Špatná postel u partnera

Anonymní
26.12.19 20:19

Špatná postel u partnera

Mám dotaz na věc, která se stala už dávno, takže rady typu „rozejděte se“, jsou tady zbytečné. Je to jen modelová situace. Zajímá mě, jak byste se zachovali vy ve vašem vztahu.

Vztah na dálku, je teprve v začátcích. Jeden z partnerů spává doma na rozkládací sedačce, druhý má doma postel. No a ta rozkládací sedačka není úplně rovná, ale spíš zvlněná (takhle se vyrábí). Takže toho z partnerů, co na ni není zvyklý, z ní pokaždé bolí záda, takže nechce moc zůstávat déle, než jednu noc. Občas zůstane i více nocí, ale je to pak spojeno s nevyspáním a bolestí zad.

Jednoduché řešení by bylo jezdit k tomu, co má doma postel. Jenže to lze jen o víkendu kvůli práci. Ve všední dny musí být ten člověk, co má sedačku, doma. Ale může za ním zase přijet ten druhý.

Co byste dělali? Já se schválně ptám takhle neutrálně, protože si dokážu představit postoj obou stran. Člověk zvyklý na rozkládací gauč nechce hned kupovat novou postel po pár týdnech (případně měsících) vztahu. Zvlášť, pokud on na tom gauči takhle spává už roky a je v pohodě. No a ten druhý tam pak ale nechce moc jezdit, když se tam nevyspí. A aby po pár týdnech (či měsících) kupoval svému partnerovi do bytu postel, kam přijede jednou za týden, to je taky divné.

Takže - po jaké době a jak byste to řešili, kdybyste se ocitli v této situaci?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

49329
26.12.19 20:21
@Anonymní píše:
Mám dotaz na věc, která se stala už dávno, takže rady typu „rozejděte se“, jsou tady zbytečné. Je to jen modelová situace. Zajímá mě, jak byste se zachovali vy ve vašem vztahu.

Vztah na dálku, je teprve v začátcích. Jeden z partnerů spává doma na rozkládací sedačce, druhý má doma postel. No a ta rozkládací sedačka není úplně rovná, ale spíš zvlněná (takhle se vyrábí). Takže toho z partnerů, co na ni není zvyklý, z ní pokaždé bolí záda, takže nechce moc zůstávat déle, než jednu noc. Občas zůstane i více nocí, ale je to pak spojeno s nevyspáním a bolestí zad.

Jednoduché řešení by bylo jezdit k tomu, co má doma postel. Jenže to lze jen o víkendu kvůli práci. Ve všední dny musí být ten člověk, co má sedačku, doma. Ale může za ním zase přijet ten druhý.

Co byste dělali? Já se schválně ptám takhle neutrálně, protože si dokážu představit postoj obou stran. Člověk zvyklý na rozkládací gauč nechce hned kupovat novou postel po pár týdnech (případně měsících) vztahu. Zvlášť, pokud on na tom gauči takhle spává už roky a je v pohodě. No a ten druhý tam pak ale nechce moc jezdit, když se tam nevyspí. A aby po pár týdnech (či měsících) kupoval svému partnerovi do bytu postel, kam přijede jednou za týden, to je taky divné.

A co koupit matraci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21379
26.12.19 20:23
@Anonymní píše:

Já bych tam nespala. Jemu bych postel samo nekupovala. Leda do společného bytu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6859
26.12.19 20:23

Dormeo přistýlka. Dá se dát na rozkládací gauč a je to pohodlnější, prý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 20:33

Co nafukovaci matrace? Vyfoukla se vejde do tasky a nezabere misto :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
26.12.19 20:45

Koupila bych přistýlkovou matrací. Mají je třeba v Jysku. A v případě rozchodu, stačí sbalit matraci a jít o dům dál :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3701
26.12.19 20:53

Domluvila bych se s partnerem a koupila dormeo pristylku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1362
26.12.19 21:56

No vzhledem k tomu že spánek na rozkládací pohovce je zcela jistě zdravé spaní bych si koupila pořádnou postel už dávno. Pro svůj spánek… Pokud hs3mto neudělala doteď, tak bych to udělala nyní a možná záminka by bylo lepší spánek pro druhého a hlavně pro sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama