Špinění 15. až 17. den cyklu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryMaryK
Povídálka 30 příspěvků 20.07.19 08:42
Špinění 15 az 17 den cyklu

Ahoj holky,

Mam dotaz brala ksem 3 cykly clostilbegyt, lékař mi ho po tretim cyklu vysadil s tim že „třikrát a dost“ poslal nas pro jistotu do CARu. Nicméně jsem teď cyklus po vysazení a od 15 dne cyklu do 17 se u mě objevilo špinění lehce, vždy jen zaspinene spodni prádlo. Nic ke nebolelo, jen chvílemi jsem mela lehky pocit tlaku jako před ms. BT stale nízká okolo 36,5…cykly mivam delsi 32 dni plus mínus ovulace bývá tak 20 až 22 den… (teď je můj cyklus 23 den od poslední menstruace) Nicméně se cítím nafoukle a unaveně. Ale přikládám to k nedávnému nachlazení. Ovulační testy si dělám ale jsou sice pokazde silne čárky ale ne obe stejné… Takze negativní. Jsem z toho zmatená, to krvácení me rozhodilo nikdy sem to nemela. Nemate s tim zkušenost…

DEKUJI PŘEDEM :mrgreen:

Reakce:
azaleila
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 44 inzerátů 20.07.19 09:22

Moje odpověď bude asi trochu mimo a nepomůže… moje menstr. byla vždy pravidelná, žádné gyn. potíže jsem nikdy neměla, „jen“ samovolný potrat, po kterém jsem pila kontryhel… když jsem zašpinila 15. dc, byla jsem těhotná… také se mi to nikdy nestalo, volala jsem gyn., on řekl jen, že to může být… a bylo :-) jen jsem přispěla svou troškou, moc Ti držím palce :* :hug: :kytka:

MaryMaryK
Povídálka 30 příspěvků 20.07.19 09:43

@azaleila no my s přítelem pijeme pár týdnů čaj na plodnost od bylinkare plus přítel bere vitamin, E, selen zinek, Macu…
Nevím jestli je to tím ale jsem z toho docrla vyděšená :)

azaleila
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 44 inzerátů 20.07.19 11:45

@MaryMaryK no to chápu… já na dvě čárky taky tenkrát zírala… moc Ti držím palce :* můžu se zeptat, co máte za čaj? Já měla ten od báby Radnické, ale byl to hnus na chuť, naopak kontryhel mi docela chutnal…

MaryMaryK
Povídálka 30 příspěvků 20.07.19 19:46

@azaleila čaj máme primo od bylinkare u nás v Ostravě. Jebtu snad od nepaměti chodila k němu ještě moje babička. A sla ksem tam na doporučení… Tak uvidíme, nicméně čaj je dobrý, bylinkový prostě :blush:

Váš příspěvek
Reklama