Rozvod rodičů - příjmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 18:57
Rozvod rodičů - příjmení

Ahoj, po dvaceti letech se mi rozváději rodiče a já nevim jaké pak budu mít příjmení. Budu mít stejné příjmení jako moje matka za svobodna nebo si můžu vybrat? Omlouvám se za anonym, ale snad chápete… :(

Reakce:
mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 22.10.14 18:58

Budeš mít furt to samé. Tohle se tě netýká :D měnit přijmení si může jen maminka. Ty už přijmení máš na pevno a změnit ho můžeš jen svatbou.

Příspěvek upraven 22.10.14 v 18:59

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23150 příspěvků 22.10.14 18:59
@Anonymní píše:
Ahoj, po dvaceti letech se mi rozváději rodiče a já nevim jaké pak budu mít příjmení. Budu mít stejné příjmení jako moje matka za svobodna nebo si můžu vybrat? Omlouvám se za anonym, ale snad chápete… :(

pokud tvoje matka nebude chtít jinak, tak jí zůstane její současné příjmení, stejně jako tobě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 19:04

Děkuji :kytka:

barca93
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 22.10.14 19:19

@mejdylko Tak změnit ho může pokud si o to požádá i sama a u vede k tomu nějaké důvody ;).

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 22.10.14 19:27

@barca93 tak to vím, bratr si měnil jméno i přijmení. Jen mi přišlo zbytečný to tam psát a ty důvody musí být fakt vážné ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 20:07
@Anonymní píše:
Ahoj, po dvaceti letech se mi rozváději rodiče a já nevim jaké pak budu mít příjmení. Budu mít stejné příjmení jako moje matka za svobodna nebo si můžu vybrat? Omlouvám se za anonym, ale snad chápete… :(

pořád stejné, Tebe se to netýká

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Dostal jsem nabídku koupit hokejový klub!

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (54) se po ukončení kariéry uchýlil k... číst dále >