Uspáváte děti?..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AAAjirina
Stálice 55 příspěvků 03.12.18 10:11
Uspáváte děti?..

Ahoj holky, uspáváte své děti? Jak? A po jak dlouhé době usnou? Mě obě děti usnou až tak po 1,5-2 hodiny..nechcou spát, válí se po posteli, skáčou..a ne a ne usnout.
Nezajímají je ani večerní pohádky. Děti jsou 5 let a 1 rok.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 12253 příspěvků 03.12.18 10:12
@AAAjirina píše:
Ahoj holky, uspáváte své děti? Jak? A po jak dlouhé době usnou? Mě obě děti usnou až tak po 1,5-2 hodiny..nechcou spát, válí se po posteli, skáčou..a ne a ne usnout.
Nezajímají je ani večerní pohádky. Děti jsou 5 let a 1 rok.
Čtyřletý syn uspávání vyžaduje. Ale chodí spát až po osmé a to je už unavený. Přečteme pohádku a chvilku si povídáme. Někdy usne při čtení, někdy klimbám já u první věty. Ale 2 hodiny bych teda neuspávala :zed:
Alyss1
Závislačka 2873 příspěvků 1 inzerát 03.12.18 10:13

Ano. Uspavame obe odjakziva. Pokud nejsou skvrny na slunci, tak po pohadce usnou za cca 10 min.

Nechodi spat moc brzy?!?

AAAjirina
Stálice 55 příspěvků 03.12.18 10:13

Ten mladší usáná po 8 hodinách nespánku a ten starší usíná až po 15 hodinách.
Zdá se mě to strašně moc, tak dlouho nespat.

AAAjirina
Stálice 55 příspěvků 03.12.18 10:15

V posteli už musí být mezi 20-21.hod..kolikrát usnou až po 23.hod. :zed:

Russet
Extra třída :D 12253 příspěvků 03.12.18 10:17
@AAAjirina píše:
V posteli už musí být mezi 20-21.hod..kolikrát usnou až po 23.hod. :zed:

Tak jedině před odpoledne víc unavit :nevim: Ráno chrní do kdy?

Alyss1
Závislačka 2873 příspěvků 1 inzerát 03.12.18 10:19

Pokud je to vzdy tak bych je davala spat v deset. Nebo holt vic unavit…

smurfka
Vesmírná mluvilka 30048 příspěvků 03.12.18 10:25

ne neuspávám..nikdy jsem to nedělala..zhasnu, pomazlíme se, popusinkujem, popřejem si dobrou noc, a odcházím..bordel nedělají..většinou hned usnou.. :nevim:
pětiletý už by to pochopit snad měl, že nemá skákat, ale ležet..roční bych uspala když tak samostatně v jiném pokoji a pak přenesla..protože ta možná neusne kvuli tomu že dělá starší bordel a starší se možná předvádí..když budou usínat sami, starší nebude mít možnost se předvádět a bude se nudit a usne.. :nevim:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32967 příspěvků 03.12.18 10:27
@AAAjirina píše:
Ten mladší usáná po 8 hodinách nespánku a ten starší usíná až po 15 hodinách.
Zdá se mě to strašně moc, tak dlouho nespat.

a divíš se, že ti nespí, když jsou přetažený? 8o Co je takhle zkusit dát spát po obědě ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 21766 příspěvků 03.12.18 10:29

@AAAjirina To máš dítě od dítěte. Moje je taky nespavec. V osm se jdeme mýt, pak pohádka atd. No a kolikrát usne v 22 :mrgreen:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49584 příspěvků 5 inzerátů 03.12.18 10:31

Ano, uspávám, 9 a 7 let. Ale takle dlouho by mi ani nehlo. 10-15 min, bud spí a nebo ne. Ta společná chvilka velde ninich je krásná, ale taky mám svůj žovot, takle bych byla jen v práci a s dětma. 2 hodiny svýho času nicnedělání jim fakt nedám.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 03.12.18 10:31

Ne, neuspávám, neuspávala jsem nikdy. Když byla malá, tak někdy plakala, to jsem podle intenzity chodila oňufkávat a pohladit, nebo vyndat z postýlky a pomazlit, znovu nakojit a tak. Časem se naučila že po všech večerních rituálech zhasnu a ona si usne sama. Někdy ji na chůvičce slyším povídat si ještě třeba dvacet minut, ale většinou vytuhne hned. Ono teda když si vezmu jak mě zmáhá ten večerní kolotoč od večerníčku po zhasnutí, tak se nedivím že je hned tuhá :mrgreen: Přitom je to jenom uklidit hračky, nachystat pokoj na spaní, navečeřet, okoupat, pyžamko a pusinku na dobrou noc, ale po celým dni je člověk rád, že to má za sebou :mrgreen:

Tamtama
Extra třída :D 11826 příspěvků 03.12.18 10:33

Většinou před 8 bývají v posteli, pohádku čtu, když je uklizeno, někdy u ní vytuhnu. Usínají oba cca v 10, mladší někdy později, ten spí ve školce po obědě. Než usnou, dělají bordel, povídají, starší si bere do postele lego. Vstáváme v 5. Je jim skoro 7 a 4,5.

Lenka_Hal
Kelišová 5739 příspěvků 03.12.18 10:56

Ja vzdy uspavala rada. Byl to cas, kdy jsme si nejvic povidali, hned jak jsem docetla, kluci se sverovali, co se vsechno stalo ve skolce…ted uz je o pryc, ale teda 2hodiny, to by uz bylo prilis. Ten nejstarsi toho taky moc nenaspal. V peti usnul bezne v 10-11 a v 7rano i driv vyspany do ruzova, kdybych ho nechala pres den zdrimnout, do pulnoci s nim nehnu…

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6111 příspěvků 03.12.18 11:14

Nauspavam, tříleták mi dá pusu a běží do postele a než se dohrabu za ním abych ho zkoukla už většinou spí. Ale on chodí spát relativně pozdě a vstává brzo takže večer už je úplně ko. Uspavala jsem když byl miminko, to neusnul jinak než když sem si lehla vedle něj a aspoň čtvrt hodky sem u něj musela ležet a dělat že taky spím :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >