Sono uzlin

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 11:42
Sono uzlin

Ahoj, dneska jsem sla pro svuj klid na sono male uzlinky za uchem, kterou hmatam od cervence, ale možná ji mam jeste dyl. lekarka rikala, ze ok, ze mi asi uz takhle zůstane. chci se jen zeptat, zda je normalni, ze je hypoechoge nni, není to spis blbe znameni? nemel jste někdo na sonu taky hypoechogenni uzlinu? Moc diky

Reakce:

ajmy
Kecalka 110 příspěvků 17.09.18 14:29

Ano, mam ji na krku a je v porádku. Normalni reaktivni uzlina. Mudr rikala, ze nekdo ma zvetsene uzliny porad a ze je to v poradku.

ajmy
Kecalka 110 příspěvků 17.09.18 14:32

Dali mi na to atb a pak kontrolni sono a zmensila se. Ale mela jsem v krku nejake bakterie. Ale mam ji trochu zvetsenou porad, i na druhe strane. Ale nezvetsuji se, tak to uz neresim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 14:43

@ajmy dekuju moc…me jen vylekalo to hypoechogenni, jestli je ok :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >