V 19 letech zkažená játra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 23:07
V 19 letech zkažená játra?

Zdravím, chci se poradit. Začaly mi šíleně padat vlasy, když se něčeho jen dotknu, tak mi hned naskočí modřiny (nikdy mi to nedělalo), jsem strašně unavená a v poslední době se mi po alkoholu udělají rudé teplé fleky na rukou, hrudi a obličeji. Poslední týden skoro nejím, když si něco vezmu, tak je mi neskutečně špatně. 3 dny mám průjem. Myslíte, že to může znamenat to, že mám játra v háji? Nejsem žádný alkoholik ale vypiju si ráda. Nebo co by to podle vás mohlo být? Pokud se to nezlepší, tak ve středu Zajdu k doktorovi (dříve to nestihnu). Děkuji za rady

Reakce:

rokris
Kelišová 6236 příspěvků 07.09.18 23:11

Záleží na tom, kolik toho vypiješ. A možné je vše. Vím o dvou takových případech.

mgdln
Závislačka 4602 příspěvků 07.09.18 23:19

Patrně nějaká disbalance v příjmu minerálů a vitamínů, ale vyšetření ti poví víc. Držím palce, ať to je nějaká banalita. Alkohol v těle způsobuje slušný masakr, takže je to darda pro zdravé a silné jedince, natož pro křehké tvory.

Jeden tehdy 23 letý známý pil roky jenom pivo, jednou za 3 dny si dal rohlík. Když přestal jíst i ten rohlík, zmizel mi z dohledu, tak nevím jak dopadl. Ale byl důkazem, že tělo je neuvěřitelně houževnaté a nastavené k „přežít“.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16423 příspěvků 07.09.18 23:34

zajdi k doktorovi na odběry :think: Může to být banalita i vážná věc :think: A už nepij (alkohol)!

AnnaNuvoletta07
Kecalka 400 příspěvků 07.09.18 23:36

I kdyby tak si nemyslím, že by to bylo jen alkoholem. Ten možná problém jen zhoršuje. Každopádně k doktorovi běž, normální to není tak či tak.

nika1988
Kecalka 498 příspěvků 07.09.18 23:49
@Anonymní píše:
Zdravím, chci se poradit. Začaly mi šíleně padat vlasy, když se něčeho jen dotknu, tak mi hned naskočí modřiny (nikdy mi to nedělalo), jsem strašně unavená a v poslední době se mi po alkoholu udělají rudé teplé fleky na rukou, hrudi a obličeji. Poslední týden skoro nejím, když si něco vezmu, tak je mi neskutečně špatně. 3 dny mám průjem. Myslíte, že to může znamenat to, že mám játra v háji? Nejsem žádný alkoholik ale vypiju si ráda. Nebo co by to podle vás mohlo být? Pokud se to nezlepší, tak ve středu Zajdu k doktorovi (dříve to nestihnu). Děkuji za rady

vynech alkohol a utikej co nejdriv na odbery

vokishka
Extra třída :D 12746 příspěvků 08.09.18 06:53

Tak tafy tezko neco bude vedet bez vyledku. Jinak pod pojmem zkazena jatra si predstavim,jak mam jatra v lednicce a smradlava je pak vyhodim.

Janli
Kelišová 5993 příspěvků 9 inzerátů 08.09.18 09:30

Můžeš mít mononukleózu, zánět slinivky, primární cirhózu jater nebo taky jen střevní chřipku. V každém případě už jsi měla být dávno u lékaře! Ty se po týdnu stále ptáš tady, místo lékaře :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >