Spadlo mi morče na zem

Anonymní
17.5.21 21:31

Spadlo mi morče na zem

Ahoj, dnes se mi stala hrozná věc. Když jsem mým morčátkům vyklízela klec, dala jsem jim domeček na stůl a oni si do něj vlezli. Dělám to tak vždy, jenže dnes při úklidu klece mi spadla lopatka a morčata se polekala a začala utíkat. Jedno bohužel spadlo na zem. Bylo úplně v pohodě, vzala jsem ho do rukou a začala ho mazlit, je úplně v pohodě, běhá, nekulhá ani netahá nožky a papá. Ale mám prostě pořád hrozný strach, moc si to vyčítam. Nemůže se morčátku něco stát?
Díky za odpovědi.
Ps na stůl je dávám kvůli psovi, teď už je tak nikdy nedám.
Anonym, stydím se za to :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7789
17.5.21 21:36

Morceti nic neni, kdyby bylo, nebude nejspis zrat, klid. Mohlo by si prerazit predni zuby coz se nestalo ptz zere. Ja pri kydani davam morcata do plastovy vanicky kdyz kydam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 21:38
@Tarjei píše:
Morceti nic neni, kdyby bylo, nebude nejspis zrat, klid. Mohlo by si prerazit predni zuby coz se nestalo ptz zere. Ja pri kydani davam morcata do plastovy vanicky kdyz kydam…

Děkuji, hodně jsi mě uklidnila. Teď to určitě taky vyřeším nějakou vaničkou. Jinak máš moooc krásný bobišky :* :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
7789
17.5.21 21:46
@Anonymní píše:
Děkuji, hodně jsi mě uklidnila. Teď to určitě taky vyřeším nějakou vaničkou. Jinak máš moooc krásný bobišky :* :srdce:

No nebo je dej primo do vany. Diky to jsou posledni mimca s maminou. Doma mam morcat vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
952
17.5.21 21:48

Nechci strašit, ale mě takto spadl křeček na zem (vyskočil kamikadze) a za měsíc umřel :((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31957
17.5.21 21:55
@alialiali píše:
Nechci strašit, ale mě takto spadl křeček na zem (vyskočil kamikadze) a za měsíc umřel :((

Tak to asi nesouviselo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 21:57

Nám vyskočil jednou králík z balkónu z druhého patra :roll: Naštěstí máme pod balkonem keře a nic se mu nestalo :) Tak vaše morče bude snad taky v pohodě :)

• Citovat
  • Nahlásit
21497
17.5.21 22:01

Mě takhle sam skákal potkan z vysoké skříně (tak metr a půl výška) a nic se mu nestalo. Ono jsou to hlodavci celkem gumoví, pokud skočí sami a nedopadnou nějak blbě na zada apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
952
17.5.21 22:01

Nechci strašit, ale mě takto spadl křeček na zem (vyskočil kamikadze) a za měsíc umřel :(( @Bábrdl no asi souviselo, byl pak takový divný už :( ale asi spadl podstatné hůř, no mám z toho trauma na celý život, stalo se to, když jsem byla dite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7789
17.5.21 22:03

@Kriss Tina potkani jsou uplne jina liga, zvykli lezt vsude mozne, morce je pecka proti potkanovi. Ale snad bude zakladatelky skokan v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99921
17.5.21 22:14
@Tarjei píše:
No nebo je dej primo do vany. Diky to jsou posledni mimca s maminou. Doma mam morcat vic.

To je hotové zoo 🐹 🐭 :mrgreen: Já pri úklidu dávala krečiky do velkého plastoveho kýble. Taky kvůli psovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.21 23:54

Nevahal bych a zavolal zachranku. Tohle neni zadna sranda!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22746
17.5.21 23:55
@alialiali píše:
Nechci strašit, ale mě takto spadl křeček na zem (vyskočil kamikadze) a za měsíc umřel :(( @Bábrdl no asi souviselo, byl pak takový divný už :( ale asi spadl podstatné hůř, no mám z toho trauma na celý život, stalo se to, když jsem byla dite

když jsem měla asi 10, donesla mi kamarádka ukázat morče, ono se mi vysmeklo a spadlo na zem na dvoře, druhý den umřelo, bylo mi hrozně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 05:27
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes se mi stala hrozná věc. Když jsem mým morčátkům vyklízela klec, dala jsem jim domeček na stůl a oni si do něj vlezli. Dělám to tak vždy, jenže dnes při úklidu klece mi spadla lopatka a morčata se polekala a začala utíkat. Jedno bohužel spadlo na zem. Bylo úplně v pohodě, vzala jsem ho do rukou a začala ho mazlit, je úplně v pohodě, běhá, nekulhá ani netahá nožky a papá. Ale mám prostě pořád hrozný strach, moc si to vyčítam. Nemůže se morčátku něco stát?
Díky za odpovědi.
Ps na stůl je dávám kvůli psovi, teď už je tak nikdy nedám.
Anonym, stydím se za to :oops:

Před dvěma lety jsem měla malé morčátko, leklo se a vyskočil mi z rukou na tvrdou zem. Teď je z něho velké nenažrané morče. :lol: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
7789
18.5.21 07:23

@Anna766 jeste mame retrivra asistaka, silenou cernou kocku, par strasilek a pakobylek a barevny mysky taky chovam :D Morcata pri kydani davam do ty vanicky, aby nekam nezalezli a necurali, pes jim neublizi. On neublizi nikomu. Foto mysek mazle, sledovala to kocka, ona je bestie rychla, ta naopak touzi ublizit kazdymu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat