu spis, musim najit rukavice. Jinak oblekam se stejne, ale deckam pod zimni bundu ted davam mikinu uz.

terinka4444
Hvězda diskuse 67721 příspěvků 01.01.17 14:57

Teple :mrgreen:

debra.morgan
Závislačka 3690 příspěvků 01.01.17 15:01

Kdyby bylo -20 tak neřeknu, ale -8?-12? v lednu? kdy by to čekal? :roll: :roll: oblíkám se tak, aby mi bylo teplo ne? :think: to sou dneska dotazy boha jeho…

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 01.01.17 15:10

Popravdě se celou zimu oblíkám stejně. Ať je 0 nebo -10. Ale on je rozdíl, jestli jdu jen do krámu nebo budu celej den doma. Kdžy jdu jen s odpadky před dům, jdu v krátkům rukávu a pantoflích.
Když budu venlu celý den, přemýšlím třeba nad podkolenkama pod džíny.

Ale jsou i v zimě vidět lidi v kraťasech či sandálech. :nevim:

Já se oblíkám tak, aby mi při daný aktivitě nebyla zima :nevim:

danyk
Generální žvanilka 23333 příspěvků 01.01.17 15:33
@Helileli píše:
Nelyzarske podsite kalhoty z Hervisu, Loap softshell kabat, loap zimni snehule, tilko, triko s dlouhym, teply svetr, klapky na usi, sala, rukavice.
Je mi dobre, ale venku travim jen nezbytne dlouhou dobu na presun z bodu A do bodu B, takze maximalne 10 minut nez dojdu na bus.
Dneska jsem treba venku nebyla a ani to nemam v planu, radsi se nalozim do horke vany, co bych delala v mrazu :mrgreen:

ty nelyžařské podšité kalhoty…vypadají hodně sportovně (tj. šusťákově), nebo jakž takž normálně (asi nechci psát „elegantně“). Co je vevnitř? Děsně závidím dětem podflísované kalhoty, ale na dospělé jsem je neviděla. Díky

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >