Spánek u 3měs. miminka

868
10.9.05 13:24

Spánek u 3měs. miminka

Ahoj holky,

mohu se zeptat, jak vám spala miminka kolem 3. měsíce?

Náš Pavlík chodí spát mezi 20-21hod a pak se budí zhruba v 1h - 3h - 5h - 7h na kojení … :roll:

Jedna známá mi ale říkala, že její chlapeček spí celou noc (od 21h do cca 6-7hod) 8O

Je to vůbec možné, aby 3-měsíční kojené miminko už spalo celou noc? 8O

Díky za vaše zkušenosti !!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7463
10.9.05 13:35

ahoj :)

tak moje mimi ve trech mesicch spalo celou noc,budil se az v 5 rano a pak spinkal do osmi. Ale kolem pulroku se to zmenilo a budil se kazdou hodinu,coz byl des bes. Kazde mimi je jine a uvidis,ze brzy se dockas prospane noci :))

magrat a delfinek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
10.9.05 13:56

Ahoj Peťulo,

u nás to bylo skoro stejné, akorát malý zabral většinou až kolem 22h a to kojení v 1h tím pádem většinou odpadalo, ale od té třetí už co dvě hodiny jako u vás a musím říct, že to tak máme stále. Ale jsem ráda, přijde mi to docela snesitelné, ani nemám potřebu dávat zatím večer kaši, i když už bychom teoreticky mohli. Co se týče celonočního spánku, nevím jak to, ale třeba mojí kamarádce takhle spí obě její holčičky od šestinedělí… - taky kojené…

pa

Viťka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
10.9.05 17:04

Ahoj Petulo,

nase Eli spi od narozeni - teda doufam, ze to ted nezakriknu - min. 6 hodin v kuse v noci. Je jen kojena. Ted je ji skoro 3,5 mes., ukladame po koju mezi 21 a 22 hodinou a budi se mezi 5 a 7. Ale kazde ditko je jine, a ja se porad desim, ze se to zmeni … a taky se zacinam bat, jake bude pripadne duhe ditko, aby nam to nevratilo i s urokama :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
11.9.05 12:55

spánek

Ahojky Petulo,
mám osmitýdenní mimco (holka), ukládám ji večer po koupání a kojení kolem 20 h. a je schopná vydržet spát i 9 hod., běžně se budí tak kolem 4,5,6 hod. Doufám, že jí to vydrží.
Ahojky a dobré spaní. Terinka s Tinkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
11.9.05 15:22

Ahoj,
mě taky malá od šestinedělí spinkala celou noc. Byla jsem moc ráda, ale zároveň jsem se děsila, jak mi ostatní říkali, že se to změní :twisted: .
Nezměnilo :D . Naštěstí pro mě. Byla taky plně kojená.
Za měsíc se má narodit druhý mimčo a tentokrát sjem zvědavá, jestli nebude pravý opak :? :lol: .
Uvidíme.
Jo, malá se mi odstavila během 6. měsíce, protože to už jsem byla zase těhu, takže jsme po delších peripetiích zůstali na Sunaru. Bylo mi to trošku líto a na druhou stranu jsem si připadala svobodnější.................
Teď vidím, že děti, které jsou kojené už přes rok, mají noční závislosti spíš psychického rázu - tzn., že potřebují cítit tu mamču u sebe. Ani prý mlíčka moc nevypijí, jen se potřebují přisát (to jen tak do budoucna :) , až se budete rozhodovat, jak dlouho a pod., ¨můžete to brát v podtaz)

Hodně spokojené děti přejí

Veronika, Barunka a *Alenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
15.1.12 00:07

Ahoj,naše malá chodí spát mezi 19.00 - 19.30 h a většinou jí trvá tak hodinu než usne (celou dobu brečí - spíš teda vzteká),ale pak vydrží spát tak do 5 nebo 6 hodin ráno.Vzbudí se na kojení a pak zase usne a spí tak do 8 - 9 hodin :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11879
18.1.12 15:09

ahoj, tak mala usina kolem 21:30, kojim ve 2:30 a pak nekdy kolem 5:00 a nekdy spi az do 7:30 :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
18.1.12 15:18

Mě malý spal od 3 týdnů celou noc (20:30-7:00), ale teď už (3 měsíce a něco) se mi začal budit kolem 01:00 ráno a pak kolem 4:30 ráno. Jak kdy. Myslím si, že mu je mlíčko na noc už málo. Ale samozřejmě nehodlám ho ještě přikrmovat i když je na UM. Od narození pije zhruba co dvě hodiny jen po 90 ml, což ze začátku bylo až moc, ale teď je to podle krabice na Sunaru dost málo (měl by vypít těch 150 ml), ale víc do něj nedostanu. Právě proto si myslím, že se mi v tu noc začíná budit. A já byla tak šťastná, jak mám hodné mimi, co spinká celou noc… :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama