Špína v umělém mléce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andalusia_ma
Povídálka 30 příspěvků 20.03.18 09:46
Špína v umělém mléce

Ahoj vespolek, ráda bych se zeptala, zda se Vám to taky stalo. Malou (7 měs.) dokrmuji umělým mlékem a už podruhé se mi stalo, že v mléce něco plavalo. Dnes jsem malý drobek (vypadá jako část slupky od hořčičného semínka) našla přímo v sypké směsi, která je v originálním obalu. Určitě se to do krabice nedostalo zvenčí, na její jídlo jsem hodně citlivá a dodržuji maximální čistotu při přípravě jídla (pro rýpaly malou v dokonalé sterilitě nedržím, máme psa a leze i dokonce i po zemi). Přemýšlím, zda to nějak řešit s výrobcem, nebo nad tím mávnout rukou, v jejím věku oblízne kdeco, ale zase v jídle by bůhvíco být asi nemělo…? díky

Reakce:
edding400
Kecalka 168 příspěvků 2 inzeráty 20.03.18 09:57

Zalezi, co je to za vyrobce, znacku.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 20.03.18 10:28

@andalusia_ma asi bych neřešila :think:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 20.03.18 11:17

Jsem jako ty, doma neni vse sterilni, ale na UM a lahvicky jsem pedant. Na lahvicky mam spicial houbicku atd. A spina v UM by mi vadila. Syn mel Nutrilon a tam se mi to nestalo. Jake to bylo UM?

andalusia_ma
Povídálka 30 příspěvků 21.03.18 21:32

@pedigka
Jedna se o Hipp combiotik 2. Nacala jsem novou krabici a ta pro zmenu divne, az chemicky smrdi i chutna. Nechapu co se stalo, doted jsem s Hippem byla spokojena, no rano jedem pro jine mleko. Ktere pokracovaci byste mi poradili? diky

pedigka
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 22.03.18 03:38

Aha, takze takhle krabice UM te zklamala :-(.
Syn mel Nutrilon. Ja bych si vybrala neco ze znamych znacek jako jsou: Beba, Sunar, mozna Hami…
Vyhnula bych se UM privatnich znacek z drogerii. Nejak v to nemam duveru. I kdyz znam maminky, ktere s tim jsou spokojene.

edding400
Kecalka 168 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 14:26
@andalusia_ma píše:
@pedigka
Jedna se o Hipp combiotik 2. Nacala jsem novou krabici a ta pro zmenu divne, az chemicky smrdi i chutna. Nechapu co se stalo, doted jsem s Hippem byla spokojena, no rano jedem pro jine mleko. Ktere pokracovaci byste mi poradili? diky

Fakt? Hippjsem povazovala za hodne kvalitni. :nevim: mozna by stal za to upozornit byrobce, treba je nejaka vadna sarze…

andalusia_ma
Povídálka 30 příspěvků 26.03.18 18:23
@edding400 píše:
Fakt? Hippjsem povazovala za hodne kvalitni. :nevim: mozna by stal za to upozornit byrobce, treba je nejaka vadna sarze…

Jj ja prave taky a bohuzel. Vyrobci jsem psala jeste ten den, bez odpovedi…uz jsme na Sunaru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >