Vodafone stížnost

139
14.3.17 09:01

Vodafane stižnost

Maminky, řeším od Vánoc problém s Vodafonem. Po každý když volám na péče o zákazníky mluvím s někým jiným a to jsem volala nenim 10 X a 5 X jsem byla na pobočku tady v Táboře. A pořád není vyřešen problém. Jak se dovolat na někoho kdo je výš postaven? Dneska jsem podala stížnost ale bůh ví kdy se dočkám odpovědi. Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2612
14.3.17 09:07

Odpovedet na stiznost musi do 30 dnu. Takze se dockas nepozdeji 13.4.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
14.3.17 09:09
@Nowuka2 píše:
Odpovedet na stiznost musi do 30 dnu. Takze se dockas nepozdeji 13.4.

Tak to je parada, potřebují to vyřešit do vyučtovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
14.3.17 09:10
@kobzdi píše:

což je 28 :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
14.3.17 09:15

@kobzdi hele u mě zabralo, když jsem napsala tiskovému mluvčímu, zda to mám řešit přes media jak se chovají k zákazníkům a do dvou dnů byl problém vyřešený…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
14.3.17 09:26
@LenkaN26 píše:
@kobzdi hele u mě zabralo, když jsem napsala tiskovému mluvčímu, zda to mám řešit přes media jak se chovají k zákazníkům a do dvou dnů byl problém vyřešený…
o je taky možnost nekují moc
@LenkaN26 píše:

To bych mohla napsat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 09:35

@kobzdi Doporučuji přejít na doporučené dopisy. Já fakt nejsem zbytečnej stěžovatel, ale taky jsme s Vodafonem měl hezkou story, když mi nejprve doporučili jedno zařízení, uzavřel jsem smlouvu na dva roky na datový tarif a po čtvrt roce přestali dělat na to zařízení softwareové aktualizace a bylo mi leda tak k prdu.
Právně to bylo z jejich strany v pořádku (smlouva neobsahovala závazek, že když uzavřu smlouvu na dva roky, neskončí po tu dobu podpora), takže po půl roce dopisování (byl to už pak pro mne sport :-)) jsem dosáhl jen zrušení vázací lhůty. A interně si u mě udělali nějakou poznámku o problémovém zákazníkovi, což jsem pak poznal při převodu nového čísla k nim. Pán na prodejně nechápal, proč mámdávl volací jistinu, když mám za osm let vše včas uhrazeno :-))))
Takže hodně štěstí a pevné nervy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57061
14.3.17 09:36
@kobzdi píše:
Maminky, řeším od Vánoc problém s Vodafonem. Po každý když volám na péče o zákazníky mluvím s někým jiným a to jsem volala nenim 10 X a 5 X jsem byla na pobočku tady v Táboře. A pořád není vyřešen problém. Jak se dovolat na někoho kdo je výš postaven? Dneska jsem podala stížnost ale bůh ví kdy se dočkám odpovědi. Děkuji za rady

pošli reklamaci na reklamační oddělení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57061
14.3.17 09:45
@kobzdi píše:

tak takhle rychle s tim nepočítej ani omylem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
14.3.17 09:48
@Premek_Orac píše:
@kobzdi Doporučuji přejít na doporučené dopisy. Já fakt nejsem zbytečnej stěžovatel, ale taky jsme s Vodafonem měl hezkou story, když mi nejprve doporučili jedno zařízení, uzavřel jsem smlouvu na dva roky na datový tarif a po čtvrt roce přestali dělat na to zařízení softwareové aktualizace a bylo mi leda tak k prdu.
Právně to bylo z jejich strany v pořádku (smlouva neobsahovala závazek, že když uzavřu smlouvu na dva roky, neskončí po tu dobu podpora), takže po půl roce dopisování (byl to už pak pro mne sport :-)) jsem dosáhl jen zrušení vázací lhůty. A interně si u mě udělali nějakou poznámku o problémovém zákazníkovi, což jsem pak poznal při převodu nového čísla k nim. Pán na prodejně nechápal, proč mámdávl volací jistinu, když mám za osm let vše včas uhrazeno :-))))
Takže hodně štěstí a pevné nervy…

