Sousedův prima nápad...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 23.10.14 16:26
Sousedův prima nápad...

Ahoj holky, zajímalo by mě, co si myslíte o nápadu našeho souseda. Přítelovy rodiče mají celkem velký pozemek u baráku a tak jsme se s nimi dohodli, že si na části postavíme domek. Nic velkého, 10×7 metrů, 2 patra. Tak jsme udělali projekt, a začali vybíhat stavební povolení kvůli kterému jsme potřebovali podpis každého ze sousedů. Všichni bez problémů podepsali, až na jednoho (chlap, cca 45 let, přítelův celkem i kamarád), který nám řekl, že podepíše, ale aby jsme mu neviděli z patra na zahradu, že nám přijde zasadit na naší zahradu neopadavý jehličnan :-D Samozřejmě jsme s tím nesouhlasili… Ta stavba je cca 20 metrů od jeho pozemku a asi 40 od jeho domu. Podle zákona musí byt stavba minimálně 7 metrů od sousedova domu a minimálně 2 metry od jeho pozemku. On nám tvrdí, že studuje právničinu, tak jsme mysleli, že je chytrej, ale že navrhne takovouhle kravinu… Prostě jsem nepochopila, čeho si myslel, že tím dosáhne. Akorát nás všechny naštval. Povolení už máme, tak doufám, že na jaře nezazvoní s modřínem :-D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 23.10.14 16:32

Co by, je to vůl ( a takových ještě bude ) akorát nechápu tuhle diskuzi, povolení máte, tak vlastně žádný problém ne? :)

21.6.2014
Extra třída :D 10057 příspěvků 23.10.14 16:32

S modřínem by si naběhl, ten opadává :lol:

co na té zahradě asi dělá 8o

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 23.10.14 16:38

@Lumíkovec Jen škodí, mám taky takového souseda a ten to vyhrotil až k soudu :cert:

Příspěvek upraven 23.10.14 v 16:58

Malaga
Nadpozemská drbna 25335 příspěvků 23.10.14 16:46

To si určitě dělal jen srandu nebo moc neví, co mluví…by se asi nejspíš ani nedožil dospělosti toho stromu… ;)
a třeba borovice kleč var. pumilio je taky neopadavý jehličnan a dorůstá 0,5 -1,5 m…

Příspěvek upraven 23.10.14 v 16:48

micha.bello
Závislačka 2655 příspěvků 23.10.14 16:47
@21.6.2014 píše:
S modřínem by si naběhl, ten opadává :lol:co na té zahradě asi dělá 8o

Taky me napadlo co na te zahrade asi dela, kdyz mu tam nemate videt. :think: :lol:

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 23.10.14 16:50

Tak si ho nechejte zasadit, zabijete dvě mouchy jednou ranu, však na jaře ho stačí přelít vařící vodou a strom „umře“.No není to jednodušší, než se hanrdkovat kvůli pitominám? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 16:53

Nepíšeš o mém tchánovi? ten se chová jako vůl a sousedovi který si postavil za ním barák dělá naschváli, kolem plotu zasadil samé vysoké stromy takové ty rychlorostoucí aby mu tam neviděli akorát že tím má soused v baráku tmu proože zrovna z té strany jde sluníčko. no vůl :nevim:

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 16:54

@micha.bello Tak to, že někdo může koukat druhému na zahradu není nic příjemného. Aby mě někdo očumoval když se opaluju, nebo když se mi děti koupají nahé v bazénku, nebo když s přáteli grilujeme, nebo když na zahradu vylítnu za dětma jen ve spodním prádle atd…já to tedy také nesnáším. A sousedi se rádi dívají :cert: Strom celkem chápu, také to jimi řešíme, ale měl by si ho vysadit na vlastní zahradě a ne to požadovat po vás…

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 23.10.14 16:56

@Lumíkovec Ještě mě napadá, ať se pes nažere a koza zůstane celá. Ať si ho tam zasadí, ty kup randap a hotovo :evil: Jé sousede, on se bohužel asi nechytl… dovalte druhý :mrgreen: Zase zdechl? To bude asi tou špatnou půdou, co tady je. Dělám si srandu, normálně ho odpal, ať si to zasadí u sebe, pokud mu něco vadí.

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 23.10.14 17:02

No, když vám ten strom nebude stínit nějaké okno, tak co? My měli na zahradě u našich jehličnany, i modřín, v létě krásně stíní, spával pod ním syn jako miminko, ten strom voní, šumí… tyhle nervy s jedním stromem, kvůli kterýmu se rozhádám se sousedem, nebo budu shánět chemii :roll: pokud je soused idiot a studnice nápadů, tak ho patřičně slušně odkázat někam, ale jeden strom…??

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 17:03

Vysmála bych se mu a ten modřín bych mu narvala někam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 17:05
@Agnesita píše:
No, když vám ten strom nebude stínit nějaké okno, tak co? My měli na zahradě u našich jehličnany, i modřín, v létě krásně stíní, spával pod ním syn jako miminko, ten strom voní, šumí… tyhle nervy s jedním stromem, kvůli kterýmu se rozhádám se sousedem, nebo budu shánět chemii :roll: pokud je soused idiot a studnice nápadů, tak ho patřičně slušně odkázat někam, ale jeden strom…??

8o 8o 8o 8o 8o Tak ať si ten strom zasadí na své zahradě ne? co má soused na tvojí zahradě pohledávat :?:… ;)

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 23.10.14 17:08

@Krasavicaa víš, jak to bylo? Já ne. Já jen předpokládám, že to dá někam k hranici pozemku, aby nikomu nestínil. Ale tohle „vysmála a narvala někam“ je přesně ta happy povaha, co moc pomůže klidnému soužití všem.

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 17:12
@Agnesita píše:
@Krasavicaa víš, jak to bylo? Já ne. Já jen předpokládám, že to dá někam k hranici pozemku, aby nikomu nestínil. Ale tohle „vysmála a narvala někam“ je přesně ta happy povaha, co moc pomůže klidnému soužití všem.

Jako asi takhle, pokud tam ten strom chce, tak ať si jich nasadí třeba 30, ne? ALE NA SVÉM POZEMKU :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >