Spánek co dělám špatně

Anonymní
4.7.21 19:58

Spánek co dělám špatně

Prosím o radu. Mám 2 měsíční miminko a mám pocit že to s ním asi neumím..
Trápí nás prdiky, vrací se nám mlicko ale pribirame. Jenže přes den bojuju se spanim. Vždy půl hodiny po jídle se směje, kouká na hrazdicku a pak je stejný scenar začne "knikat "pritahovat nozicky k brisku.. a ne a ne usnout. Uspavam ho vselijak ale vždy se to podaří tak na hodinu a už prakticky můžu zas kojit. Večer usne sám to problém nemáme. Mám vyhledat nějakou pomoc? Nebo jde jen o to že nemůže zabrat kvuli prdikum? přijde mi že každému takle malé miminko spinka a já to s ním neumim :nevim:..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22452
4.7.21 20:04

A dáváš nějaké kapky na ty prdíky? Ty si hlídáš jídelníček? Jinak mě děti v tomhle věku taky nespaly dlouho, mladšího sem kojila snad co hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 20:10

@Kriss Tina dávám BioGaiu a espumisan někdy.
Jinak co se týče stravy tak už to ani lépe nejde.. nejim vůbec čerstvé oevibo, kořeněné, nadymave věci, dokonce si hlídám i pití a pijí jen kojeneckou vodu a čaje na kojení.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
173
4.7.21 20:20

Nam v porodnici vraveli, ze aby kvapky na prdiky zabrali, musia sa davat pravidelne a v plnej davke. Neviem, co je na tom pravdy, len tlmocim.

Pokial sa mu vracia mliecko, tak aj to moze byt pre neho velmi neprijemne a kazit spanok. S tym vela nenarobis.

Hlavne zahod tie myslienky, ze to s nim nevies a ostatne mimina hento a tamto. Ano, su mimina spave a su mimina, co prebrecia cele dni. Ty sa sustred na svoje a proste tam pre neho bud ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
4.7.21 20:21

Po mých zkušenostech, můžeš pomáhat ulevovat a držet diety, ale chce to prostě čas. Trávicí soustava prostě musí dozrát. U nás nejvíc pomáhal teploměr a kojenecká masáž bříška, co mě naučila porodní asistentka. A ne, každé malé miminko nespí, syn mi od narození spal vždycky tak 30 minut po každém kojení v náručí a to pil pravidelně každé 3 hodiny. Jinak čumákoval. Budou mu čtyři a akční je dodnes. Dcera zase prospala celý první půlrok života. Nejlépe mi pomohlo, když jsem všechno začala brát jako součást mateřství. Nehledej co děláš špatně, protože nic nenajdeš a i kdyby, chyby děláme každá. Být matkou nás nikdo neučil a poslední dobou se na nás kladou tak velké nároky že člověk jen pořád pátrá a má pocit, že dělá vše špatně. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
4.7.21 20:22

Espumisan někomu nesedí, celkem oblíbené jsou kapky Babycalm…anebo může mít dítě potravinovou alergii, např, na bílkovinu kravského mléka. U mého dítěte se projevuje holením břicha a časem pak ekzém…můžou vadit vajíčka, ořechy, sója… Pomahaji laktobacili ve stravě matky a i čas! :kytka: jak se upraví břicho, začnou růst zuby… :zed: s těma dětma je pořád něco! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
4.7.21 20:22

Vydrz, za mesic, mesic a pul to prejde… ja davala spat na bricho, to jedine pomahalo…jestli ti to prijde moc, zkus pred spanim rourku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15308
4.7.21 20:27

Dcerce víc pomáhaly kapky Baby Calm. Pak bych hodně nosila v klubíčku, aby se bříšku ulevilo. A pak klasická - byť hraběcí rada - zkus se uklidnit, stres se na mimina hrozně přenáší :hug: Pusť z hlavy, že to s ním neumíš, jen se potřebujete sžít a musíš vyzkoušet, co zabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 20:27

Asi jsem to napsala špatně. BIOGAIU dávám pravidelně, epsumisan jen když se mi kroutí a hodně neutisitelne pláče.
Jinak moc děkuju za podporu. Vím že každé miminko je jiné.. a taky to tak beru jen prostě ta bezmoc když na něm vidím jak chce spinkat ale nejde mu to to je des :,(.. i si tlzacal brát prstiky do pusinky ale zoubky nevidím a na ty je asi i brzy.
Jinak teda prdi v průběhu dne.. tomu jde ale asi ho to ibtak trápí. A uhlí mávání máme i někdy 2 hodiny po jídle.. vylitne z něj z koutku tak polevkova lzice takové čiré vody :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
15308
4.7.21 20:31
@Anonymní píše:
Asi jsem to napsala špatně. BIOGAIU dávám pravidelně, epsumisan jen když se mi kroutí a hodně neutisitelne pláče.
Jinak moc děkuju za podporu. Vím že každé miminko je jiné.. a taky to tak beru jen prostě ta bezmoc když na něm vidím jak chce spinkat ale nejde mu to to je des :,(.. i si tlzacal brát prstiky do pusinky ale zoubky nevidím a na ty je asi i brzy.
Jinak teda prdi v průběhu dne.. tomu jde ale asi ho to ibtak trápí. A uhlí mávání máme i někdy 2 hodiny po jídle.. vylitne z něj z koutku tak polevkova lzice takové čiré vody :nevim:

Dcerka taky hrozně ublinkávala, to se zlepší až časem. Když to není klasická šavle, ale jen to vyteče, není to nic nebezpečného… Vydrž, bude líp..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 20:44

@Ba-stet děkuju moc za podporu. Dobře tak to jsem chteka vědět. Miláček nás. Tak to chce čas. Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
500
4.7.21 21:00

Nám vždycky pomohlo, když byl vzhůru nosit „na tygra“ Ta poloha hodně masíruje bříško, úplně to z nich vždycky litalo 🤭 🤣 Před spaním natřít bříško olejíčkem, použít rourku, dát čistou plinu, nakojit a šup do kočáru ven do mírného hluku (pod zahradou asi 200m vede silnice… A spali jak dřeva… 🙏
My odjakživa bojujeme s nočním spaním (moc ticho), a to je horší 🤯 Přes den s jedním, v noci s druhým 🤯

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
4.7.21 21:02

Jak uz bylo doporucovano vyse, u nas pomohly kapky BabyCalm a hlavne cas :lol: prdiky syna trapily v noci jeste snad v roce :roll: kdyz bylo nejhur, pomohlo mu necekane nechat ho na prsu a on se postupne ududlal k spanku :) i u toho se kroutil, ale zaroven sly prdiky ven. Nez nekdo bude namitat, zavislak se z nej nestal, odstavil se sam cca v roce a ctvrt, s usinanim bez prsa problemy nemel. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 21:19

On teda prdi průběžně takže ulevuje si sam ale vždy když už vidím že má pidi oci tak největší problém jsou ruce.. on jak se kroutí tak si je cpe do obliceje a nezabere už.. dudlika plive.
:mrgreen:
Takže když už vážně nevím zabalím ho do pleny jako zizalku a usne hned ale nechci ho takhle svazovat :nevim:..vecer usíná sám hned. Nabasti se a usne sám v postýlce do 10 minut to samé s nočním kojenim 8) ale přes den je to bída no :nevim:
Jo hluk nam taky dělá dobře :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
15308
4.7.21 21:22
@Anonymní píše:
On teda prdi průběžně takže ulevuje si sam ale vždy když už vidím že má pidi oci tak největší problém jsou ruce.. on jak se kroutí tak si je cpe do obliceje a nezabere už.. dudlika plive. :mrgreen:
Takže když už vážně nevím zabalím ho do pleny jako zizalku a usne hned ale nechci ho takhle svazovat :nevim:..vecer usíná sám hned. Nabasti se a usne sám v postýlce do 10 minut to samé s nočním kojenim 8) ale přes den je to bída no :nevim:
Jo hluk nam taky dělá dobře :palec:

Neblbni, zavinování mnoha dětem pomáhá spát, jestli to funguje, jdi do toho!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat