Reklama

Pořád by chtěl jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulačka22
Kecalka 116 příspěvků 12.03.18 08:18
Pořád by chtěl jíst

Zakládám nové téma, nikde jsem nenašla nic, co by vystihovalo naší situaci.
Náš syn je hrozný nenasyta. Pořád by jen jedl a když nemá co jíst, tak většinou křičí jako tur. Nejhorší na tom je, že jí tolik až se z toho vždy pozvrací. To chce pak hned mléko a začít zase svůj papací maratón. :pocitac:
Když ho posadíme do jídelní židličky a chystáme oběd, musí mít v ruce kus žvance než to ohřejeme. Pak si musím vzít dvě lžičky a hned po té první mu tam vrazit druhou, jinak se neskutečně vzteká a je těžké ho utišit. :zed: včera jsme jeli na oběd. Nestihli jsme vařit. Kluka jsme v obchodě dali do jídelní židličky a dali mu baštu do ruky. Jakmile partner dovezl naše jídlo nastal neskutečný řev. Naše dítko přehodilo jídlo přes celý stůl a s neskutečným jekotem se nám sápalo do talíře. :oops: Všude seděli pohoršení rodiče a jejich hodné děti, které papali svojí baštu. Ten náš ne. Snědl mi zase víc jak půlku talíře. Domů jsem jela hladová. A takhle je to vždycky se vším. Když snídám většinu mi sní. :nevim: jsem celý dny hladová a ještě ke všemu těhotná. Nesmíme si doma nic dopřát. Kluk to totiž chce okamžitě taky. Přitom jsem se mu snažila nastavit stejné mantinely, jako je nastavila svým dětem má kamarádka. U nás to nefunguje :roll: Když se chci pořádně najíst, musím se před ním schovávat v autě nebo na zahradě. Máme totiž malý byt. Nedávno mu byl rok.
Ještě k tomu všemu má z partnerovi strany ve vínku štítnou žlázu, cukrovku a silnou obezitu. :pocitac: :,( nejvíc mě trápí to, že když jde partner ráno do práce, tak já se nemohu ráno nasnídat. Skoro vše mi ten kluk, s prominutím, sežere. :zed: pak se mi motá hlava a je mi celý den mizerně.
Je něco, co pro to mohu dělat? Pro to, aby se nepřejídal až k poblinkávání? Aby mě nechal v klidu najíst a nedělal scény před lidmi? Je tu někdo, kdo zažil něco podobného a časem se to zlepšilo? :oops: :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ajurka
Stálice 97 příspěvků 12.03.18 08:33

Prostě mu dejte jen jeho porci a nic víc navíc.. on ví, ze když začne ječet.. hned mu dáváte jídlo.. a tak se to naučil.. zkusila bych jo dat na pár dní k babičce třeba tam to dělat nebude

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 12.03.18 08:37

Musis ho naucit, ze i maminka se musi najist. Takze davej ze sveho, ale ne pul talire, primarne jis ty a jen v mezidobi davas diteti. No a pokud breci, tak at breci, no… Najedeny je, ty se take musis najist, tak holt si hvili poplace.

Denisa56
Kelišová 5584 příspěvků 12.03.18 08:37

Ten nekontrolovanej apetit bych určitě řešila s lékařem. A co se týká toho, že ty hladovíš, protože on ti všechno sní, to nějak nechápu. Tak k snídani namaž třeba tři krajíce, jedním ho krm a zároveň se sama najez. Stejně tak s obědem, dát mu talíř s jeho porcí a sednout si k němu se svou a jíst každý ze svého, na nějaké jeho sápání do tvého talíře nepřistoupit. Nebo jak to u vás je? On má své jídlo a stejně se drápe po vašem? Jestli jo, tak mu to prostě nedat, řev neřev, měl by se pomalu začít učit, že všechno si vyřvat nemůže.

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 12.03.18 08:38

Ale jinak je to tema docela vtipne :-)

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 12.03.18 08:39

@Tulačka22 prostě ho nauč, že si to nevyřve.. takhle ho učíš, že zařve a dostane jídlo :think:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31633 příspěvků 12.03.18 08:41

Tak ono by to chtělo, začít ho učit, že řevem svého nedosáhne.
A snídani bych řešila tak, že bych toho udělala víc a každý by si bral ze stolu, co chce. Ne, že je jeden o hladu a druhý sní vše. Prostě jíst oba zároveň.

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 12.03.18 08:41

A jeste on neji uz to stejne, co vy? V tomto veku to jiz deti zacinaji vyzadovat, tak jezde spolu. Ty jez sve jidlo a pritom ho krm stejnym jidlem z jeho porce. Ale pekne se stridejte, jednu lzicku ty, druhou on.

Tulačka22
Kecalka 116 příspěvků 12.03.18 08:45

Babička ho hlídá často. Dělá to i u ní. U další babičky se dokonce naučil to, že obchází ostatní a žebrá od nich další jídlo. V podstatě ho v přejídání podporují. Že prý je malý a roste. A protože jsem já celé těhotenství s malým nejedla, tak to musí teď dohnat.
Děláme to tak, že ho posadíme do židle, dostane papání a i my jíme v tu dobu. Teda, pokud je doma přítel. I když má na talíři to samé co my, tak to nechce a chce jíst hlavně z mého talíře. Jinak se začne vztekat a nechce pak jíst, pro změnu, vůbec. :nevim: jinak jsem psala výše, musím jo krmit dvěmi lžičkami, jinak brečí, že má prázdnou pusu. Bohužel, třetí ruku už nemám a tak souběžně s ním jíst nemůžu. Každopádně, když nejí nikdo z dospělích a jí sám, tak mu jeho jídlo nevadí a nekřičí.

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 12.03.18 08:47
@Tulačka22 píše:
Babička ho hlídá často. Dělá to i u ní. U další babičky se dokonce naučil to, že obchází ostatní a žebrá od nich další jídlo. V podstatě ho v přejídání podporují. Že prý je malý a roste. A protože jsem já celé těhotenství s malým nejedla, tak to musí teď dohnat.
Děláme to tak, že ho posadíme do židle, dostane papání a i my jíme v tu dobu. Teda, pokud je doma přítel. I když má na talíři to samé co my, tak to nechce a chce jíst hlavně z mého talíře. Jinak se začne vztekat a nechce pak jíst, pro změnu, vůbec. :nevim: jinak jsem psala výše, musím jo krmit dvěmi lžičkami, jinak brečí, že má prázdnou pusu. Bohužel, třetí ruku už nemám a tak souběžně s ním jíst nemůžu. Každopádně, když nejí nikdo z dospělích a jí sám, tak mu jeho jídlo nevadí a nekřičí.

Tak to u nas by nepochodil. Nechce, nechce. Tak at bobanek neji, nemusi, kdyz nechce. Dalsi jidlo je ale az svacina.

Tulačka22
Kecalka 116 příspěvků 12.03.18 08:48

@Cuddy jí to samé co my. Vždycky. Vaříme kvůli tomu zdravěji. Ale svůj talířek nechce, když jím v tu chvíli i já.

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 12.03.18 08:49
@Tulačka22 píše:
@Cuddy jí to samé co my. Vždycky. Vaříme kvůli tomu zdravěji. Ale svůj talířek nechce, když jím v tu chvíli i já.

To opravdu pak neni o hladu jako o rozmazlenosti, zkouseni hranic. S tim by jsi si mela poradit snadno.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9642 příspěvků 12.03.18 08:49

Druhy je taky nenazranec. Kdyby mohl jedl by az do zvracení a pak znovu. Jenže nesmí. Od toho jsem tu já jako matka, abych ho krotila. Dostane svoji porci, snidam většinou s dětmi, takže to taky zkoušel - svoje odsunout a po mem se sapat. Smůla - vrat mu to jeho a ty si snez svoje. Neexistuje, aby mi dítě snedlo půl snídaně jen proto, ze je rozcapené. Proste mu nedáš - tak bude vriskat a vztekat se, jeho boj. Jinak s tou restauraci to mas težké. S prvním jsme mohli všude, s druhým to nejde, je hrozne hlučný a tak si nechavame jídlo vozit domu. V teple je to lepší, děti se daji vypustit do zahradního koutku. Trochu pritvrd, mas druhé na cestě, takže pak to bude teprve tóčo

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 08:52

NEvidím, kolik mu je, ale napíšu jen to, co ostatní. Dát mu jeho porci a když sní, prostě nedat. Aby se dítě přejídalo, až zvrací, to je hrozný. Obezitu sice může mít manželova strana, ale obezita se NEDĚDÍ, dědí se stravovací návyky a s tím spojené problémy.
Kdyby to bylo pořád tak hrozný, zvažovala bych nějaké vyšetření.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 08:55

Jo a my teda nemáme takový dítě jako ty. Ale tři holky, který nevydrží sedět a když už sedí, tak se popichují a zlobí, takže do restaurací chodíme naprosto minimálně. V létě to je jiný, to miluju.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama