Manžel tvrdí, že mi nedá děti. To může?

1
24.2.21 19:05

Spaní děti u nerozve.rodicu

Dobrý den, odstěhovala jsem se od manžela, vyhodil mě a nepustil domů tak jsem se odstěhovala. deti jsou zatím chvíli u mě chvíli u něj ale on teď že je bude mít jenom u sebe a nechce mi je dát aby u mě spali, co s tím? to snad nemůže nebo ano? ještě nemáme soudně vdané kde děti budou, chtěla jsem se s ním domluvit na střídavě nebo společně péči

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8425
24.2.21 19:19

Tak to si je klidne muzes nechat ty doma a rict mu to stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LD1
244
24.2.21 19:42

Nemuze, oba jste rodiče a oba mate na deti stejná práva. Pokud by nebyl schopen domluvy a nedalo by se to nějak provizorně vyřešit, než budete mít soudně vyřešenou péči, zajdi na místně příslušný OSPOD a požádej je o radu, jak dat dohromady návrh na predbezne opatření. Do doby, než bude rozhodnuto pravomocným rozsudkem, může soud vydat usnesení o nařízení předběžného opatření, kterým dočasně upravi pravidla pro vas styk s dětmi. Musi rozhodnout do týdne od podání návrhu a usnesení je vykonatelne doručením všem účastníkům řízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 22:32

Doporucuji ti navstivit stranku bezpecnavina.cz mohla bys tam najit pomoc, jak nalozit smaso tvou narocnou situaci a nezvedenym muzem. Pevne nervy!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat