Špatný spermiogram, možná zlepšení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucoule
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 30.01.18 21:27
špatný spermiogram, možná zlepšení

Zdravím, je tu někdo s podobnou diagnózou a podařilo se otěhotnět přirozenou cestou?
Celkově v objemu máme 1,5 mil spermií, v 1 ml - 300 000. Rychlost máme z 5 na 25 % rychle progresivních. Normospermie máme pouze 0,5 %, jinak je defekt hlavičky 99 %. Máme spermiogram katastrofální. :( :( :(
Já jsme v pořádku,… Je možné otěhotnět přirozeně, jsme mladí (24 a 26 let)
Bylo nám řečeno, že na IVF máme poměrně velkou šanci, protože je tam důležitá rychlost a vybírá se pěkná spermie,… A Pořád máme z čeho vybírat.
Užíváme všechny možné vitamíny i doplňky,…

Přečtěte si článek: Neplodnost u mužů a její příčiny

Reklama

Reakce:

patulka123
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 30.01.18 21:30

Ahoj přítel také pomalé sperma. Bylo nám řečeno že přirozeně to asi nepůjde, jedině uměle. Nakonec jsem otehotnela a máme 16 měsicniho synka :srdce: :* věřím tomu že se u Vás také zadaří

Lucoule
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 30.01.18 21:31

@patulka123 děkuji, něco takového jsem potřebovala si přečíst. Děkuji. Můžu se zeptat jak dlouho jste se snažil?

patulka123
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 30.01.18 21:35

@Lucoule csa 2 roky.. Přítel pak nějaký čas bral prášky a na dalším spermio řekli že žádné zlepšení, tak že jsme si řekli že si schované penízky a půjdem na umělé a když už jsem to vuuubec nečekala nemyslela jsem na to tak to prislo

Lucoule
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 30.01.18 21:36

@patulka123 tak uvidíme, třeba se nám taky podaří :) a gratuluji k dětátku :*

patulka123
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 30.01.18 21:40

@Lucoule dekuji a držím palečky :*..

Lucoule
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 30.01.18 21:40

@patulka123 děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama