Sousedovic hnůj

Anonymní
28.9.20 18:19

Sousedovic hnůj

Máme starou zástavbu, která sousedi se sousedovic dvorem. Dnes jsme zjistili že si sousedi udělali přímo u naší zdi hnojiste a hnůj je opreny o naší zed. Nevíte někdo jestli je nějaká vyhláška nebo něco o tom jak daleko může být hnůj a podobně vzdálené od zastavby souseda?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3840
28.9.20 18:32

Čistě statisticky se obávám, že je úplně jedno, zda nějaká vyhláška na toto existuje

jelikož v průměrné české vesnici se v případě hnoje na plotu, ve staré zástavbě…smečky 6 štěkajících čoklů den noc, zřízení boj - delu sousedem, či autolakýrny, klepárny plechů nebo neoficiální hospody či večerky s posedáváním venku, nelegální diskotéky
čehokoliv

žádné pomoci u nikoho a nikde nikdy nedovoláte a ještě budete mezi místnima za „drzou náplavu co votravuje“

jedině kdyby tam snad vařili kvalitní drogy, to byste možná i pomoc našel, ale jinak…je mi líto

:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17868
28.9.20 18:43

Metr od hranice pozemku by nic takového mít neměli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5274
28.9.20 18:48
@Borrealis píše: Čistě statisticky se obávám, že je úplně jedno, zda nějaká vyhláška na toto existuje

jelikož v průměrné české vesnici se v případě hnoje na plotu, ve staré zástavbě…smečky 6 štěkajících čoklů den noc, zřízení boj - delu sousedem, či autolakýrny, klepárny plechů nebo neoficiální hospody či večerky s posedáváním venku, nelegální diskotéky
čehokoliv

žádné pomoci u nikoho a nikde nikdy nedovoláte a ještě budete mezi místnima za „drzou náplavu co votravuje“

jedině kdyby tam snad vařili kvalitní drogy, to byste možná i pomoc našel, ale jinak…je mi líto

:nevim:

Cucham cucham namyslenyho mestaka. :D kterymu se porad a vsude musi ustupovat a vyhovet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3840
28.9.20 18:50

@Cenarius

čucháte úplně blbě

:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 18:55

@Borrealis Manželova rodina v toto dome žije dyl jak sousedi, a já bydlela o 500m dal, mě nevadí že mají hnůj my máme taky ale nikomu to nedavame na zed. Nechceme mít natáhle do zdi zástavby kterou stále užíváme…

@divine woman díky mysleli jsme si to tu

• Citovat
  • Nahlásit
17086
28.9.20 19:18

Rozhodně to nesmí poškozovat vaši stavbu, neexistuje si to opřít o zeď. Zajděte za nima a požadujte odstranění s tím, že pokud to neudělají, budete po nich chtít náhradu škody za sanaci zdi. Samozřejmě nejdřív v dobrým…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama