Reklama

Špinění a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fircon
Kecalka 296 příspěvků 18.12.17 11:10
Špinění a porod?

Zdravím,
dnes jsem 39tt+0 a ráno jsem si všimla, že mám růžovo v kalhotkách, bez hlenu. Nevím, kdy v noci to bylo. Teď nic, jen běžný výtok jako celé těhu.

Volala jsem své Mudr. prý pravděpodobně se už chystám.
Pohyby cítím.

Bolesti/kontrakce zatím nemám, jen mě pobolívá úplně, úplně dole :-)

(Taky si říkám, abych kontrakce poznala, protože už měsíc mě bolí celé tělo, občas žaludek apod., takže bolest sem nebo tam… :-) (u prvního těhu se spustila voda a bylo, tam jsem na kontrakce nečekala))

Kdo to měl podobně, za jak dlouho jste rodily?

Díky za jakékoliv vaše zkušenosti.

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 18.12.17 11:15

Po objeveni ruzovo v kalhotkach jsem porodila do tri hodin.

Fircon
Kecalka 296 příspěvků 18.12.17 11:22

@zudina Tak to nestíhám :-D
Mudr. říkala, že můžu počkat na bolesti, v každém případě by si prý ale už zajišťovala hlídání pro starší dceru :-)
Jen mě táhne a pobolívá podbřišek, břicho jako takhle nic, jen je těžké…

Jannnkaaa
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 18.12.17 11:26

@Fircon mně se to objevilo zároveň s kontrakcemi a i tak jsem porodila za 22 hodin…jinak hodně stesti, ať to máš brzy za sebou :kytka:

lisma
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 18.12.17 11:43

Aj mne tak začal pôrod, ale trvalo to ešte viac než deň. Držím palce :)

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 18.12.17 11:57

Já poprvý za celý těhotenství špinila asi týden před porodem, taky růžově, ale u mě to bylo po cvičení s Aniballem. Že už se asi něco chystá jsem poznala 2 dny před tím, než se malá narodila - poměrně hojný hnědý výtok. Ještě ten den večer začaly kontrakce, ale dcera se narodila až dva dny na to, trochu mamku potrápila :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >