Spánek s dítětem v jedné posteli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MARIKA88
Povídálka 13 příspěvků 16.10.14 23:55
Spánek s dítětem v jendé posteli

Ahoj mamči, mám na vás otázku :) syn 2 roky když se v noci vzbudí, tak si ho berem s přítelem mezi sebe do postele, ale přítel spí bez trička a malej se k němu hrozně mačká, takže má třeba zabořenou hlavu příteli v podpaží a čichá jeho pot, nezdá se mi to moc hygienické, už jsem to říkala i příteli, ale říká, že se v tričku nevyspí :? Takže se ptám, jaký na to máte názor a jestli to maličkýmu, nějak nevadí, moc vám děkuji za odpovědi a vaše názory, nikde nemůžu nic o tom najit :(https://www.emimino.cz/…il/seznamcz/ :lol:

Příspěvek upraven 17.10.14 v 00:18

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 17.10.14 00:03
:mrgreen:

já jsem v dětství milovala přitisknout se takhle k tátovi, hrozně mi to vonělo :oops: :mrgreen: tedy abych to uvedla na pravou míru, tak táta byl samozřejmě vždy okoupaný, navíc bez chlupů v podpaží, takže to nebyl pot v pravém slova smyslu, spíš taková chlapská vůně

Petule030
Kelišová 5814 příspěvků 1 inzerát 17.10.14 00:03

8o 8o 8o Kdyby to malému vadilo, tak se k příteli nemačká, ne? :mrgreen: Mimochodem, když dřív nebyl luxus mít koupel každý den, ale jednou ročně, tak jak to lidé dělali, že se k sobě vůbec mohli přiblížit… :think:
Podívej, nemyslím si, že by přítel nějak extrémně zapáchal a navíc je to otec vašeho dítěte a tak je pravděpodobné, že taková ta vůně těla mu nesmrdí. Podle mě spíš naopak, děťátko cítí jak teplo, tak vůni lidského těla a myslím, že je tak spokojené ;)

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 17.10.14 00:05

Nevadí :mrgreen:.

Petule030
Kelišová 5814 příspěvků 1 inzerát 17.10.14 00:05

@LadyTommy Jo, to mě taky taťka voněl a mamka taky :) Vlastně i sourozenci, ale ti už se tulit nechtěli :lol: :mrgreen:

MARIKA88
Povídálka 13 příspěvků 17.10.14 00:06

Děkuji vám mamči za názor, budu se toho držet :lol: :* :*

Petule030
Kelišová 5814 příspěvků 1 inzerát 17.10.14 00:10

@MARIKA88 Jo a z toho prvního příspěvku odstraň (pokud je editovat) tvůj email. Je to proti pravidlům ;)

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 17.10.14 00:11

Mimochodem taky milujete vůni svých dětí? :srdce:

MARIKA88
Povídálka 13 příspěvků 17.10.14 00:20

Díky za info, jsem tu nová a nekde jsem prave videla emaily :( tak smazáno a dekuji :)

MARIKA88
Povídálka 13 příspěvků 17.10.14 00:23

Jj vuni mimca mam rada :) ale pritel se nekdy az moc potí i kdyz pouziva deodorant :(

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 17.10.14 00:44
@LadyTommy píše:
Mimochodem taky milujete vůni svých dětí? :srdce:

miluju… když jsou u mě v poosteli, tak je doslava fetuju :mrgreen:

@MARIKA88 nevadí, neboj se. pokud přítel není prase a normálně se koupe/sprchuje před spaním, tak nevadí ;)

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 17.10.14 00:56

Já spím s dcerou také v jedné posteli(manžel­ské),přítel spí bohužel v obýváku, ale teda mám pyžamo, co dávat prťouse jen na tvou stranu? Děti rádi spávají u rodičů a cítí blízkost :D, já jsem takhle několik let spala se synem už od narození, a teď s dcerou je to taky strašně příjemný, je to mazel, a já si to užívám, dokud je takhle malá a voňavá, postel je naše malé království, a po ránu je legrace :srdce: :D

blumen
Hvězda diskuse 46837 příspěvků 17.10.14 06:57

Kdyby mu to smrdělo a vadilo, tak tak nespinká :mrgreen:

mojmira
Hvězda diskuse 77475 příspěvků 17.10.14 07:00

S námi děti nikdy nespávaly, zdá se mě to nehygienické.

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 17.10.14 07:23
@mojmira píše:
S námi děti nikdy nespávaly, zdá se mě to nehygienické.
8o 8o

@MARIKA88 Mě tahle spí mrně taky, nejradši namačkaná u mě v podpaží. Takže já spím s rukou zvednoutou za hlavou, mám jí celou dřevěnou a zmrzlou, ale dítko je vyspinkané :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >