Spánek u téměř 3měsíčního miminka

7.12.12 12:54

spánek u téměř 3-měsičního miminka

Ahoj. Chci se zeptat na váš názor na režim mého milovaného chlapečka. Za 14 dní mu budou tři měsíce. Každý den jí naposledy kolem osmé, celou noc spí a budí se kolem sedmé osmé ráno na krmení. Přes den toho ale moc nenaspí, jenom když jdeme na procházku do kočáru. Mě samotné to samozřejmě vyhovuje, ale je dobré pro takhle malé miminko, že toho přes den moc nenaspí a potom to dohání v noci?? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2521
7.12.12 12:58

Máme uplně to samé malé budou za 14 dní taky 3 měsíce a jedeme jako vy.ale nevypadá že by nějak strádala spíš je zvědavá žvatlá si a chce u toho hooodně chovat :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6836
7.12.12 12:59

Taky to samý, evidentně mu spánek neschází :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1492
7.12.12 13:03

@Judynka máme na den stejně staré děti akorát mám chlapečka dobrá náhoda :D
jinak my to máme se spánkem taky tak, malej mě usne ve 20h spí do 7,pak si schrupne na chvilu dopoledne, po obede obcas odpoledne ale to vyjimecne :) z toho mám kamarádku kterí 5 mesicni syn spi vic jak ten muj pres den :nevim: co dite to kus a ja bych si s tim nelamala hlavu dcera taky nebyla denni spac a neni do ted kolikrat ji do spanku pres den musim nutit abych mela chvilu klid :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4724
7.12.12 13:08

Ahoj, my podobně, s tím rozdílem, že nám jsou měsíce dva, usínáme kolem desáté, ale na kojení se vzbudíla dnes v půl deváté a většinou prospí ještě celé dopoledne. To jak si řídí spaní až tak neřeším, spíš se bojím jestli není ještě moc malá na to, aby 10-12 hodin nejedla :nevim: Ale říkám si, že by se budila, kdyby jí takhle něco zásadně chybělo..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.12 13:10

Můj malej je narozenej 22.9. no já jsem za to fakt ráda, když slyšim, jak si plno maminek stěžuje, jak se v noci nevyspí atd…chodim ho dokonce i jednou za noc kontrolovat. Mám to úplně stejně jako vy. Odpoledne je dá se říct chovací a při tom chování občas usne…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.12 13:12

A ohledně toho hladu, to si zase Bobánek umí dost hlasitě říct, že má hlad a snědl by si nejradši celou ruku :lol:, když hned nedostane najíst. Jsme teda na nutrilonu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1492
7.12.12 13:14

@habrychová to jsem měla s dcerou ta vřeskala ve dne v noci furt :mrgreen: oproti ni je ted malej poklad :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20518
7.12.12 13:19

A byla bys radši, kdy spal přes den třikrát po dvou hodinách, a v noci tak nějak podobně? :think:

Děti v tomhle věku ještě tak ěnjak nejsou ovlivněný, co mají dělat. jak dlouho spát, kolik jíst apoodbně. prostě když chcou spát, spí, když chcou jíst, jí. Pokudje co. A každý človíček je individuální. Pokud jinak prospívá… :nevim:.. tak snad leda závist, že spí celou noc!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2521
7.12.12 13:21

@Janam20 : a jo dobrá nahodička :D úplně stejně jak my dopoledne si aspon ještě hodku někdy hodku a půl schrupne a po obědě když chci aby chvilku spala tak s ní skáču na míči a pak jí šoupnu do lehátka at mám aspon půl hodiny pokoj. Né že bych jí měla dost ale občas musim uklidit :lol: hlavně mě překvapuje že prostě neni přetažená nejdřív jsem myslela že jo ale ona chtěla jen chovat a byla spokojená (chystám si koupit manducu protože už začínám mít záda v haj..u 8) Ale stěžovat si fakt nemůžu v noci se super vyspim a přes den se jí plně věnuju převážně bez nervů :mrgreen: akorát ted jsem trochu mimo protože po nocích peču cukroví ale to mě baví protože mám na to klid.Jo a ted taky skáču na míči a píšu… všechno jde :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4164
7.12.12 13:25

Jak tak na to koukám, tak tichá závist dámy :D Našemu malému jsou tři měsíce a není noc kdyby se alespoň dvakrát nevzbudil na kojení. Přes den se mu chce spinkat jak dopoledne tak odpoledne, ale to už ne na tak dlouho, to třeba jen na hodinku na dvě… Ale přece ho nebudu ve dne udržovat vzhůru, aby byl mrzutý ale zase v noc spal dýl, že ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.12 13:30

No já to takhle měla při kojení taky, to se budil co dvě hoďky někdy i dřív. Trošku si potáhl a usnul u toho. Pak jsme přešli na Nutrilon a co nastalo viz můj příspěvek výše… :) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46226
7.12.12 14:08

Malej je taky nespavec ale třeba se to trochu změní po třech měsících.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek