Zimnice a bušení srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:29
Zimnice a bušení srdce

Dobrý den občas se mi v noci stane že mám bušení srdce a zimnici že se až klepu. Do toho mám pocit na zvracení a to točí mi hlava. Je mi 37 nemůžu být třeba v přechodu? Nebo by to mohlo být že stresu? Děkuji

Reakce:
Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 08.09.18 08:37

Muze to byt oboji. Bez navstevy lekare se to neobejde.

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 08.09.18 08:40

Na vyšetření jsem byla nedávno srdce v pohodě. Ještě doplním že mě brni prsty na rukou.

Future.Me
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 08.09.18 08:54

@luckyhorse muze to byt latentni tetanie. Je to z nedostatku horciku. Zkus ho brat na noc (cca 300mg i s vit. B6),pozor na vysoke davky, zpusobuji prujmy. Ja to mela cca dva roky zpet ze stresu, nejdriv jsem si toho vubec nevsimla, nakonec mi brnelo cele telo. Ted mam zase obdobi, kdy jsem ve stresu a uzkostna, tak ho beru preventivne. Pokud po tydnu nebudes videt zlepseni, tak radeji znovu k lekari.

http://www.priznaky-projevy.cz/…evy-symptomy

LennyL1
Kecalka 447 příspěvků 08.09.18 09:06

Máš panickou poruchu nebo latentní tetanii, mám to taky, je to nepříjemné, ale není to nebezpečné. Ber hořčík, hodně pestrá strava, cvičení. Mně ještě v nejhorší chvíli pomáhá sklenička vína.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Psycholog o muži, který se pokusil upálit: Intenzivní oslava Palacha měla určitě vliv

Zpráva o muži, který se zapálil na Václavském náměstí, šokovala společnost.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >