Špinění místo menstruace - těhotenství?

Anonymní
26.3.18 09:54

Špinění místo menstruace - těhotenství?

Ahoj holky, v sobotu jsem měla dostat MS. Mívám jí pravidelně po 30 dnech. Jenže od soboty jen špiním jakoby do hněda, na vložce bývá jen kapička a pozoruji to jen občas když se utírám na WC, ale také ne pokaždé. Den před MS jsem si dělala test ale byl negativní. Měla jste to tak některá také?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2494
26.3.18 10:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v sobotu jsem měla dostat MS. Mívám jí pravidelně po 30 dnech. Jenže od soboty jen špiním jakoby do hněda, na vložce bývá jen kapička a pozoruji to jen občas když se utírám na WC, ale také ne pokaždé. Den před MS jsem si dělala test ale byl negativní. Měla jste to tak některá také?

Udelat si novy test kamaradka takhle tyden spinila a test pak mela uz pozitivni sla si pro utrogestan na udrzeni… a ma ted uz holcicku, vse je mozny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
26.3.18 10:09

Může, nemusí. Musíš vydržet aspoň týden, dva. Jiná rada není :nevim:. Každá má ty prvotní příznaky jiné :nevim:… Někdo dokonce dostane MS. Nemůžeš se spoléhat na to, že jsi těhotná pokud to tak někdo měl přece 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
26.3.18 17:13

Zdravím mám také dotaz s přítelem se 3. Měsíc snažíme o miminko den poslední ms 6. Ovu jsem měla 15.-16. Dva dny po te se mi ale rozjel zánět mocaku a 19. Jsem maličko spinila dnes jsem si delala test a nic myslíte ze je na test brzy další ms ma byt 2. Nebo jsem mohla špinit kvůli tomu zánětu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.19 09:16

Špinění místo ms

Ahoj holky, potřebuji radu. 5 dní před menstruací mi začali bolesti podbřišku, nejdříve pravá strana, poté levá, pak zase uprostřed.. Bolesti nejsou vyloženě jako menstruační, spíše občasné křeče, ale nic co by se nedalo vydržet.. První dva dny těchto bolestí, když se bolest objevila tak se mi udělalo i nevolno. Ale teď k věci, menstruaci jsem měla dostat včera což byl 26 den cyklu, místo toho jsem od 25 dne cyklu slabounce až do teď špinila, špinění není nijak silné, prostě jen úplně malinká kapička nebo na toaletním papíře po utření.. Těhotenským test jsem si dělala dnes ráno, ale byl negativní. Myslíte, že to může být těhotenství a s ním spojené uhnižďování nebo to bude něco úplně jiného? Ovulaci jsem měla 14 den cyklu a v ten den jsme měli i nechráněný styk, jsem už zoufalá co to může být, když test vyšel negativní a mám zároveň strach, aby to nebylo něco vážnějšího, ale nechci zase hned druhy den zpoždění běžet na gynekologii. Moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
19.10.19 20:41

No já to teď mam úplně stejně. Místo menstruace mám už 2 dny jen velmi slabé špinění do hněda. Když to přišlo tak jsem si řekla fajn to je MS. Protože dneska jsem měla i takové ty děsne křeče které trvají hodinku a pak se to rozjede ale teď nic. Tak já jako nevím co to je. Břicho prsa mě bolí pořád ale není to nic strašného. Já se cítím jak kdybych měla chřipku, aji dokonce mám teplotu mírně přes 37. TT je negativní. Ale normálně mi má MS přijít až 3 dny. Nevím co se to deje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama