Test digi Clearblue, chybný?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatieJ
Stálice 72 příspěvků 25.03.18 05:31
Test digi Clearblue, chybny?

Ahojte. Potrebovala bych radu. Mate nektera spatne zkusenosti s digitalnim testem clearblue? Ze by byl vadny test? Nasla jsem jine diskuze, kde psaly, ze by se melo jednat o vadny test, ale nepodarilo se mi je znovu obnovit.
Prikladam fotku.
1. Fotka: Test delany 12dpo jasne negativni
2. Fotka: Test delany 17dpo ale objevil se obrys +

Stalo se to nektere? Jak jste nakonec dopadly?

Predem dekuji za odpoved

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

KatieJ
Stálice 72 příspěvků 25.03.18 05:32

Samozrejme si udelam jeste klasicky test papirkovy, ale o vikendu jsem uz zadny doma nemela, tak az zitra, az pojedu do mesta.

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 25.03.18 06:58

Zkusila bych další :) nikdo ti neřekne zda vadný byl nebo byl určitě to možné je.

KatieJ
Stálice 72 příspěvků 25.03.18 07:31
@Petruna21 píše:
Zkusila bych další :) nikdo ti neřekne zda vadný byl nebo byl určitě to možné je.

Ja prave jestli nekdo nema zkusenost, co znamena ten obrys okolo + :D. U testu za 200 to naštve :D

Nikaa88
Závislačka 3896 příspěvků 25.03.18 07:33

U mě byl negativní, taky jsem měla obrys…

KatieJ
Stálice 72 příspěvků 25.03.18 07:44
@Nikaa88 píše:
U mě byl negativní, taky jsem měla obrys…

Dekuji za reakci :)

Tunrida
Hvězda diskuse 45376 příspěvků 25.03.18 08:07

Tohle je negativní, měla jsem stejný. Dělá to takhle často.

Showme_a
Kecalka 193 příspěvků 25.03.18 08:51

@KatieJ taky jsem to mela s obrysem a byl negativni.

krispyna
Kecalka 369 příspěvků 25.03.18 10:28

Take negativni. Tento obrys jsem mela vzdy.

KatieJ
Stálice 72 příspěvků 25.03.18 12:26

Dekuji holky. Tak pockam, jestli to dostanu a pojedem odznova :/

TeaDarkfire
Stálice 62 příspěvků 26.03.18 06:27
Dnes

Dneska se mi to ukazalo taky tak. Takže holky rikate že nemám doufat jop? :-(

KatieJ
Stálice 72 příspěvků 28.03.18 00:20

Ja byla dneska na kontrole u doktorky. Jsem 37dc, 6 dni zpozdeni. Zvysena sliznice 12mm. Mam prijit na kontrolu za tyden, doktorka rikala, ze to vypada nadejne, ale vic uvidi pristi tyden pokud neprijde ms. Chodim na kontroly kazdy mesic a bezne mam pred ms sliznici 8-9mm. Tak uvidime.

KatieJ
Stálice 72 příspěvků 28.03.18 00:22
@TeaDarkfire píše:
Dneska se mi to ukazalo taky tak. Takže holky rikate že nemám doufat jop? :-(

Kdy mas mit Ms? Ja porad doufam, ze uz to konecne vyjde

TeaDarkfire
Stálice 62 příspěvků 28.03.18 07:36
@KatieJ píše:
Kdy mas mit Ms? Ja porad doufam, ze uz to konecne vyjde

No ja jej dostala o dva dny driv ale byla jiná nez obvykle hrozně slaba a krátká tak jsem se testla protože jsem četla že se to může stát a ze se to dá splést s klasickou ms ale asi to spis nevyslo a mam to ze stresu mam 3 tydny do svatby a furt mam pocit ze nestiham. XD ale tak sna to vyjde příští měsíc a tobe budu drzet paluchy. :-)

KatieJ
Stálice 72 příspěvků 29.03.18 00:21
@TeaDarkfire píše:
No ja jej dostala o dva dny driv ale byla jiná nez obvykle hrozně slaba a krátká tak jsem se testla protože jsem četla že se to může stát a ze se to dá splést s klasickou ms ale asi to spis nevyslo a mam to ze stresu mam 3 tydny do svatby a furt mam pocit ze nestiham. XD ale tak sna to vyjde příští měsíc a tobe budu drzet paluchy. :-)

Tak to mozna budes mit i tim. Ja nervama pred svadbou odsunula ms od 3 tydny :D

No kazdopadne u me ms porad nikde. Mam jen jakoby „plodny“ tahly hlen s malilinkatymi nitkami krve svetle. Tak jsem zvedava. Kvuli nocni jsem jeste netestovala, tak se na to chystam zitra a jsem zvedava, co se dozvim v utery.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama