Špinění a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fircon
Kecalka 296 příspěvků 18.12.17 11:10
Špinění a porod?

Zdravím,
dnes jsem 39tt+0 a ráno jsem si všimla, že mám růžovo v kalhotkách, bez hlenu. Nevím, kdy v noci to bylo. Teď nic, jen běžný výtok jako celé těhu.

Volala jsem své Mudr. prý pravděpodobně se už chystám.
Pohyby cítím.

Bolesti/kontrakce zatím nemám, jen mě pobolívá úplně, úplně dole :-)

(Taky si říkám, abych kontrakce poznala, protože už měsíc mě bolí celé tělo, občas žaludek apod., takže bolest sem nebo tam… :-) (u prvního těhu se spustila voda a bylo, tam jsem na kontrakce nečekala))

Kdo to měl podobně, za jak dlouho jste rodily?

Díky za jakékoliv vaše zkušenosti.

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 18.12.17 11:15

Po objeveni ruzovo v kalhotkach jsem porodila do tri hodin.

Fircon
Kecalka 296 příspěvků 18.12.17 11:22

@zudina Tak to nestíhám :-D
Mudr. říkala, že můžu počkat na bolesti, v každém případě by si prý ale už zajišťovala hlídání pro starší dceru :-)
Jen mě táhne a pobolívá podbřišek, břicho jako takhle nic, jen je těžké…

Jannnkaaa
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 18.12.17 11:26

@Fircon mně se to objevilo zároveň s kontrakcemi a i tak jsem porodila za 22 hodin…jinak hodně stesti, ať to máš brzy za sebou :kytka:

lisma
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 18.12.17 11:43

Aj mne tak začal pôrod, ale trvalo to ešte viac než deň. Držím palce :)

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 2 inzeráty 18.12.17 11:57

Já poprvý za celý těhotenství špinila asi týden před porodem, taky růžově, ale u mě to bylo po cvičení s Aniballem. Že už se asi něco chystá jsem poznala 2 dny před tím, než se malá narodila - poměrně hojný hnědý výtok. Ještě ten den večer začaly kontrakce, ale dcera se narodila až dva dny na to, trochu mamku potrápila :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >