Špína v umělém mléce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andalusia_ma
Povídálka 15 příspěvků 20.03.18 09:46
Špína v umělém mléce

Ahoj vespolek, ráda bych se zeptala, zda se Vám to taky stalo. Malou (7 měs.) dokrmuji umělým mlékem a už podruhé se mi stalo, že v mléce něco plavalo. Dnes jsem malý drobek (vypadá jako část slupky od hořčičného semínka) našla přímo v sypké směsi, která je v originálním obalu. Určitě se to do krabice nedostalo zvenčí, na její jídlo jsem hodně citlivá a dodržuji maximální čistotu při přípravě jídla (pro rýpaly malou v dokonalé sterilitě nedržím, máme psa a leze i dokonce i po zemi). Přemýšlím, zda to nějak řešit s výrobcem, nebo nad tím mávnout rukou, v jejím věku oblízne kdeco, ale zase v jídle by bůhvíco být asi nemělo…? díky

Reklama

Reakce:

edding400
Kecalka 105 příspěvků 20.03.18 09:57

Zalezi, co je to za vyrobce, znacku.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 10:28

@andalusia_ma asi bych neřešila :think:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 20.03.18 11:17

Jsem jako ty, doma neni vse sterilni, ale na UM a lahvicky jsem pedant. Na lahvicky mam spicial houbicku atd. A spina v UM by mi vadila. Syn mel Nutrilon a tam se mi to nestalo. Jake to bylo UM?

andalusia_ma
Povídálka 15 příspěvků 21.03.18 21:32

@pedigka
Jedna se o Hipp combiotik 2. Nacala jsem novou krabici a ta pro zmenu divne, az chemicky smrdi i chutna. Nechapu co se stalo, doted jsem s Hippem byla spokojena, no rano jedem pro jine mleko. Ktere pokracovaci byste mi poradili? diky

pedigka
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 22.03.18 03:38

Aha, takze takhle krabice UM te zklamala :-(.
Syn mel Nutrilon. Ja bych si vybrala neco ze znamych znacek jako jsou: Beba, Sunar, mozna Hami…
Vyhnula bych se UM privatnich znacek z drogerii. Nejak v to nemam duveru. I kdyz znam maminky, ktere s tim jsou spokojene.

edding400
Kecalka 105 příspěvků 23.03.18 14:26
@andalusia_ma píše:
@pedigka
Jedna se o Hipp combiotik 2. Nacala jsem novou krabici a ta pro zmenu divne, az chemicky smrdi i chutna. Nechapu co se stalo, doted jsem s Hippem byla spokojena, no rano jedem pro jine mleko. Ktere pokracovaci byste mi poradili? diky

Fakt? Hippjsem povazovala za hodne kvalitni. :nevim: mozna by stal za to upozornit byrobce, treba je nejaka vadna sarze…

andalusia_ma
Povídálka 15 příspěvků 26.03.18 18:23
@edding400 píše:
Fakt? Hippjsem povazovala za hodne kvalitni. :nevim: mozna by stal za to upozornit byrobce, treba je nejaka vadna sarze…

Jj ja prave taky a bohuzel. Vyrobci jsem psala jeste ten den, bez odpovedi…uz jsme na Sunaru.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama