Soutěž a domácí test Veroval

159
14.3.17 20:16

Soutěž a domácí test Veroval

Soutěžila jste některá o test Veroval? Měla jste kliku nebo smůlu? Osvědčil se Vám? Stojí test za to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

974
14.3.17 20:51

@Petko já jsem soutěžila a k mému překvapení vyhrála. Ještě jsem si ho nevyzvedla, takže zatím nevyzkoušen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20778
15.3.17 13:10

Také jsem zkusila štěstí a ejhle :) Zatím jsem se nedostala k tomu, abych ho vyzvedla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 21:21

Ahoj vyhrala jste nektera test veroval? a vyzvedla jste si ho v lekarne? opravdu je zdarma, nebo je to jen reklamni tah? dik za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20778
22.4.17 07:12

@fiedlermonika
Ahoj, já ho vyzvedla a opravdu je zdarma :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 10:52

@Nastys super tak to si pro nej skocim do lekarny..dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
23.8.17 10:31

NEDOPORUČUJI, NESPOLEHLIVÉ, VYHOZENÉ PENÍZE… Dcera měla klíště, tento Veroval test vyšel negativně = klíště údajně nemělo boreliozu. A za 14 dnů se přesně v místě, kde bylo toto testované klíště, objevil typický červený flek a dcera má potvrzenou boreliozu… Pokud chcete mít jistotu, doporučuji raději laboratorní testy, na tento domácí test se nedá spolehnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2313
30.9.18 22:59

@fiedlermonika taky jsme tehdy vyhrali. No po tech x minutach to vyslo..blbě. jako že malý počet. Ráno tam byl duch. Tak jsme to brali s lehkostí, nemuzu ještě říct jesli mohl mít test pravdu. Doufám ze ne, protože u mě už doktorka nějaké anomálie našla a kdyby k tomu bylo ještě toto… nevyšlo to taky někomu negativně? že by mě to uklidnilo :=)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama