Špinění místo menstruace - těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.03.18 09:54
Špinění místo menstruace - těhotenství?

Ahoj holky, v sobotu jsem měla dostat MS. Mívám jí pravidelně po 30 dnech. Jenže od soboty jen špiním jakoby do hněda, na vložce bývá jen kapička a pozoruji to jen občas když se utírám na WC, ale také ne pokaždé. Den před MS jsem si dělala test ale byl negativní. Měla jste to tak některá také?

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 26.03.18 10:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v sobotu jsem měla dostat MS. Mívám jí pravidelně po 30 dnech. Jenže od soboty jen špiním jakoby do hněda, na vložce bývá jen kapička a pozoruji to jen občas když se utírám na WC, ale také ne pokaždé. Den před MS jsem si dělala test ale byl negativní. Měla jste to tak některá také?

Udelat si novy test kamaradka takhle tyden spinila a test pak mela uz pozitivni sla si pro utrogestan na udrzeni… a ma ted uz holcicku, vse je mozny :nevim:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 26.03.18 10:09

Může, nemusí. Musíš vydržet aspoň týden, dva. Jiná rada není :nevim:. Každá má ty prvotní příznaky jiné :nevim:… Někdo dokonce dostane MS. Nemůžeš se spoléhat na to, že jsi těhotná pokud to tak někdo měl přece 8o :roll:

andy9696
Kecalka 406 příspěvků 26.03.18 17:13

Zdravím mám také dotaz s přítelem se 3. Měsíc snažíme o miminko den poslední ms 6. Ovu jsem měla 15.-16. Dva dny po te se mi ale rozjel zánět mocaku a 19. Jsem maličko spinila dnes jsem si delala test a nic myslíte ze je na test brzy další ms ma byt 2. Nebo jsem mohla špinit kvůli tomu zánětu? :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama