SP a další těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 12:57
SP a další těhu

Ahojky, chci se jen asi vyzpivídat a zajímalo by mě, co byste na mém místě dělali. V červnu jsem v 8tt samovolně potratila.Hned jsem otěhotněla znovu a jsem nyní v 9tt. Dnes jsem objevila na toaletním papíru krev, ne uplně málo a byla světle červená. Vystrašilo mě to a volala jsem své doktorce.Ta má dovolenou a záskok tam je Út a Čt. Sestřička mi řekla, že mají plno a nemůže mě nikam vmáčknout a že se to stává a kdyby se to zhoršilo ať jedu na pohotovost, že PN mi nenapíše bez kontroly a ať jí jen dám v pondělí vědět jak jsem dopadla. Na první kontrolu jsem objednaná až za týden. Hned pro jistotu vyrazím do nemocnice abych se nemusela týden nervovat. Myslíte, že zbytečně plaším? Bolí mě i břicho a takhle to bylo i minule… :,(

Reakce:

iwa83
Kelišová 6518 příspěvků 16.08.18 13:07

běž na pohotovost, nikdo tady nemáme kryšťálovou kouli, tak Ti nikdo nic neřekne. Může to být tak i tak - nic s tím nenaděláš. Ten začátek je nejistý a prostě je to buď a nebo.
Držím palce, ať je to tá lepší varianta.
Lepší 10× zbytečně plašit než jednou přijít pozdě.

Prtulak
Kecalka 257 příspěvků 16.08.18 13:37
@Anonymní píše:
Ahojky, chci se jen asi vyzpivídat a zajímalo by mě, co byste na mém místě dělali. V červnu jsem v 8tt samovolně potratila.Hned jsem otěhotněla znovu a jsem nyní v 9tt. Dnes jsem objevila na toaletním papíru krev, ne uplně málo a byla světle červená. Vystrašilo mě to a volala jsem své doktorce.Ta má dovolenou a záskok tam je Út a Čt. Sestřička mi řekla, že mají plno a nemůže mě nikam vmáčknout a že se to stává a kdyby se to zhoršilo ať jedu na pohotovost, že PN mi nenapíše bez kontroly a ať jí jen dám v pondělí vědět jak jsem dopadla. Na první kontrolu jsem objednaná až za týden. Hned pro jistotu vyrazím do nemocnice abych se nemusela týden nervovat. Myslíte, že zbytečně plaším? Bolí mě i břicho a takhle to bylo i minule… :,(

Měla jsem to hodně podobné, začala jsem slabě krvácet čerstvou červenou krví, břicho nebolelo. Letěla jsem na gyndu… Dali mi magnesko, utrogestan jsem měla preventivně, takže mi ho navýšili. Přešlo do špinění.. Ale asi jen dva dny… 14 dní přísně ležet, jen na wc a zpět. Dnes jsem 18tt. Držím palce. Šla bych na pohotovost a hotovo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 22:30

Děkuju za zpravy.na pohotovosti vse v poradku a pry nevi cim to bylo a kdyby se to obevilo a porad ve stejne sile tak to nemam resit.zadna neschopenka,zadny klid,.tak se budu modlit at je vse v poradku

Prtulak
Kecalka 257 příspěvků 17.08.18 01:08
@Anonymní píše:
Děkuju za zpravy.na pohotovosti vse v poradku a pry nevi cim to bylo a kdyby se to obevilo a porad ve stejne sile tak to nemam resit.zadna neschopenka,zadny klid,.tak se budu modlit at je vse v poradku

Někdy to může být jak se děloha roztahuje, tak praskne nějaká cevka. Držím palce. V každém případě, když se budeš zatím šetřit, tak tím nic nezkazíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Mlčení, tlak, výčitky. Manipulace je plevel komunikace, říká psycholožka

Ženy a muži komunikují jinak. Zatímco dvě ženy si v postěžování na cokoli... číst dále >