Špinění místo menstruace - těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 09:54
Špinění místo menstruace - těhotenství?

Ahoj holky, v sobotu jsem měla dostat MS. Mívám jí pravidelně po 30 dnech. Jenže od soboty jen špiním jakoby do hněda, na vložce bývá jen kapička a pozoruji to jen občas když se utírám na WC, ale také ne pokaždé. Den před MS jsem si dělala test ale byl negativní. Měla jste to tak některá také?

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 26.03.18 10:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v sobotu jsem měla dostat MS. Mívám jí pravidelně po 30 dnech. Jenže od soboty jen špiním jakoby do hněda, na vložce bývá jen kapička a pozoruji to jen občas když se utírám na WC, ale také ne pokaždé. Den před MS jsem si dělala test ale byl negativní. Měla jste to tak některá také?

Udelat si novy test kamaradka takhle tyden spinila a test pak mela uz pozitivni sla si pro utrogestan na udrzeni… a ma ted uz holcicku, vse je mozny :nevim:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 26.03.18 10:09

Může, nemusí. Musíš vydržet aspoň týden, dva. Jiná rada není :nevim:. Každá má ty prvotní příznaky jiné :nevim:… Někdo dokonce dostane MS. Nemůžeš se spoléhat na to, že jsi těhotná pokud to tak někdo měl přece 8o :roll:

andy9696
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 26.03.18 17:13

Zdravím mám také dotaz s přítelem se 3. Měsíc snažíme o miminko den poslední ms 6. Ovu jsem měla 15.-16. Dva dny po te se mi ale rozjel zánět mocaku a 19. Jsem maličko spinila dnes jsem si delala test a nic myslíte ze je na test brzy další ms ma byt 2. Nebo jsem mohla špinit kvůli tomu zánětu? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >