Špatně udělaný test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 22:36
Špatně udělaný test?

Ahoj maminky :mavam:
Předem se omlouvám za otázku, ale potřebovala bych poradit.
Dnes večer jsem si dělala těhotenský test. V příbalovém letáčku je sice psaný nechat natočený 3-5 sekund, ale já to tam nechala o chvilku déle asi tak 5-10 sekund…jedná čárka tam byla nádherně vidět a pak tam byla strašně rozmazaná druhá a pak se tam udělala krásně. A byla vidět :)
Tak nevím jestli můžu být těhotná nebo byl špatně udělaný test.?? Děkuji :kytka:

Reakce:

viky23
Neúnavná pisatelka 16323 příspěvků 26.01.17 22:38

Hod foto ;)

Kriss Tina
Kelišová 5410 příspěvků 26.01.17 22:40

Ja to tam taky dycky nechala trochu dyl aby se to poradne nacucalo :D jestli se ti tam objevili 2 carky tak s nejvetsi pravdepodobnosti tehotna jsi :) pro jistotu zkus zitra jeste jeden test :)

atominnka
Generální žvanilka 21659 příspěvků 26.01.17 22:52

Já taky dneska nechala tak 10 sekund, možná i víc. A dobrý, test fungoval, jak měl a dokonce i ukázal ten nejlepší výsledek (pro mě) jaký mohl :mrgreen:

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 26.01.17 23:37

Udělej si test za dva dny znovu a nejlíp ráno a uvidíš.

beruska9
Extra třída :D 10691 příspěvků 27.01.17 03:56

Mne se to taky nejdriv rozmazalo, nikdy jsem to nepovazovala za vadu, proste se to nacucava :think: Jestli tam mas 2 carky, tak je pozitivni.

Shari81
Kelišová 6017 příspěvků 27.01.17 08:20
@atominnka píše:
Já taky dneska nechala tak 10 sekund, možná i víc. A dobrý, test fungoval, jak měl a dokonce i ukázal ten nejlepší výsledek (pro mě) jaký mohl :mrgreen:
??? :mrgreen: něco mi uniklo?? :mrgreen:

atominnka
Generální žvanilka 21659 příspěvků 27.01.17 12:13

@Shari81 ne, ani ne :lol: jen mi 3týdny mešká MS :mrgreen: ale v pohodě, test negativní :lol: ale byla jhsem nemocná s atb, tak možná i to má vliv. Uvidím, kdžtak zajdu příští týden k dr, ted mela 2 týdny dovču

Yvetulinda
Stálice 77 příspěvků 01.02.17 15:56

Holky je normální, že se mi nejdříve na testu ukáže růžová kontrolní čárka a zbytek bílo, a po pár sekundách se trochu vybarví tehotenský pruh do slabě růžova? U prvního těhu jsem měla růžovo ve směru proudu, nejdříve těhu a pak kontrolní, Jsem z toho zmatená, tak nevím, mám už týden po termínu menzes, a v t té době jen špinění, což jsem myslela, že se jedná o hnízdění, mám ovu posunutou. co myslíte?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >