Solus - splaceno nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pusikz
Povídálka 27 příspěvků 27.01.17 00:05
Solus - splaceno nebo ne?

Ahoj holky, můžete mi prosím říct, jak vypadá výpis z rejstříku SOLUS? Nevím, jestli to, co je tam napsáno, jeto, co dlužím ještě teď, nebo to co bylo a je jedno, jestli to už bylo zaplaceno??? :? :? :?

Reakce:

Aletheia
Kelišová 6315 příspěvků 27.01.17 00:20

Jsou tam záznamy zpět dva roky jestli se neplet, nebo-li po dvou letech se to maže. Takže jestliže jsi během posledních dvou let měla dluh tak tam uvedená jsi, ať si to splatila nebo ne. To banky většinou moc nezajímá, pro ně jsi prostě nespolehlivá že jsi to nechala zajít až do fáze kdy jsi tam byla zapsaná.

Pusikz
Povídálka 27 příspěvků 27.01.17 00:23

Je to za paušál z roku 2011, kdy jsem ještě nebyla plnoletá - právě proto se ptám, jak to je. Dneska jsem si právě nechala poslat sms výpis ze solusu a je tam napsáno 4096 Vodafone bla bla bla… :think: :think:

Aletheia
Kelišová 6315 příspěvků 27.01.17 00:24
@Pusikz píše:
Je to za paušál z roku 2011, kdy jsem ještě nebyla plnoletá - právě proto se ptám, jak to je. Dneska jsem si právě nechala poslat sms výpis ze solusu a je tam napsáno 4096 Vodafone bla bla bla… :think: :think:

Tak tak dlouho to tam určitě nemá co dělat. Kontaktuj ten Vodafone ať to zařídí, případně exekutora nebo prostě toho kdo ten dluh měl ve správě. Teda za předpokladu že jsi to splatila.

Pusikz
Povídálka 27 příspěvků 27.01.17 00:28

No já právě nevim jestli je to zaplacený nebo ne, máma mi říkala, že ji to strhávají z platu, s ní je to taky složitý. No tak právě teď nevim jak poznat, zda to je nebo není už splacené… :oops: :oops:

Aletheia
Kelišová 6315 příspěvků 27.01.17 00:31
@Pusikz píše:
No já právě nevim jestli je to zaplacený nebo ne, máma mi říkala, že ji to strhávají z platu, s ní je to taky složitý. No tak právě teď nevim jak poznat, zda to je nebo není už splacené… :oops: :oops:

Je to tvůj dluh (je na tvé jméno), takže stačí kontaktovat toho exekutora, doufám teda že to maminka nevyhodila (papíry s tím který exekutor to měl). Protože je tu dost reálná možnost že to splacené není když to je v tom Solusu. Pokud to nemá mamka černé na bílém. Co nejdřív kontaktuj někoho kdo ti poradí a řekne jak na tom ten dluh je. Buď exekutor nebo i ten Vodafone.

Pusikz
Povídálka 27 příspěvků 27.01.17 00:38

Dobře, zítra teda dnes zavolám na vodafone a zkusim to zjistit. Ona určitě žádný papíry nemá, to vím jistě. On je s ní trochu velký problém… :roll: :roll: :roll:

Pusikz
Povídálka 27 příspěvků 27.01.17 00:40

Ale vidíš, teď mě tak napadlo… Loni jsem si dělala nějaký jiný prověření a tam bylo, že na mě není vedená žádná exekuce, tak to budu muset nějak vyzkoumat :lol:.

Aletheia
Kelišová 6315 příspěvků 27.01.17 00:48
@Pusikz píše:
Ale vidíš, teď mě tak napadlo… Loni jsem si dělala nějaký jiný prověření a tam bylo, že na mě není vedená žádná exekuce, tak to budu muset nějak vyzkoumat :lol:.

Oni v tom Vodafonu budou určitě vědět. Chce to volat a volat až se dostaneš kam potřebuješ a vyřešíš to. ;)

Pusikz
Povídálka 27 příspěvků 27.01.17 02:34

Tak děkuju za radu. :kytka:

Lavergne
Kecalka 325 příspěvků 27.01.17 09:14

Jinak pokud potrebujes detaily k jiz probihajici exekuci (dle toho, co píšeš o své mamince), tak vyřídíš za 50 Kč na czechpointu. Dle rodného čísla vyjedou výpis exekucí a tam máš celkem detailní info

Pusikz
Povídálka 27 příspěvků 28.01.17 18:10
@Lavergne píše:
Jinak pokud potrebujes detaily k jiz probihajici exekuci (dle toho, co píšeš o své mamince), tak vyřídíš za 50 Kč na czechpointu. Dle rodného čísla vyjedou výpis exekucí a tam máš celkem detailní info

to taky zkusím, děkuju :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >