Těhotná v 18 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EskaA
Nováček 6 příspěvků 16.12.17 21:13
Těhotná v 18cti

Ahoj holky, před pár dny jsem zjistila že jsem těhotná a s přítelem jsme neváhali ani minutku o tom že by jsme si to nenechali. Jenže já pořad studují poslední ročník a zkoušky mám v červnu a porodit bych měla někdy nakonci sprna, myslíte že můžu školu normálně dodělat i těhu nebo ji budu muset přerušit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 16.12.17 21:16

Pokud bude těhotenství probíhat v pořádku, určitě se škola dokončit dá. S námi taky končila těhotná spolužačka.

bublinek
Závislačka 4890 příspěvků 16.12.17 21:16

Budeš maturovat s břichem. Vadí to?

pikola
Neúnavná pisatelka 18712 příspěvků 16.12.17 21:16

Co by jsi nemohla, pokud nebudeš mít nějaké velké zdravotní problémy, sedět ve škole není žádná námaha.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 21:17

Jsem ve stejne situaci. To, že budu mit břicho, neresim:) a škola se zvládne:)
Držím palce:)

Jana206
Nadpozemská drbna 26124 příspěvků 16.12.17 21:21

To by melo byt OK. Delsi sezeni na konci tehotenstvi je potencialne nebezpecne pro tehotne s krecovymi zilami, riziko krevni srazeniny. Navic to ani neni pohodlne. Ale Ty jsi mlada, je velky predpoklad, ze vse bude probihat bez komplikaci a nepohodli pocitis jen minimálně.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15088 příspěvků 16.12.17 21:22

No jasne, ze se to da, byt v zamestnani, tak na md odchazis v pulce cervence, takze zkousky v cervnu nejsou problem.

pikola
Neúnavná pisatelka 18712 příspěvků 16.12.17 21:30

Hele nechci být pichlavá, ale ona tu u vás asi nehoda tak moc nebyla, co? Podle tvých ostatních příspěvků :roll:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 16.12.17 21:47

@pikola nebo se snazila holcina sama :roll:

lachtanice86
Kelišová 5431 příspěvků 16.12.17 21:51

@pikola taky mě to napadlo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 22:06

@EskaA otehotnela jsem v 18ti na gymplu. Nebylo to lehke, to uznavam. Dnes je mi 31, mam nadhernou 12 letou dceru, skolu jsem dokoncila..dal studovala a rekvalifikovala se a dnes pracuji jako manazer senior v mezinárodní firmě. Niceho nelituji, ačkoli jsem zůstala po roce a pul sama. Všechno zvládneš. Miminko te pozene dopředu. :srdce:

Deninina
Závislačka 3912 příspěvků 16.12.17 22:06

Syn se narodil v srpnu a já sice nechodila do skoly, ale do prace, kde jsem sedela 12 hodin. Zvladla jsem do konce května. Pak mi uz hodne tvrdlo břicho. Ve škole 12 hodin sedet nebudes a kdyz pripoctes svatak, tak tam toho tolik nenasedis. Mela jsem vic spolužaček co maturovaly s brichem a nikdo nemel problem :nevim:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 16.12.17 22:08

No, bodejť bys váhala, jestli si to dítě nechat nebo ne, když ses o něj snažila. V červnu zkoušky zvládneš, proč bys je nezvládla, vždyť to tak máš i naplánované nebo ne? :nevim:
Ahoj všem, chtěla bych se zeptat za jak dlouho se vám ukázali // na testu. Já mám dneska druhý den vynechanou MS a pořad nic :( Tak se začínám obávat že to zase nevyjde :nevim:

truelly
Závislačka 2605 příspěvků 16.12.17 23:13

:zed: ale tak co, ta „trocha“ stresu miminu neuškodí…hlavně ať si to přítel „nerozmyslí“ a rodina pomůže po porodu

Ou
Závislačka 4727 příspěvků 16.12.17 23:39

Proč byste nemohla? Těhotenství není nemoc. A rozhodně je jednodušší dodělat školu jako těhotná, než s dítětem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama