Spala jsem se ženou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 19:38
Spala jsem se ženou

Zdravím všechny.. Není to ani problém jen se potrebuji svěřit popřípadě zjistit že nejsem sama. Mám doma manžela i dítě ale pravidelně spím se ženou.. lesbička nejsem, muži mě stále přitahují. Toužím po ní stále víc i o to poznávat víc a víc věcí. Máte někdo podobnou zkušenost?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5647 příspěvků 06.01.19 19:43

Já taky! :dance:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22998 příspěvků 06.01.19 19:43

Nejsi lesbička, jsi bisexuální.....

Klopotkova
Echt Kelišová 8635 příspěvků 06.01.19 19:46
@Anonymní píše:
Zdravím všechny.. Není to ani problém jen se potrebuji svěřit popřípadě zjistit že nejsem sama. Mám doma manžela i dítě ale pravidelně spím se ženou.. lesbička nejsem, muži mě stále přitahují. Toužím po ní stále víc i o to poznávat víc a víc věcí. Máte někdo podobnou zkušenost?

A co je předmětem tohoto tématu?
Ano, já mám muže a pravidelně spím se ženami, taky nejsem lesbička, já jsem bisexuálka, sex se ženou mě též baví a naplňuje, mám jej ráda. A vzrušuje mě ženské přirození.

Náhodný host
Povídálka 33 příspěvků 06.01.19 19:47

Tady někdo dává dotazy kolem sexu, velikost penisu, sex se ženou, vše anonym. Mně to přijde, jak by se bavil nějaký pubescent, nebo někdo „s opožděnou pubertou“.

https
Kecalka 124 příspěvků 06.01.19 19:50

Hmm, zajímavé téma.
Otázka: považovali byste něco takového u své partnerky(partnera) za nevěru?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 19:53

Sorry i kdybys spala s chlapem, tak je to hnusná nevěra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 19:56
@Anonymní píše:

Já žiju se ženou, ale pravidelně spím s muži. Nejsem lesba ani bisexuální. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 19:56

Vím že je to nevěra jakoby jsem spala s mužem a anonymní to je samozřejmě kdyby tu byl někdo známý… A předmětem této věci je spíš zjistit, jestli si mám připadat zvláštně, jestli je to chvilkový popud nebo jestli si mám z toho dělat hlavu..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 19:59

Kdyby zakladatelka byla svobodná a neměla rodinu, tak je to jedno. Ale toto odsuzuju jen proto, ze je svemu manželovi neverna a to je hnus. Dekuji za anonymitu. Mam tady vice témat, nechci byt spojována s timto tématem.

milwinka
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 16 inzerátů 06.01.19 19:59

Mně to teda taky přijde strašně nefér vůči tvému chlapovi. Jasně že to je nevěra.To bych teda nikdy neudělala. Jak by ses cítila, kdyby tvůj manžel spal s tebou a ještě a nějakým chlapem? Pro mě by to byl důvod k rozvodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 20:00
@Anonymní píše:
Vím že je to nevěra jakoby jsem spala s mužem a anonymní to je samozřejmě kdyby tu byl někdo známý… A předmětem této věci je spíš zjistit, jestli si mám připadat zvláštně, jestli je to chvilkový popud nebo jestli si mám z toho dělat hlavu..

spíš si dělej hlavu z toho proc vůbec nevěrný jsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 20:01
@Anonymní píše:
spíš si dělej hlavu z toho proc vůbec nevěrný jsi.

oprava neverna

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 20:01

Díky takovým lidem tu bude za chvíli jen samý anonym ;) neptala jsem se zda mohu mít čisté svědomí nebo jestli je to nevěra ale děkuji :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 20:02
@https píše:
Hmm, zajímavé téma.
Otázka: považovali byste něco takového u své partnerky(partnera) za nevěru?

kdysi jsme měli tenhle hovor doma a partner říkal, že ne. Ale hned dodal, že by to rád viděl :lol: ale za sebe můžu říct, že vidět partnera s chlapem by náš vztah totálně zabilo, protože bych to asi rozdýchala hůř, než vidět ho se ženou.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >