Špatné výsledky EEG

22
9.9.18 09:31

Špatné výsledky EEG

Ahoj byla jsem minulý týden u neurologa pro výsledky EEG kvůli řidičáku protože před 2 lety jsem prodělala epilepticky záchvat ale měla jsem jen jeden a na epilepsii neberu ani léky. A EEG my vyšlo že mám těžce abnormální aktivitu hlavně v pravo. Lékař mi řekl že to na tu epilepsii vypadá ale nemám žádné příznaky myslíte si že by to mohlo znacit i nádor? Jdu ještě na magnet. Rezonanci mám se výsledků bát děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26594
9.9.18 09:46

@Pudoslava by mohla vědět.

Každopádně ty si můžeš vybrat, jestli se budeš bát nebo ne? Pokud ano, tak se neboj. Na to je vždy času dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.18 20:28

A oni ti tenkrát po prvním záchvatu neudělali více vyšetření? Když jsem měla první záchvat, tak to v nemocnici jen lítalo - CT, doppler, jícnové echo kvůli vyloučení problému se srdcem, eeg. Jinak abnormální eeg jsem měla ještě asi 4 roky po záchvatu při léčbě. Pak se něco zlomilo a jsem bez nálezu, nicméně doživotně na lécích. Kdybys měla nádor, tak během těch 2 let by ses zhoršila natolik, že by sis sakra všimla, že se něco děje. Nález na eeg můžou mít i jinak zdraví lidé. Moje neuroložka říká, že klíčová je klinika ( tj. jestli máš záchvaty). Já bych nepanikařila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
9.9.18 20:35

@SibyllaTrelawney já měla jen jeden záchvat a jsem i bez léků jen neurolog mi řekl že epilepsii. záchvat na mě může přijít kdykoliv tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.9.18 17:34

To je zvláštní, že se o to nezajímal víc… až teď. Během těch 2 let jsi chodila na kontroly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
20.9.18 08:13

@SibyllaTrelawney neměla jsem důvod chodit na kontroly byla jsem bez potíží. Navíc před necelým rokem mi dělali taky EEG a neřekli mi že by tam něco takového bylo. Jen teď jak jsem změnila neurologa tak ten mi tam něco našel špatně. Jako někdy mě bolí hlava i točení a nevolnost ale to snad nesouvisí s tím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat