SOS! Akrylové nehty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 09.09.19 14:28
SOS!Akrylové nehty

Milé maminky, prosím o rychlou radu, dlouho jsem nosila akrylové nehty, před pár měsíci jsem je nechala sundat, mám své přírodní, ovšem velmi krátké, nevypadá to příliš pěkně, mám krátké silné prsty. Kvůli důležité společenské akci si chci dnes večer nechat udělat opět delší akrylové nehty. Radost z toho nemám, už jsem je znovu nechtěla, ale prostě ty ruce budou výrazně líp vypadat. Mám požádat manikérku, aby nalepila tipy? Nikdy jsem je nenosila, jak to drží? Kdybych nechtěla akryl a koupila jen v drogerii nalepovací nehty, zdravé To také není, ale máte s nimi některá zkušenost? Třeba z DM drogerie. Aby mi to při slavnostní akci neodpadlo, to by bylo nepříjemné. Dík moc! :kytka: :* :srdce:

Reakce:
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 1 inzerát 09.09.19 14:39

Jo nech si to klidně nalepit ty tipy, to drží pěkně, já je měla ze začátku, mám svoje nehty, nebo měla jsem takové, jak popisuješ ty. Normálně ti kapičkou na nehet dá lepidlo, přilepí nehet ustřihne a zapiluje podle tebe, jak je budeš chtít dlouhé, a nepůjde nic poznat, mě držely pěkně, i mamce.Ale nench si dělat příliž dlouhé at ti to nezavazí, pak to nevypadá ani moc pěkně, tak akorát aby jsi s tím uměla pracovat, ikdyž to trochu popovyroste, ano i já i kamarádka tehdy jsme si koupily klasika z drogerie a nalepily, ale mě to nevydrželo ani den, jí ted ted den myslím. Ale to není ono, lepší si to nechat udělat, at je to precizní, pěkný, však ono to není na furt, za tři týdny to třeba můžeš sundat. :)

maskovak
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 09.09.19 14:44
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 1 inzerát 09.09.19 15:13
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8494 příspěvků 09.09.19 15:16

Co shellac?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 09.09.19 20:37

@Bubla Bůčková zkusila jsem vic znacek a vydrzel mi velmi kratce, navic neprodlouzi nehty, jen lakuje

Váš příspěvek
Reklama