Jsem tam 6 let věrná zákaznice teď jsem chtěla telefon na splátky dali mi ho ale slečna na pobočku je neschopná. Dopadlo to tak že mám dvě smlouvy s paunsalem a splátky 2 čísla alet já mám jen jeden telefon jeden paunsal jedno číslo. A jelikož jsem si smlouvy nepřečetla tak jsem to podepsala. Tak že je to i moje chyba půjdu i přes telemunikačni úřad. Už toho mám dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70138
14.3.17 09:56

@kobzdi Nějak nechápu, co by měl telekomunikační úřad řešit na tom, že jsi uzavřela druhou smlouvu na nové telefonní číslo a vzala sis k tomu nový telefon na splátky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
14.3.17 10:02
@Premek_Orac píše:
Takže hodně štěstí a pevné nervy…
Jsem tam 6 let věrná zákaznice teď jsem chtěla telefon na splátky dali mi ho ale slečna na pobočku je neschopná. Dopadlo to tak že mám dvě smlouvy s paunsalem a splátky 2 čísla alet já mám jen jeden telefon jeden paunsal jedno číslo. A jelikož jsem si smlouvy nepřečetla tak jsem to podepsala. Tak že je to i moje chyba půjdu i přes telemunikačni úřad. Už toho mám dost
@j.a.n.i1 píše:
@kobzdi Nějak nechápu, co by měl telekomunikační úřad řešit na tom, že jsi uzavřela druhou smlouvu na nové telefonní číslo a vzala sis k tomu nový telefon na splátky :think:

No ještě nemám to celý promyšlené :-) ale jedná paní se o to změnila že jim pohrozila v O2 a hned byl problém vyřešen. Nejdřív pošlu dopis na sídlo firmy dal uvydim no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57061
14.3.17 10:04
@kobzdi píše:
Jsem tam 6 let věrná zákaznice teď jsem chtěla telefon na splátky dali mi ho ale slečna na pobočku je neschopná. Dopadlo to tak že mám dvě smlouvy s paunsalem a splátky 2 čísla alet já mám jen jeden telefon jeden paunsal jedno číslo. A jelikož jsem si smlouvy nepřečetla tak jsem to podepsala. Tak že je to i moje chyba půjdu i přes telemunikačni úřad. Už toho mám dost

no mmnt - pokud jsi podepsala smlouvu, kde jsi souhlasila s novým telefonem (popř novým paušálem), tak nechápu - jaké 2 splátky? starý a nový paušál? pokud jsi starý neukončila, máš novou simku, tak by bylo vše ok.. telekomunikační úřad nemá co dělat s tim, že nečteš smlouvu a podepíšeš - pokud je tam toto vše uvedeno, budeš mít asi smolíka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70138
14.3.17 10:07
@kobzdi píše:
No ještě nemám to celý promyšlené :-) ale jedná paní se o to změnila že jim pohrozila v O2 a hned byl problém vyřešen. Nejdřív pošlu dopis na sídlo firmy dal uvydim no.

A proč by měli oni dostat pokutu za to, že ty podepisuješ něco, co si ani nepřečteš? Ano, dopis bych tam klidně poslala, ale rozhodně bych si tam nestěžovala, ale převelice slušně žádala, žes udělala chybu a zda by byli ochotni tu novou smlouvu bez sankcí zrušit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 10:13
@j.a.n.i1 píše:
A proč by měli oni dostat pokutu za to, že ty podepisuješ něco, co si ani nepřečteš? Ano, dopis bych tam klidně poslala, ale rozhodně bych si tam nestěžovala, ale převelice slušně žádala, žes udělala chybu a zda by byli ochotni tu novou smlouvu bez sankcí zrušit.

Souhlas, Ty Tvoje reakce zakladatelko jsou dost hysterické, ale taky se mi zdá, že sis nepohlídala, co podepisuješ, a teď kolem sebe kopeš… ujišťuju Tě, pokud jsi prostě podepsala druhou smlouvu na druhé číslo, že s tím ČTÚ nic neudělá.

A na mluvčího s tím projevem, co máš, taky radši nechoď: bojím se, že by se leda zasmál, když nemáš žádné relevantní argumenty a mluvíš zmateně jak lesní včela.

MOJE RADA: Seber někoho, kdo je gramotnej a pronikne do problému (dej mu všechny papíry), zajděte spolu na tu pobočku, tam Ty mlč a ať mluví on, a zkuste to vyřešit po dobrým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama