Pohyblivá boule na krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 00:33
Pohyblivá boule na krku

Ahojte holky, asi zvláštní, ale nasla jsem si dnes na krku na prave straně ze strany pohyblivou bouli… Tak a samozřejmě jsem se vylekala… Citila jsem tam jakoby takovy tlak, proto jsem to taky nasla.. Nemáte zkusenost? Pokud se to nezmensi zajdu k doktorce :(

Reakce:

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 09.09.18 00:52

Pravdepodobne tukova bulka. Navstevou lekare urcite nic nezkazis ;)

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 09.09.18 04:28

Může to být cokoliv,cysta,ná­dor,šla bych k lékaři okamžitě.

Ada22
Kecalka 483 příspěvků 09.09.18 06:51

Nejspíš tuková bulka, ale asi bych nečekala jestli se zmenší a raději šla v dohledné době k doktorce.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 09.09.18 07:03

Ihned v pondělí ráno na ORL. Muže to být cysta taková bobule nebo nádor jak tu někdo psal. Nikdo te tady nechce strašit sle musí to vidět lekar a nejspis odeberou vzorek na biopsii aby vedeli co to je. Píšu ti to proto, protože na krku je to strašne důležitý přijít na vše včas, aby byla vhodná léčba. Nemusí to vůbec nic znamenat ale pokud by bylo něco blbě, tak včasným zásahem se hodne zvyšuje pravděpodobnost vyléčení. Drz se! A neboj, třeba to je opravdu tuk nebo ta cysta.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 07:18
@Jana206 píše:
Může to být cokoliv,cysta,ná­dor,šla bych k lékaři okamžitě.

Tak musím jestejestedodat dodat že tam mam dvě boulicky… Rano jsem si to ještě prohmatavala.. Jedna větší, jedna mensi… Jestli to nebudou zvětšené uzlinky.. Každopádně pockam tyden a mazu k doktorce..

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 09.09.18 07:54
@Anonymní píše:
Tak musím jestejestedodat dodat že tam mam dvě boulicky… Rano jsem si to ještě prohmatavala.. Jedna větší, jedna mensi… Jestli to nebudou zvětšené uzlinky.. Každopádně pockam tyden a mazu k doktorce..

Týden necekej bez hned v pondělí :roll: pokud to budou “jen uzliny” tak ti to doktorka potvrdí a mas klid.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 08:08
@Lioness34 píše:
Týden necekej bez hned v pondělí :roll: pokud to budou “jen uzliny” tak ti to doktorka potvrdí a mas klid.

No pravda, nic se mi nestane když tam skončím… Zitra pujdu…

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 09.09.18 08:15
@Anonymní píše:
No pravda, nic se mi nestane když tam skončím… Zitra pujdu…
:palec: určitě bez. Já verim ze to bude ok, jde spis o to kdyby se jim cokoliv nezdálo můžou s tím začít pracovat hned - a čas hraje důležitou roli. To je proste spis pro jistotu a navíc i ty bude v klidu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 08:18
@Lioness34 píše: :palec: určitě bez. Já verim ze to bude ok, jde spis o to kdyby se jim cokoliv nezdálo můžou s tím začít pracovat hned - a čas hraje důležitou roli. To je proste spis pro jistotu a navíc i ty bude v klidu ;)

Pravda, ale tedy musím říct, že mám stres hrozný… Tenhle tyden jsem i dost stresovala… Nová prace,děti poprvé skola, poprvé skolka… A ještě k tomu tohle.. :(

P.
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 09.09.18 09:19

a nejsi trochu nastydla? nebo zuby? nejspise reaktivni uzlinky..

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 09.09.18 09:57
@Anonymní píše:
Pravda, ale tedy musím říct, že mám stres hrozný… Tenhle tyden jsem i dost stresovala… Nová prace,děti poprvé skola, poprvé skolka… A ještě k tomu tohle.. :(

Tohle vyresis zítra ;) doktorka ti řekne orientačně a budeš mít klid a nebo se to bude řešit. Oddalovanim se to vše ale jenom potahne - nejistota apod a muže se to zhoršit. A stres má každý neboj ;) se školou i v práci atp bude to dobre. Důležité je ze to resis a nenechavas to tzv vyhnít … já mam stres teď ze včera ze mam asi dva kazy - a já proste dokud to nemám vporadku jsem na nervy ale jako fakt. Já když mam problém jsem na nervy dokud to nevyresim - myslím na to kudy chodím - manžel řekl ze se ze mě zblázní :lol: mam to se vším - i když mam problém v práci dokud se to nevyjasni, zdravotně taky… nebo když dostanu lístek nám obedy musím ho zaplatit hned :lol: jsem v tomhle úplně prdla :lol: když jsem neudělala zkoušku z biofyziky informatiky a radiologie normálně byly náhradní termíny po prázdninách a já byla tak na nervy ten jsem sehnala místo už za týden a cely týden jsem byla úplně mimo a rozhozena - za celou školu jsem neudělala zkoušky 2, v závěru se nic tak strašného nedělo, ale proste já to tak mam. Takže teď jsem vyrizena ze zubu a už se nemůžu dočkat rána až tam zavolám a umluvim sestřičku ať mě dá co nejdřív termín. Takže ti rozumím. Já takhle měla malé dvě boulicky v prsu u hrudní kosti a jak jsem byla na nervy. Nakonec to byly tukové prý to bývá časté - ale Ja už viděla kde co … ale je důležité co nejdřív jít a mít jasno ať den k tomu můžeš postavit - buď se ti uleví a nebo proste budeš vedet co dal. Neboj - nevím kde to mas ale zítra se doktorka podívá a řekne ti. A budeš mít klid ze jsi udělala maximum. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 10:08
@Lioness34 píše:
Tohle vyresis zítra ;) doktorka ti řekne orientačně a budeš mít klid a nebo se to bude řešit. Oddalovanim se to vše ale jenom potahne - nejistota apod a muže se to zhoršit. A stres má každý neboj ;) se školou i v práci atp bude to dobre. Důležité je ze to resis a nenechavas to tzv vyhnít … já mam stres teď ze včera ze mam asi dva kazy - a já proste dokud to nemám vporadku jsem na nervy ale jako fakt. Já když mam problém jsem na nervy dokud to nevyresim - myslím na to kudy chodím - manžel řekl ze se ze mě zblázní :lol: mam to se vším - i když mam problém v práci dokud se to nevyjasni, zdravotně taky… nebo když dostanu lístek nám obedy musím ho zaplatit hned :lol: jsem v tomhle úplně prdla :lol: když jsem neudělala zkoušku z biofyziky informatiky a radiologie normálně byly náhradní termíny po prázdninách a já byla tak na nervy ten jsem sehnala místo už za týden a cely týden jsem byla úplně mimo a rozhozena - za celou školu jsem neudělala zkoušky 2, v závěru se nic tak strašného nedělo, ale proste já to tak mam. Takže teď jsem vyrizena ze zubu a už se nemůžu dočkat rána až tam zavolám a umluvim sestřičku ať mě dá co nejdřív termín. Takže ti rozumím. Já takhle měla malé dvě boulicky v prsu u hrudní kosti a jak jsem byla na nervy. Nakonec to byly tukové prý to bývá časté - ale Ja už viděla kde co … ale je důležité co nejdřív jít a mít jasno ať den k tomu můžeš postavit - buď se ti uleví a nebo proste budeš vedet co dal. Neboj - nevím kde to mas ale zítra se doktorka podívá a řekne ti. A budeš mít klid ze jsi udělala maximum. :hug:

Dekuji :mavam:

Tyna32
Povídálka 13 příspěvků 09.09.18 12:15

Taky to může být i nějaká infekce. Já to tak třeba měla při mononukleóze

alisekR
Kelišová 5252 příspěvků 09.09.18 12:48

Měla jsem o prázdninách to samé. Jednu ze strany na krku, jednu vzadu u páteře a jednu vzadu na rozhraní vlasů. Našla jsem si na netu obrázek mízních uzlin a jejich propojení. Současně tak s tím, jsem na temeni hlavy našla štípanec od Klošé jeleního. Kterej mi lezl v lese ve vlasech a asi mě stačil kousnout. Byl to maly stroupek, ale lehce svěděl. Jak já ho poškrábala, tak mi to rozjelo zánět. Na internetu o tom byla celá stránka, že jeho kousnutí není jedovaté, ale většinou se zanítí a zbusobi reakci uzlin. Do deseti dnů se mi boule ztratily.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >