Postpsychotická deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bonnie83
Povídálka 44 příspěvků 16.09.18 09:56
Postpsychotická deprese

Ahoj, před nedávnem jsem prodělala psychotickou ataku a ted mám po ní deprese. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo zažil, jak dlouho to trvalo a jestli se našlo něco, co na ni pomohlo… jestli pomohl psycholog a jak? Předem moc děkuji

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21674 příspěvků 16.09.18 09:58
@Bonnie83 píše:
Ahoj, před nedávnem jsem prodělala psychotickou ataku a ted mám po ní deprese. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo zažil, jak dlouho to trvalo a jestli se našlo něco, co na ni pomohlo… jestli pomohl psycholog a jak? Předem moc děkuji

A co ti řekla psychiatr? To on by měl vědět, jak moc špatné to bylo.
Léky ti zabírají? Třeba to chce upravit medikaci.

Bonnie83
Povídálka 44 příspěvků 16.09.18 10:03

Jsem na neschopence, kdy mi doktorka řiká, že se mám hlavně šetřit a nebýt ve stresu, dělat co mě baví, což je problém, protože mě poslední dobou nebaví skoro nic. Kdyby deprese byla už přiliš velká ze nasadíme AD, což momentálně moc nechci, protože jsem těhotná. Tak mě právě zajimá, kdo to zažil, jak dlouho mu to trvalo a jak se z toho dostal..

Bábrdl
Generální žvanilka 21674 příspěvků 16.09.18 10:10
@Bonnie83 píše:
Jsem na neschopence, kdy mi doktorka řiká, že se mám hlavně šetřit a nebýt ve stresu, dělat co mě baví, což je problém, protože mě poslední dobou nebaví skoro nic. Kdyby deprese byla už přiliš velká ze nasadíme AD, což momentálně moc nechci, protože jsem těhotná. Tak mě právě zajimá, kdo to zažil, jak dlouho mu to trvalo a jak se z toho dostal..

Aha. :,(
Snad se někdo najde s osobní zkušeností.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33459 příspěvků 10 inzerátů 16.09.18 11:59

Zkus se zeptat na zkušenosti paní psycholožky tady v poradně . Začni opravdu u svého psychiatra, pokud se ti jeho postup nezdá, můžeš vyhledat jiného, případně jít k psychologovi.

Bonnie83
Povídálka 44 příspěvků 16.09.18 17:24

@Tiger-lily Děkuji za tip, už jsem do poradny napsala.. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >