Špinění

17.4.08 20:11

Špinění

Ahoj holky,

jsem 7+1 těhotná a začala jsem špinit, takový hnědý výtok, tak nevím, jestli jet někam na pohotovost, nebo vyčkat, co se z toho vyklube? Na posledním ultrazvuku nebylo mimi vidět, jen dutinku a to jsem byla 6+5, myslela jsem, že už bude srdíčko a ono nic. Tak jsem doufala, že je mimi jen mladší a ještě se vyklube a teď tohle špinění, co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25527
17.4.08 20:25

Ahoj no ja jsem zacla rovnou krvacet minuly tyden a delali m utz a taky jsme videli jen dutinku ale to se jeste muze ukazat to ted neres ale jestli jsi zacala spinit tak normalne zajet na pohotovost nebo zitra k dr a udela ti utz. neboj a drzim palecky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.4.08 20:34

Sharkinko
Myslím, že to nic nebude, ale jestli chceš mít klidnou noc, skoč si na pohotovost, udělají ti utz a ty budeš vědět, na čem jsi. Těch devadesát kaček za to stojí. :wink:

Katkaty
Ještě nikdy jsem nečetla tak dlouhou větu bez jediný čárky. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
6512
17.4.08 20:34

Ja bych taky necekala a jela na pohotovost… Nemusi to nic znamenat, ale nikdy nevis, jistota je jistota! A ze byla videt zatim jenom dutinka, to taky nic neznamena, treba jsi jenom tehu kratsi dobu… :wink:
Tak at to dobre dopadne jako u nas!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.4.08 09:07

Nechci tě strašit ale u mně špinění v 6-7tt znamenalo samovolný potrat,špinila jsem cca 5 dní,doktorka mi předepsala Utrogestan a prd platný ale špinění taky nemusí znamenat vůbec nic,hodně těhotných špiní aniž by něco znamenalo…

• Nahlásit
  • Citovat
18.4.08 09:51

No já mám nějaký „blbý“ tušení, že to není moc OK :-( Navíc mě začalo pobolívat jako na menzes..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25527
18.4.08 10:05

Sharinko zajed si k dr neboj oni te nevyhodi, me taky bolelo jak pri ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
18.4.08 18:02

neboj se já špiním a krvácím uz přes osm týdnu a miminko se drží zajed na pohotovost oni to skontrolují a uvidíš,jenom klid žádné jančení,jinak bolesti jako při menzes jsem měla taky.Dej pak vědět jak jsi dopadla.Přeju hodně štěstí a pevné nervy!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.08 09:11

Ahoj holky, díky moc za podporu!! Je to dobré, mimi se ukázalo (11,6 mm), bylo tam srdíčko a vše odpovídalo délce těhotenství, špinění je od malého hematomku. Hurá. Spadl mi kámen ze srdce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
19.4.08 09:50

no vidíš,tak to je výborný mám radost to by mělo brzy přejít,jestli je to od hematomu jenomklid a ležet :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25527
19.4.08 12:47

Sharkinka no vidis :wink: to je super :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu