Špatně po Nutritonu

Anonymní
18.12.19 10:40

Špatně po NUTRITONU

Můžete mě prosím poradit co s malou? Zkusili jsme dát NUTRITON do UM přesně podle návodu 1 odměrka na 100 ml a malé je těžko sice neblinká, ale škytá a je vidět, že ji je hrozně špatně a chtělo by to ven, ale nejde to.. Zkoušela jsem naředit čajem, ale už ho ani nechce :( Nějaká rada prosím??

(sama jsem si cvakla co jí vlastně dávám a je fakt, že je zle i mě a to jsem se jen trochu napila) :zed: :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1597
18.12.19 10:47

Já si tu přečetla, že Nutriton často způsobí zácpu, dala jsem tedy jen půl doporučené dávky a malá na tom byla podobně. Ale do dalšího kojení se žaludek srovnal (střeva teda až za dva dny).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6662
18.12.19 10:50

Zkuste místo nutritonu sirup Gastrotuss ten je taky na reflux a synovi hodně pomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 10:57
@jezz1e píše:
Já si tu přečetla, že Nutriton často způsobí zácpu, dala jsem tedy jen půl doporučené dávky a malá na tom byla podobně. Ale do dalšího kojení se žaludek srovnal (střeva teda až za dva dny).

Díky za odpověď, já se teď tedy bojím ji dát další dávku byť třeba poloviční kroutí se tu a pláče byla to první dávka a je to již 2 hodiny po jídle skoro… Nejspíš by to chtělo ven a nejde to :( člověk se snaží pomoct a je to pak ještě horší nakonec :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 11:08
@Heivka píše:
Zkuste místo nutritonu sirup Gastrotuss ten je taky na reflux a synovi hodně pomohl.

Děkuji za radu, ten sirup je také volně prodejný??

• Citovat
  • Nahlásit
6662
18.12.19 11:23
@Anonymní píše:
Děkuji za radu, ten sirup je také volně prodejný??

Ano, je volně prodejný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 11:25
@Heivka píše:
Ano, je volně prodejný

Děkuji mockrát :kytka: snad nám také už něco pomůže  :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1597
18.12.19 11:47
@Anonymní píše:
Díky za odpověď, já se teď tedy bojím ji dát další dávku byť třeba poloviční kroutí se tu a pláče byla to první dávka a je to již 2 hodiny po jídle skoro… Nejspíš by to chtělo ven a nejde to :( člověk se snaží pomoct a je to pak ještě horší nakonec :?

No já už jí taky další nedala. Lepší blinkání než zácpa. :nevim: Snažm se jí po krmení třeba půl hodin nosit v šátku, aby si mléko sedlo.
Přeji, ať je jí brzy líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6662
18.12.19 12:59
@Anonymní píše:
Děkuji mockrát :kytka: snad nám také už něco pomůže :hug:

Držím palce ať pomůže :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit