Spaní 4 měsíčního miminka DEN/NOC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veroniiikaaa
Kecalka 333 příspěvků 04.12.18 09:23
Spaní 4.měsíčního miminka DEN/NOC

Ahoj maminky,
podělite se prosim o zkusenosti a kdyztak nejakou radu.
Mam 4.měsíční holcicku a mame problem se spaním. Byl od narozeni problem ze nemohla usnout ale od 1.davky očkování Hexa je to horsi.
Drive spinkala pres den obcas v kocarku, nekdy v satku. V noci jsme ji museli uspavat v naruci a potom opatrne prenest do postýlky.
Ted to mame tak ze v kocarku je neustaly plac takze pouze nosim v satku. Doma mi place uz i nekdy v naruci a to se smudli ze chce spinkat…nepomuze ani si s ni lehnout do postele to se zacne vztekat…takze zase satek kde usne. Vim muzu byt rada ze spi aspon v satku…
A vecer mame skoro kazdy den od 6hodiny rev nez usneme… ale to usiname vedle sebe v nasi posteli a uz se mi ji nedari prenest do jeji postylky…hned se vzbudi a zacne plakat :(
( nepomaha usinacen, moje tričko, cteni pohadek, hlazeni… vyzkousela jsem snad vse )
Zacinam se obavat aby jsme pak nebojovali se spanim ve vlastni postylce.
Jak jste to meli vy doma se spaním ve dne? Jak malou pomalu naucit na postylku? Nejsem zastance vyrvavaci metody.
Moc děkuji za pripadne rady a zkusenosti.

Kdyz uz mi doma usne tak v naruci na kojicim polstari a prenos neni mozny protoze se hned vzbudi a place :(

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 4 měsíce: Směje se na plné kolo

Reakce:
Veverko
Kecalka 273 příspěvků 04.12.18 10:32

To že ti pak nebude chtít spinkat v postýlce bych se nebála. Není to pravidlo, že když jako miminko odmítá postýlku, že tomu bude už navždy tak, nemusíš se bát. Klidně ji měj v posteli když ti to nevadí. Já jsem usínala syny v leže při kojení a nechala pak spát tam, nepřenášela jsem je. Až když mi začali lozit a padat z postele i přes mantinely,tak jsem byla nucena je přenést do postýlky. Více ti bohužel neporadím, mě spinkaly děti celkem hezky. Snad jen, že všechno má svůj čas a u dětí, se mění často lepší a horší období a taky jejich rytmus či režim , pak se k tomu jen přizbůsobíš. Držím palce ať je brzo líp.

CocoCoco13
Povídálka 38 příspěvků 04.12.18 20:33

Náš malý taky spal jen v náruči, na mě nebo kojícím polštáři a nemohla jsem s ním pohnout jinak by byl do minuty vzhůru a řev. Zlepšilo se to kolem půl roku a spí sám, usne mi u prsa a já ho potom přenesu. Jak bude starší bude chtít víc prostoru a už nebude chtít spát na ruce nebo polštáři. S postýlku ti neporadím malý spi se mnou v posteli.

Veroniiikaaa
Kecalka 333 příspěvků 07.12.18 13:52

Moc děkuji za zkušenosti :) vím ze to nebude takhle věčně že bych si to měla spíš užívat dokud to jde. Jen me stve neustaly nátlak pritele a rodiny ze dělám furt neco spatne a ze malou takhle rozmazluji atd :cert:
Snažím se je neřesti.
Hlavni je ze je mala spokojená vic me nezajímá :srdce:
Doufam ze i u nas si pak rekne sama o svuj prostor a zmenj se to aspon trosku :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >