Sperma na ruce a menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 21:02

Sperma na ruce a menstruace

Ahoj mám menstruaci, proto jsem udělala přítele orálně. Po skončení jsem si utřela pusu rukou a pak se šla napít. Pak jsem si byla umýt ruce mýdlem a pak se znovu napít a dotkla jsem se té flašky, kterou jsem se dotkla po tom co jsem si pusu utřela rukou a následně sáhla na flašku. Potom jsem si šla vyměnit tampon. Mám tampony s aplikátorem. Před tím jsem si zase umyla ruce mýdlem. Ale na tampon jsem sáhla ještě před umytím. Mohli se nějak dostat spermie na tampon a následně jsem si je mohla zavést do pochvy? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
9.11.21 21:06

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33694
9.11.21 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj mám menstruaci, proto jsem udělala přítele orálně. Po skončení jsem si utřela pusu rukou a pak se šla napít. Pak jsem si byla umýt ruce mýdlem a pak se znovu napít a dotkla jsem se té flašky, kterou jsem se dotkla po tom co jsem si pusu utřela rukou a následně sáhla na flašku. Potom jsem si šla vyměnit tampon. Mám tampony s aplikátorem. Před tím jsem si zase umyla ruce mýdlem. Ale na tampon jsem sáhla ještě před umytím. Mohli se nějak dostat spermie na tampon a následně jsem si je mohla zavést do pochvy? Děkuji

Ano, je to nepříjemná situace.

Touhle dobou už několik spermií slezlo z tamponu ve vagině, proběhlo dělohou a nyní zdolávají vejcovody směr vaječníky.
Tam napadnou vajíčko, které čeká na ovulaci a zavrtají se tam. :pankac:

Pomalu bych si začala vybírat kočárek… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 21:09

@free333 prosím opravdu potřebuji poradit

• Citovat
  • Nahlásit
5537
9.11.21 21:12

Dost nepravděpodobný a i kdyby jo tak tam těžko budou čekat do ovulace živé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
9.11.21 21:13

Někdo by měl sepsat knihu Perly z emimina :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11355
9.11.21 21:14
@Anonymní píše:
Ahoj mám menstruaci, proto jsem udělala přítele orálně. Po skončení jsem si utřela pusu rukou a pak se šla napít. Pak jsem si byla umýt ruce mýdlem a pak se znovu napít a dotkla jsem se té flašky, kterou jsem se dotkla po tom co jsem si pusu utřela rukou a následně sáhla na flašku. Potom jsem si šla vyměnit tampon. Mám tampony s aplikátorem. Před tím jsem si zase umyla ruce mýdlem. Ale na tampon jsem sáhla ještě před umytím. Mohli se nějak dostat spermie na tampon a následně jsem si je mohla zavést do pochvy? Děkuji

Ty jo, to je kovbojka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6471
9.11.21 21:15

Proč to proboha děláš, když máš pak panickou hrůzu z těhotenství 8o???

Příspěvek upraven 09.11.21 v 21:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33694
9.11.21 21:16
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:

A co si přečíst něco o ovulaci, životnosti spermií, vajíčka, něco o tom, jak se dělají děti, to by nešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
9.11.21 21:47

Mýdlo končí, mýdlo končí :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18694
9.11.21 21:52

Gratuluju, budeš mít paterčata.

A prosím tě - fakt se douč tu biologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 21:53

@JancaS84 tak mohli se tam dostat? Nebo ne? Na ten tampon jsem sáhla ještě než jsem si šla umýt ty ruce mýdlem. Prosím a žádnou ironii. Snažím se neotěhotnět a když si nejsem jistá ptám se.

• Citovat
  • Nahlásit
11975
9.11.21 22:00
@Anonymní píše:
@JancaS84 tak mohli se tam dostat? Nebo ne? Na ten tampon jsem sáhla ještě než jsem si šla umýt ty ruce mýdlem. Prosím a žádnou ironii. Snažím se neotěhotnět a když si nejsem jistá ptám se.

Myslím, že by jsi tyto praktiky měla nechat na dobu až z toho budeš mít aspoň trochu rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4731
9.11.21 22:06

Boha jeho dítě, kam si ten rozum dalo… příště gumové rukavice, přece jen, je tu covid :lol:
Omlouvám se ale pokud opravdu potřebuješ takové věci řešit, tak raději nehoň ani nesoulož a hlavně dodržuj základní hygienu a umývej si ruce.
Těhotná skutečně nebudeš. V době menstruace neprobíhá ovulace, není vejce není kuře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:13

@JancaS84 chci jen poradit. Co je na tom zle?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat