Špatná imunita v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 17:45
Špatná imunita v těhotenství

Ahoj od začátku těhu, jsem snad nachlazená každý měsíc, není to nic zásadního prostě sem tam srmknu, rozbolí mě uzliny nebo krk a cítím, že na mě něco leze (bolí mě celé tělo atd). Byla jsem s tím u doktroky někdy me crp vyjde ok někdy vyšší nejvíc myslím 21, ale to bylo jen jednou většinou, tak 13 :roll: Už nevím co stím říkám si jestli nejsme jen oslabená než, že bych dokola něco chytala, protože opravdu během dvou dní mám klid a není to klasická rýmy co znám, měla jse to některá podobně? :,( Jinak nyní 31. týden dle screeningů se má mimnko dobře, přibírá na váze jak má atd…

Reakce:
SEHEREZADA35
Povídálka 15 příspěvků 16.12.17 17:58

Ahoj, no to je přirozené, že v těhotenství je imunita oslabená. Já jsem na tom podobně. Vždycky jsem měla perfektní imunitu a můj manžel byl co měsíc nemocný. Teď je to naopak. Pořád mě bolí v krku a taky posmrkávám a jsem unavená…Jinak by to ale miminku škodit nemělo. Tyhle stavy můžou být blbé v prvním trimestru. U prvního těhu jsem to neměla tak často, ale zato když už, tak už…a malej je jako řípa.. :mavam:

Lexa88
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 2 inzeráty 16.12.17 18:11

Taky s nachlazením a únavou teď v těhu hodně bojuji. Je to dáno i roční dobou. Chce to být hodně v teple a nějak to zvládnout :mavam:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 18:22

Takže si myslíte, že když nemám teploty jen mě třeba bolívá v krku a cítím se, jak kdyby an mě něco lezlo, tak to miminku neubližuje i když to mám pomalu co 14 dní? :oops: Jsem z thoo už vážně zoufalá mám strach, aby byl malý potom v pohodě a já se dala do porodu nějak aspon trochu dokupy, aby pak na něj ještě něco nenaprskala až se narodí :think:

Netopirek
Echt Kelišová 7956 příspěvků 16.12.17 19:10

Já jsem nemocný snad celé těhotenství. Mimčo je zdravé. Byla jsem s jednou nemocí i na infekčním a tam mi Dr řekla, že většina mimino nijak negativně neovlivňuje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >