Reklama

Špatná imunita v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 17:45
Špatná imunita v těhotenství

Ahoj od začátku těhu, jsem snad nachlazená každý měsíc, není to nic zásadního prostě sem tam srmknu, rozbolí mě uzliny nebo krk a cítím, že na mě něco leze (bolí mě celé tělo atd). Byla jsem s tím u doktroky někdy me crp vyjde ok někdy vyšší nejvíc myslím 21, ale to bylo jen jednou většinou, tak 13 :roll: Už nevím co stím říkám si jestli nejsme jen oslabená než, že bych dokola něco chytala, protože opravdu během dvou dní mám klid a není to klasická rýmy co znám, měla jse to některá podobně? :,( Jinak nyní 31. týden dle screeningů se má mimnko dobře, přibírá na váze jak má atd…

Reklama

Reakce:

SEHEREZADA35
Povídálka 15 příspěvků 16.12.17 17:58

Ahoj, no to je přirozené, že v těhotenství je imunita oslabená. Já jsem na tom podobně. Vždycky jsem měla perfektní imunitu a můj manžel byl co měsíc nemocný. Teď je to naopak. Pořád mě bolí v krku a taky posmrkávám a jsem unavená…Jinak by to ale miminku škodit nemělo. Tyhle stavy můžou být blbé v prvním trimestru. U prvního těhu jsem to neměla tak často, ale zato když už, tak už…a malej je jako řípa.. :mavam:

Lexa88
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 3 inzeráty 16.12.17 18:11

Taky s nachlazením a únavou teď v těhu hodně bojuji. Je to dáno i roční dobou. Chce to být hodně v teple a nějak to zvládnout :mavam:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 18:22

Takže si myslíte, že když nemám teploty jen mě třeba bolívá v krku a cítím se, jak kdyby an mě něco lezlo, tak to miminku neubližuje i když to mám pomalu co 14 dní? :oops: Jsem z thoo už vážně zoufalá mám strach, aby byl malý potom v pohodě a já se dala do porodu nějak aspon trochu dokupy, aby pak na něj ještě něco nenaprskala až se narodí :think:

Netopirek
Echt Kelišová 7743 příspěvků 16.12.17 19:10

Já jsem nemocný snad celé těhotenství. Mimčo je zdravé. Byla jsem s jednou nemocí i na infekčním a tam mi Dr řekla, že většina mimino nijak negativně neovlivňuje.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >