Špinění 4dny po ovulaci

Anonymní
15.9.20 11:05

Spineni 4dny po ovulaci

Ahoj, dnes bych měla být 4dny po ovulaci. Poslední MS byla 29.8.-2.9., teď bych MS měla dostat 26.9. tudíž za 11dni, dnes jsem začala trosku špinit, ne červenou krvi ale takový “hnědo světle červený výtok”, nekrvacim, není to silné, bolesti žádné nemám, stalo se mi to poprvé v životě, v době uvulace byl styk nechráněný. Mám 10m syna, miminko bychom chtěli. U syna toto neznám. Muže to být dřívější MS? Nebo to muže souviset s tím, ze mě začalo bolet v krku? Vím, ze zde nemáte křišťálové koule, ale jestli třeba někdo nema zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2657
15.9.20 11:18

Ahojky,
já takové poovulační „špinění“ mívám běžně :)
Někdy ho mám, pak zase třeba vůbec.
Prý je to hormonální nerovnováhou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 11:20

@majdulacek dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
7985
15.9.20 11:20

Na nidacni krvácení je 4 dny po ovulaci brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 11:22

@karkarka takže to bude jen nějaké krvácení po ovulaci a nebo ze by to byla až teď ovulace?

• Citovat
  • Nahlásit
16780
15.9.20 12:23

Tělo není stroj, a pokud nemáš potvrzenou ovulaci, tak je to věštění z křišťálové koule. Uvidíš, pokud MS nedojde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 20:28

Děkuji, cely den mám takový růžový výtok. Nechápu to, v životě jsem to neměla. Smad to bude jen nějaké poovulacni spineni.

• Citovat
  • Nahlásit
1574
15.9.20 21:28

Ahoj, tak já jsem rok po porodu a minulý měsíc mi, podle bolesti, kterou jsem poznala i před porodem, naběhla zřejmě ovulace. Dva dny před tím jsme měli sex, tak jsem si říkala, že jsme se pěkně trefili :mrgreen: a za pět dní jsem začala špinit, trvalo to den a půl a bylo to taky takový, jak píšeš, žádná jasná krev ani sliznice, většinou pak jen na papíře… Ale u mě to byl nástup první ms po porodu asi, když ovulace nevyšla, protože mě pak pořád pobolivalo břicho, ale test negativní… Furt kojím, tak jsem zvědavá, kdy přijde normální cyklus 8o ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 17:41

Tak dnes je to druhy den co spiním, je to 6 dni od sexu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama