Reklama

Špinění místo menstruace - těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 09:54
Špinění místo menstruace - těhotenství?

Ahoj holky, v sobotu jsem měla dostat MS. Mívám jí pravidelně po 30 dnech. Jenže od soboty jen špiním jakoby do hněda, na vložce bývá jen kapička a pozoruji to jen občas když se utírám na WC, ale také ne pokaždé. Den před MS jsem si dělala test ale byl negativní. Měla jste to tak některá také?

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 26.03.18 10:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v sobotu jsem měla dostat MS. Mívám jí pravidelně po 30 dnech. Jenže od soboty jen špiním jakoby do hněda, na vložce bývá jen kapička a pozoruji to jen občas když se utírám na WC, ale také ne pokaždé. Den před MS jsem si dělala test ale byl negativní. Měla jste to tak některá také?

Udelat si novy test kamaradka takhle tyden spinila a test pak mela uz pozitivni sla si pro utrogestan na udrzeni… a ma ted uz holcicku, vse je mozny :nevim:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 26.03.18 10:09

Může, nemusí. Musíš vydržet aspoň týden, dva. Jiná rada není :nevim:. Každá má ty prvotní příznaky jiné :nevim:… Někdo dokonce dostane MS. Nemůžeš se spoléhat na to, že jsi těhotná pokud to tak někdo měl přece 8o :roll:

andy9696
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 26.03.18 17:13

Zdravím mám také dotaz s přítelem se 3. Měsíc snažíme o miminko den poslední ms 6. Ovu jsem měla 15.-16. Dva dny po te se mi ale rozjel zánět mocaku a 19. Jsem maličko spinila dnes jsem si delala test a nic myslíte ze je na test brzy další ms ma byt 2. Nebo jsem mohla špinit kvůli tomu zánětu? :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama