Reklama

Překyselení organismu brání početí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

raflik
Povídálka 29 příspěvků 23.03.18 18:33
Nevím co čekat

Zdravím, budu moc ráda za Vaše názory a rady pokud to bude možné :) :,( :).
Dlouho mě trápily žaludeční problémy až mi zjistili zánět tenkého střeva a překyselení žaludku. Dostala jsem dvoje antibiotika a ty se mnou zacloumaly. Kvůli velkému překyselení nemůžu právě otěhotnět (prý). Čekám na výsledky, zda mi prášky zabraly. Jen se bojím, že se mi vše vrací. Moje heslo je…nejsou prášky na neutralizaci bude kyselost. Už nechci brát tabletky, tak pálení žáhy zaháním medem a mlékem. Máte nějaký názor? :-) děkuji :*

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 18:55

@raflik :mrgreen: :lol: hraj si, vředy jsi ještě neměla? co není může být. Ale je super, že na to máš heslo :lol:

raflik
Povídálka 29 příspěvků 23.03.18 19:46

Ještě vředy, to by mi chybělo :-). Jen nějaká baktérie. Jen jsem se nikdy nezajímala o to, že by kyselost mohlo zabránit těhotenství :-(

Lenka_Hal
Závislačka 4799 příspěvků 23.03.18 21:27

Helicobacter?

rybářka
Stálice 85 příspěvků 2 inzeráty 24.03.18 00:35

Proč nezkusíš jíst a pít jen zásaditou stravu, abys překyselení organismu co nejvíce snížila? Podle mě je to lepší něž nějaké atb a prášky proti překyselení, když ty sama to můžeš hodně ovlivnit?

raflik
Povídálka 29 příspěvků 28.03.18 16:35

O stravě to tolik nebylo.. hlídám se…

přesně Helicobacter :-/

Lenka_Hal
Závislačka 4799 příspěvků 28.03.18 17:34

Ale to neni jen nejaka bakterie, s timhle neni sranda, bud rada, ze te toho ty atb zbavila. Rekla bych, ze se ted budes davat nejakou dobu dohromady. Stravou si se sice nemela sanci toho previta zbavit, ale rozhodne ti prospeje ted, kdyz se davas zase do kupy. Co by ti melo pomoct: pit hodne vody, absolutne vynechat kavu, alkohol, sodovky, aspirin, ruzna instatni jidla, cukr. Zkus si sehnat doplnek s aloe vera. Chce to taky trochu cas, drz se dal zdrave stravy, nejake teple jidlo kazdy den.

raflik
Povídálka 29 příspěvků 28.03.18 19:08

Pití dodržuji, protože mi přijde, že mám větší žízeň i mi říkala lékařka, že se mi odvodnuje víc tělo po velké. Alkohol nepiji, perlivým se vyhýbám, vařím skoro každý den, dietu nedržím nedržela jsem :-). Vy máte zkušenosti? A jaké jste měla prožití.. délka regenerace?

Lenka_Hal
Závislačka 4799 příspěvků 28.03.18 19:26

S tim bacouchem zkousenosti nemam (jen jsem o nem slysela diky svym problemum), ale prekyseleni jsem si spatnou zivotospravou zpusobila docela drsne. Mela jsem uz velke bolesti zaludku, byla jsem na gastroskopii, pohrozili mi vredy. Sla jsem do sebe a ted uz zase muzu kavu a obcas i nejake ty bublinky, ale to co jsem psala bylo nutne a trvalo mi dobrych par tydnu se zase citit lip.

raflik
Povídálka 29 příspěvků 28.03.18 20:42

Já to začala řešit od září a ted je to konecne na 92% ok :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >