Reklama

Špatné výsledky EEG

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicka13
Nováček 9 příspěvků 09.09.18 09:31
Špatné výsledky EEG

Ahoj byla jsem minulý týden u neurologa pro výsledky EEG kvůli řidičáku protože před 2 lety jsem prodělala epilepticky záchvat ale měla jsem jen jeden a na epilepsii neberu ani léky. A EEG my vyšlo že mám těžce abnormální aktivitu hlavně v pravo. Lékař mi řekl že to na tu epilepsii vypadá ale nemám žádné příznaky myslíte si že by to mohlo znacit i nádor? Jdu ještě na magnet. Rezonanci mám se výsledků bát děkuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 24585 příspěvků 09.09.18 09:46

@Pudoslava by mohla vědět.

Každopádně ty si můžeš vybrat, jestli se budeš bát nebo ne? Pokud ano, tak se neboj. Na to je vždy času dost.

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 09.09.18 20:28

A oni ti tenkrát po prvním záchvatu neudělali více vyšetření? Když jsem měla první záchvat, tak to v nemocnici jen lítalo - CT, doppler, jícnové echo kvůli vyloučení problému se srdcem, eeg. Jinak abnormální eeg jsem měla ještě asi 4 roky po záchvatu při léčbě. Pak se něco zlomilo a jsem bez nálezu, nicméně doživotně na lécích. Kdybys měla nádor, tak během těch 2 let by ses zhoršila natolik, že by sis sakra všimla, že se něco děje. Nález na eeg můžou mít i jinak zdraví lidé. Moje neuroložka říká, že klíčová je klinika ( tj. jestli máš záchvaty). Já bych nepanikařila.

Nicka13
Nováček 9 příspěvků 09.09.18 20:35

@SibyllaTrelawney já měla jen jeden záchvat a jsem i bez léků jen neurolog mi řekl že epilepsii. záchvat na mě může přijít kdykoliv tak nevím

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 10.09.18 17:34

To je zvláštní, že se o to nezajímal víc… až teď. Během těch 2 let jsi chodila na kontroly?

Nicka13
Nováček 9 příspěvků dnes v 08:13

@SibyllaTrelawney neměla jsem důvod chodit na kontroly byla jsem bez potíží. Navíc před necelým rokem mi dělali taky EEG a neřekli mi že by tam něco takového bylo. Jen teď jak jsem změnila neurologa tak ten mi tam něco našel špatně. Jako někdy mě bolí hlava i točení a nevolnost ale to snad nesouvisí s tím

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama