Bolest v prsou při nachlazení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 10:29
Bolest v prsu při nachlazeni

Ahoj,

Chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s bolesti v prsu při nachlazeni. Ja ještě kojim ( 18m) a chytla jsem od syna nějakou virozu a dnes v noci me začalo bolet jakoby na straně prave prso, ale zarudle neni. Teplotu mám trosku zvýšenou. Muže to byt třeba nějaká uzlina která reaguje na tu virozu?

Jinak jsem měla před časem cystu v levém prsu, ale už tam není, na sonu jsem byla v červnu a vše bylo v poradku.

Děkuji

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

První fotka po prohlášení za mrtvého: Karel Gott jede na výlet a vypadá skvěle!

Karel Gott nejenže není v péči lékařů, jak se o něm tvrdilo, ani není po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >